Náš nesmírně populární kurz pro mezinárodní letní mladé studenty je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - abyste se ujistili, že budete mluvit anglicky. S vynikající umístění minutu od pláže, studenti přicházejí z celého světa, aby se připojili k našim kurzům.

Lekce angličtiny

Nabízíme vysoce kvalitní anglické jazykové kurzy pro každou úroveň angličtiny - od začátečníků angličtiny po pokročilé angličtiny. Naše třídní rozměry zajistí, že při studiu angličtiny s námi získáte individuální pozornost a odbornou výuku.

Během výuky se zaměříte na zdokonalování angličtiny ve všech klíčových oborech mluvení, čtení, psaní, poslechu a samozřejmě gramatiky. Naši skvělí učitelé se ujistěte, že budete tvrdě pracovat ve třídě, dozvíte se hodně během vašeho času v Loxdale a bavte se!

Během výuky budete mít také možnost se o Británii trochu naučit. Každý týden studenti získají lekce, které zkoumají britskou kulturu, která se zabývá tématy, jako jsou britské festivaly, vzdělání, potraviny a místní dějiny. Dozvíte se také o místech, která navštívíte během víkendových výletů.

Sociální aktivity

V Loxdale nabízíme našim mladým studentům vzrušující program odpoledních a večerních společenských aktivit. Každé víkendové výlety si můžete vychutnat také na místech, jako jsou Londýn, Bath, Portsmouth, Oxford, Cambridge a Windsor. Je opravdu něco pro každého.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Loxdale English Centre »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
2 - 8 týdnů
Denní studium
Price
- Cena závisí na ubytování a délce pobytu.
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date