Letní kurz - Toronto Business Academy

Všeobecné informace

3 dostupných umístění

Popis programu

Vítejte v jedinečné podnikatelské zkušenosti

Proč Toronto Business Academy?

115863_ScreenShot2019-05-28at2.31.27PM.png

Máte skvělý podnikatelský nápad, ale nevíte, jak začít? Hledáte přestávku v průmyslu, který si vyberete, nebo se chcete stát podnikatelem? Toronto Business Academy vám může pomoci dosáhnout těchto cílů a uspět ve světě podnikání.

Během této revoluční letní školy se interaktivní přednášky zaměřují na podnikání a mezinárodní obchod. To je dokonale spojeno s návštěvami hostujících řečníků, mentorů a trenérů, kteří jsou renomovanými vůdci kanadského průmyslu. Naše firemní návštěvy úspěšných společností, jako jsou Twitter, BMO a DMZ, poskytují účastníkům dokonalý pohled na každodenní obchodní prostředí. Toronto Business Academy je ideální příležitost pro rozvoj obchodních dovedností, procvičování hřiště nebo návštěvu úspěšných firem!

přehled programu

V průběhu letní školy budou účastníci pracovat na klíčovém úkolu strategického vzdělávání - Soutěži podnikatelského plánu. Práce v mezinárodním týmu vás provede nezbytnými kroky, od vytvoření myšlenky až po finanční plánování a psaní plánu. Budete mít možnost předvést své nově vyvinuté dovednosti, když budete hrát na panelu vážených soudců.

Kromě náročné podnikatelské soutěže, nabídneme vám příležitost získat přehled o vysoce konkurenčním severoamerickém trhu. Naučte se od nejlepších návštěvou světových společností jako Twitter, BMO a DMZ!

Po této tvrdé práci budete mít možnost vychutnat si tradiční americký životní styl. Nachází se v samém srdci centra města Toronto, uvidíte vše, co je největší město Kanady. Uděláme také jednodenní výlet do Niagarských vodopádů, abyste si užili nějaké prostoje a vychutnali si tento přírodní jev.

Soutěž obchodního plánu

Myslíte si, že máte to, co je potřeba k práci v mezinárodním týmu a být korunován vítězem soutěže v podnikatelském plánu? Pak zapojte svou konkurenční stránku do naší soutěže o obchodní plán! Během letní školy budete pracovat v mezinárodním týmu na soutěži podnikatelského plánu. Od vytvoření nápadu až po představenstvo soudců vás provedeme všemi důležitými kroky. Naši odborní poradci zhodnotí vaše nápady a poskytnou cennou zpětnou vazbu, která vám pomůže rozvinout nápady vašeho týmu, které budete věnovat váženým soudcům z různých odvětví.

115861_ScreenShot2019-05-28at2.31.16PM.png

Hostující reproduktory

Naši profesoři vytvářejí interaktivní vzdělávací prostředí, které zajistí, že bude slyšet názor každého. Naše letní škola vás seznámí s představiteli různých odvětví, včetně bankovnictví, práva, účetnictví a podnikání. Dává vám dobře přístup k několika důležitým odvětvím. Jaký lepší způsob, jak se dozvědět o těchto konkurenčních trzích, než interakci s těmi, kteří ji žijí každý den.

Síťové, firemní návštěvy

V průběhu programu budete mít možnost setkat se s podnikateli, generálními řediteli a odborníky z celé řady oborů. Firemní návštěvy vám umožní projít se kolem a získat hluboké pochopení fungování společností. Dozvíte se o každodenních operacích a získáte přehled o dlouhodobé obchodní strategii na dynamických trzích. Zúčastníme se řady akcí v rámci sítě, kde můžete komunikovat s těmi, kteří žijí a pracují v Torontu. Naslouchejte jejich zkušenostem a možná i získáte návod pro váš obchodní plán! ABC Business Academy také pořádá každoroční akci Meet The Experts, kde budete mít možnost poslouchat neuvěřitelné příběhy odborníků. Poslechněte si inspirativní příběhy mladých lidí v podnikání, a co je nejdůležitější, více příležitostí k síti!

115862_ScreenShot2019-05-28at2.31.07PM.png

Co ještě potřebujete vědět

Víme, že organizování výletu do cizí země může být stresující, proto naše letní škola dělá pro vás veškerou tvrdou práci! Vše, co potřebujete seřadit, jsou letenky, vízum nebo eTA a jídlo v průběhu celého kurzu. O všechno ostatní se postaráme my ve školném!

Výuka zahrnuje:

 • Ubytování
 • Uvítací balíček
 • Přednášky
 • Materiál kurzu
 • Síťové události
 • Semináře a firemní návštěvy
 • Certifikát o ukončení
 • Pomoc našich koordinátorů 24/7
 • Exkluzivní přístup do naší sítě absolventů
 • Možnost stát se součástí našeho týmu
 • 1-denní výlet do Niagarských vodopádů a zážitek, který si budete pamatovat po zbytek svého života!
Poslední aktualizace Listopad 2019

Informace o škole

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Čtěte více

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Méně
Toronto , Mnichov , San Jose + 2 Více Méně