Letní kurzy Programy

Letní kurzy jsou způsob, jak vybudovat cenné akademické kvalifikace v průběhu letního semestru ve školách a na univerzitách po celém světě. Letní kurzy slouží všestranné využití pro různé studenty: jsou někdy používány k překlenutí propasti mezi různými fázemi akademického studia, nebo poskytnout další odbornou přípravu a kvalifikaci. K dispozici jsou letní kurzy v širokém spektru témat v oblasti umění, humanitních věd, obchodu, biologických a věd o životě, inženýrství, technologie, přírodní vědy, a dokonce i více. Škála různých kurzech může být ohromující - don 't nechat to zastavit! Začněte hledat při pohledu na nejpopulárnějších letních kurzů jsou uvedeny níže.

Newly added Summer Courses

DMAD Escuela De Diseño De Interiores Y Arquitectura

Letní kurz - příčný design

Prosinec 12, 2018
Tento intenzivní letní kurz provádí průřezové přezkoumání, které spojuje oblasti grafického výrazu, designu produktu, dekorace a styl interiéru. Studenti se dynamicky učí, jak funguje každá z těchto oblastí, od koncepce myšlenky až po realizaci projektu, získání profesionálních snímků, které se mají přidat do jejich portfolia.… [+] [-]

University of Exeter International Summer School

Viktoriánské revoluce a evoluce: literatura a vizuální kultura

Prosinec 10, 2018
Tento modul zkoumá širokou škálu vizuálních a literárních textů, od gotických románů po obrazy před rafaelitem, které poskytují pocit mimořádné historické bohatství viktoriánské doby.

London School of Business and Finance  (LSBF) Executive Education

Letní obchodní škola

Prosinec 2, 2018
Začněte léto správným směrem! LSBF Executive Education nabízí intenzivní třítýdenní letní program, který je ideální pro studenty a absolventy. Letní kurz je zaměřen na kariéru a je velmi praktický: jeden den týdně je věnován návštěvám firem.

Vysoké školy v Česká republika

Změnit místo

Co jsou letní kurzy?

Letní kurzy jsou jednak příležitost pro všechny studenty, kteří během letních prázdnin chtějí nabýt další znalosti v rámci jejich studia, nebo jsou možností pro všechny, kteří si chtějí rozšířit vzdělání při zaměstnání. Proto jsou tyto kurzy vypisovány právě v období letních prázdnin, kdy mají studenti volno a je čas dovolených. Studenti zapsaní v denním studiu můžou díky letnímu kurzu zíakt náskok a být lépe připraveni na nadcházející semestr. Další alterantiva je si některé předměty zopakovat, oživit si znalosti a třeba vylepšit známku.

Jaké výhody přináší účast na letním kurzu?

Letní kurzy přinášejí mnoho výhod. Tak například můžou umožnit studentům dohnat zameškané a vyhnout se tak prodloužení studia. Pro ty, kdo si chtějí rozšířit znalosti při zaměstnáni, může být snadnější zúčastnit takových kurzů během letní dovolené. Letní kurzy se nijak svým přínosem neliší od kurzů, které probíhají během roku, jejich absolventi můžou získat stejné dodatečné kvalifikace, dovednosti a znalosti, které jim můžou například pomoct v pracovním životě.

Co lze studovat během letních kurzů?

Letní kurzy jsou k dispozici v mnoha akademických disciplínách. Existují jazykové letní kurzy, umělecké nebo inženýrské a technické, právnické, vědecké kurzy i kurzy v oblasti humanitních věd. Pro konkrétní představu - lze si zapsat letní kurz Technologie laserového měření v Petrohradu nebo letní kurz Módní poradenství v Miláně.

Jak může absolvování letního kurzu ovlivnit Vaši kariéru?

Absolvování letního kurzy může posunout vpřed vaše dosavadní akademické výsledky, které jsou pak dále přínosem při hledání nebo změně zaměstnání. Ať už jste zapsáni do samostatně probíhajícího kurzu, certifikovaného programu nebo celého vysokoškolského studia, letní kurz je vždy dobrým doplňkem a vždy jen vylepší vaši celkovou kariérní perspektivu. Právě proto, že letní kurzy probíhají v období letních dovolených, je snadné se do jednoho z nich zapsat.

Kolik stojí účast na letním kurzu?

Náklady spojené s účastí na letním kurzu se mezi jednolivými školami, zeměmi i obory liší. Nejlepší cesta, jak získat kompletní informace o všech poplatcích, je kontaktovat danou školu, kde je vybraný letní kurz vypsán. Budou vám poskytnuty nejen informace o výši školného, ale získáte i přehled o dalších výdajích, se kterými musíte počítat. Obraťte se na konkrétní školu pomocí online formuláře, který najdete na stránce věnující se vybranému programu.

Proč si zapsat online letní kurz?

Online letní kurzy poskytují stejné výhody, jako kurzy, které probíhají prezenčně. Studenti a vyučující využívají e-learningové systémy, které jsou dokonale přizpůsobené osnovám a jsou vybudovány tak, že skrze ně lze snadno vyučovat a zapojit se do výuky a komunikovat. Pomocí fór, webových konferencí, chatů a jiných elektronických komunikačních prostředků můžou být studenti v kontaktu se spolužáky i vyučujícími. Kvalifikace, kterou student získá absolvováním online letního kurzu, je stejná jako ta, kterou získá student během prezenčního kurzu.

Letní kurzy nabízejí univerzity po celém světě a jsou vypisovány v rámci mnoha nejrůznějších oborů. Přečtěte si více o letních kurzech, o této jedinečné možnosti, jak získat extra kredity a posunout se blíže k ukončení studia, získat specializovanou licenci nebo strávit léto jendoduše získáním nových znalostí.