Letní kurz mladých studentů pro mládež

Loxdale English Centre

Popis programu

Read the Official Description

Letní kurz mladých studentů pro mládež

Loxdale English Centre

Náš nesmírně populární kurz pro mezinárodní letní mladé studenty je ideální pro dospívající ve věku od 13 do 17 let. Je navržen tak, aby byl interaktivní a příjemný - abyste se ujistili, že budete mluvit anglicky. S vynikající umístění minutu od pláže, studenti přicházejí z celého světa, aby se připojili k našim kurzům.

Lekce angličtiny

Nabízíme vysoce kvalitní anglické jazykové kurzy pro každou úroveň angličtiny - od začátečníků angličtiny po pokročilé angličtiny. Naše třídní rozměry zajistí, že při studiu angličtiny s námi získáte individuální pozornost a odbornou výuku.

Během výuky se zaměříte na zdokonalování angličtiny ve všech klíčových oborech mluvení, čtení, psaní, poslechu a samozřejmě gramatiky. Naši skvělí učitelé se ujistěte, že budete tvrdě pracovat ve třídě, dozvíte se hodně během vašeho času v Loxdale a bavte se!

Během výuky budete mít také možnost se o Británii trochu naučit. Každý týden studenti získají lekce, které zkoumají britskou kulturu, která se zabývá tématy, jako jsou britské festivaly, vzdělání, potraviny a místní dějiny. Dozvíte se také o místech, která navštívíte během víkendových výletů.

Sociální aktivity

V Loxdale nabízíme našim mladým studentům vzrušující program odpoledních a večerních společenských aktivit. Každé víkendové výlety si můžete vychutnat také na místech, jako jsou Londýn, Bath, Portsmouth, Oxford, Cambridge a Windsor. Je opravdu něco pro každého.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace April 16, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 2019
Duration
Délka trvání
2 - 8 týdnů
Denní studium
Price
Cena
- Cena závisí na ubytování a délce pobytu.
Information
Deadline
Locations
Spojené království - Brighton, England
Datum začátku : Červen 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Červen 2019
Spojené království - Brighton, England
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu