$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Letní kurzy mohou doplnit učení po dobu tří měsíců. Tato krátká zasedání dávají jednotlivcům možnost intenzivně se zaměřit na konkrétní téma. Co je to letní kurz aplikovaného financování? Studium aplikovaných financí se zabývá praktickými aplikacemi teorie financí. Studenti mohou očekávat, že se seznámí s investicemi, fúzemi a akvizicemi, hodnocením rizik,… Čtěte více

Letní kurzy mohou doplnit učení po dobu tří měsíců. Tato krátká zasedání dávají jednotlivcům možnost intenzivně se zaměřit na konkrétní téma.

Co je to letní kurz aplikovaného financování? Studium aplikovaných financí se zabývá praktickými aplikacemi teorie financí. Studenti mohou očekávat, že se seznámí s investicemi, fúzemi a akvizicemi, hodnocením rizik, vlastním kapitálem, cennými papíry s pevným výnosem a metodami finančního modelování. Kurz může také zahrnovat analýzu portfolií a implementaci reálných řešení finančních výzev, což umožňuje vědcům, aby nově získané znalosti pracovali hned.

Aplikované finance učí studenty, jak číst trhy a vyhodnocovat míru rizika investic, dává jim cenné zkušenosti v reálném světě a konkurenční výhodu, s níž často dochází. Účastníci kurzu se často učí od úspěšných finančních analytiků a poskytují vynikající příležitost pro vytváření sítí a budoucích pracovních míst.

Náklady na letní kurzy v aplikovaném financování často závisí nejen na univerzitě, ale i na možnostech praktických aplikací, které kurz nabízí. Studenti musí udělat svůj výzkum, aby si vybrali letní kurz, který vyhovuje jak jejich potřebám, tak i rozpočtu.

Aplikované finanční studenti často vykazují dovednosti, které podporují úspěch v různých finančních odvětvích. Mohou hledat pracovní místa v osobních financích, jako jsou služby finančního plánování nebo osobní finanční poradenství, kde mohou pomoci zákazníkům činit solidní investiční rozhodnutí s cílem zajistit jejich budoucnost. Společnosti je mohou také najmout jako finanční poradce nebo rozpočtové analytiky, aby pomohly přehodnotit a rozvíjet svůj podnikový rozpočet. Kdekoli je zapotřebí praktické finanční poradenství, studenti aplikovaného financování často excelují.

Učení praktické dovednosti nemusí být vždy omezeno na fyzickou třídu; učenci mohou považovat online vzdělávání za flexibilnější a cenověji dostupnou. Chcete-li se dozvědět více, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
Bristol International College
Redland, Spojené království

Bristol International College (BIC) pořádá v červenci a srpnu tři dvoutýdenní intenzivní přípravné kurzy na univerzitě v Bath pro mezinárodní studenty (ve věku 15-17 let), kte ... +

Bristol International College (BIC) pořádá v červenci a srpnu tři dvoutýdenní intenzivní přípravné kurzy na univerzitě v Bath pro mezinárodní studenty (ve věku 15-17 let), kteří chtějí zažít život na předních univerzitách ve Velké Británii ve městě světového dědictví. -
Letní kurzy
Angličtina
Kampus