Letní kurz - Silicon Valley Academy

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

129080_SVA1.jpg

Akademie Silicon Valley pro začínající podnikatele: Naučte se, jak uspět od nejinovativnějších společností na světě

Pokroky v technice vedou moderní svět podnikání - a obchodní úspěch. Ale jak vystoupit z davu a být inovativní ve světě plném inovátorů? Silicon Valley Academy for Business vám představí jedinečné myšlení nejlepších obchodních inovátorů na světě, které dnes používají k rozpoznání (a utváření) potřeb moderních spotřebitelů. Navštivte některé z nejlepších technologických společností, nahlédněte do jejich inovativních obchodních praktik a naučte se, jak sledovat a získávat peníze na nejžhavější trendy a technologie moderního světa.

Silicon Valley je velmi pravděpodobně nejzajímavějším podnikatelským prostředím na světě. O prestižním žebříčku společností Silicon Valley se obvykle každý rok uvádí na prestižním seznamu nejúspěšnějších světových obchodů z žebříčku Fortune 500. Google, Facebook, Apple, Intel, Netflix, Yahoo a nespočet dalších vedoucích techniků nabízejí úžasný vhled do toho, jak inovativnost řídí úspěšné podniky.

Podnikové vzdělávání pro současné podnikatele a trhy

Silicon Valley Business School ABC Academy transformuje tradiční obchodní vzdělávání přidáním praktických zkušeností ze skutečného obchodního světa. Budete se učit od hostujících řečníků a mentorů, kteří pracovali pro špičkové společnosti nebo s nimi. Navštívíte některé z nejúspěšnějších technologických společností na světě a naučíte se od nich, jak začlenit inovace do svého vlastního obchodního úsilí. A budete spolupracovat s stejně smýšlejícími podnikateli v týmech, abyste zdokonalili svůj nápad na spuštění a naučili se, jak jej úspěšně postavit na potenciální investory.

Letní škola Silicon Valley je prvním krokem k vaší budoucnosti

Výška výtahu, kterou vytvoříte pro myšlenku spuštění vašeho týmu - a představíte ji potenciálním investorům - je neocenitelným zážitkem, který vám pomůže rozvinout vlastní podnikání. Naučí vás, jak extrahovat nejdůležitější části vašeho podnikatelského nápadu a dá vám zvláštní vhled do toho, jak myslí investorů fungují.

Silicon Valley Summer School Elevator Pitch Competition

Obchodní úspěch není možný bez obchodní konkurence. A v dnešní době miliony začínajících podnikatelů tvrdě soutěží o investice a příležitost k růstu svého podnikání podle své vize. Abyste je mohli porazit, musíte se naučit, jak elegantně, rychle a efektivně prezentovat podnikatelský nápad: s tzv. Výškou hřiště. Účastníci letní školy budou rozděleni do týmů, aby simulovali skutečnou obchodní soutěž o investice. Skupina s nejlepším stoupáním pro zvolený podnikatelský nápad získá prestiž a certifikát akademie Silicon Valley Academy Excellence - a možná dokonce skutečný zájem investorů, kdo ví ?!

129081_SVA3.jpg

Kdo může změnit svůj život prostřednictvím letní školy Silicon Valley?

Letní škola Silicon Valley je jedním z nejlepších letních obchodních programů pro studenty v Kalifornii. Je ideální pro majitele podniků a další profesionály ve světě podnikání. Všichni studenti, ctižádostiví podnikatelé, techničtí obchodníci a další lidé se zájmem o obchodní inovace tak mohou těžit z programu Silicon Valley a jsou vítáni. Do příští akademie Silicon Valley Academy však můžeme přijmout pouze 60 účastníků, abychom mohli dodržovat naše standardy kvality a poskytovat životaschopný vzdělávací zážitek.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Čtěte více

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Méně
Toronto , Mnichov , San Jose , Dublin + 3 Více Méně