Letní kurz - Toronto Business Academy

Všeobecné informace

2 dostupných umístění
Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

129077_TBA1.jpg

Toronto Business School pro začínající podnikatele: Naučte se, jak přivést nápad do světa skutečného podnikání

Získání skvělého obchodního nápadu je snadná část. Pravděpodobně máte alespoň jednoho, že? Ale její přeměna na životaschopný podnikatelský plán, který přitahuje investory a další partnery, je místem, kde většina začínajících podnikatelů selže. Ale ne ty. Toronto Business School je navržena tak, aby vás vybavila jak teoretickými, tak praktickými znalostmi k přeměně podnikatelského nápadu na skvělý obchodní plán a hřiště pro investory - a později také na skvělý a úspěšný obchod. S pomocí hostujících přednášejících ze skutečného obchodního světa, podnikových návštěv předních společností v regionu a odborných vizionářů, kteří jsou připraveni sdílet svá tajemství úspěchu v Torontu.

Toronto znamená podnikání - doslova a metaforicky. Je domovem stovek mega úspěšných světových a severoamerických společností, které soutěží na různých velmi náročných současných trzích. A mnoho z nich se naučilo, jak rozvíjet podnikatelský nápad na skutečné a úspěšné podnikání právě tady v srdci Kanady. A také můžete.

Obchodní vzdělávání, které mění teorii v praxi

Toronto Summer School je navržena tak, aby poskytla účastníkům praktické zkušenosti, které mohou být použity v současném obchodním prostředí. Naši hostující řečníci a mentoři mají skutečné zkušenosti s prací. Zahrnuté firemní návštěvy předních světových společností nabízejí neocenitelný pohled na to, jak se podnikání dělá každý den. Naše soutěž v Toronto Business Academy je pečlivě přizpůsobena tak, aby byla pro naše účastníky využitelná i ve skutečném obchodním světě.

Toronto School of Business je vaše vstupenka do podnikání

Kromě toho, že vám dává příležitost učit se od těch nejlepších z dnešního podnikání, vám Toronto Business Academy také ukáže, jak se jednoho dne můžete stát jedním z nich. Naučíte se, jak rozvíjet podnikatelský plán z daného podnikatelského nápadu, a prodávat jej potenciálním investorům.

Co to vlastně pro úspěch v podnikání znamená? Nejprve potřebujete nápad. Za druhé, musíte tuto myšlenku proměnit v životaschopný obchodní plán. Zatřetí, musíte přesvědčit investory, aby podpořili vaše podnikání. A to je přesně to, co budete dělat během svého pobytu v Toronto Business Academy - simulace skutečného obchodního světa, který vám pomůže nesmírně, jakmile jednou jednoho dne budete pracovat na rozvoji vlastního podnikání. V týmech budete pracovat na vypracování obchodního plánu na základě daného podnikatelského nápadu a poté jej předložíte investorům, aby zjistili, jehož obchodní plán je nejlepší. Pomohou vám zkušení poradci a na konci bude hodnocena týmem vážených soudců z různých průmyslových odvětví.

Sítě. Toronto Business Academy Style.

Důležitou součástí moderního podnikání je samozřejmě také vytváření sítí. A pro naše účastníky máme připravenou speciální akci. Seznamte se s odborníky jako mladí a úspěšní profesionálové z různých oborů v této oblasti. Ale to není všechno. Až si vyslechnete jejich tajemství úspěchu, budete mít také šanci se s nimi spojit - a možná začnete budovat svou obchodní síť právě tady na Toronto Business Summer School.

Jak získáte své místo pro Toronto Business School?

Chceme nabídnout tuto úžasnou letní školu a šanci učit se od těch nejlepších v podnikání těm, kteří jsou opravdu motivováni ke vstupu. Proto žádáme všechny uchazeče o motivační dopis. Připravte si životopis a přihlaste se co nejdříve, abyste zajistili své místo v příští obchodní akademii v Torontu.

129073_TBA3.jpg

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful ... Čtěte více

We are a world-leading organization for delivering entrepreneurial-based education programs all over the world, with the intention of bringing together young and ambitious individuals with successful entrepreneurs. Our world-class educators & mentors are entrepreneurs, founders, business owners and investors who teach the skills, mindsets, and frameworks necessary in today’s competitive environment. Méně
Toronto , Mnichov , San Jose , Dublin + 3 Více Méně