ACADEMICCOURSES

Náklady na letních kurzů se liší od školy do školy. Kurzy na více elitních vysokých škol a univerzit stojí podstatně více než na menších nebo státních školách. Cena je také závislá na počtu kurzů student zapíše do.

Obchodní studenti mají mnoho oblastí, mohou se specializují na, a branding je ten, který spadá do širšího disciplíny marketingu. Studijní obor využívá reklama, design, strategický rozvoj a další koncepty vytvořit značku, která je přijat pozitivně ze strany spotřebitelů.

Ve všech, existuje více než 4000 vysokých škol v Evropě, které nabízejí širokou škálu kurzů na bakalářské, magisterské a doktorské úrovni. S více a více těchto organizací, které poskytují angličtinu jako jazyk vzdělání alespoň některé ze svých studijních programů, univerzit v Evropě jsou nyní vyšší kvality, než kdy předtím. Vysoké školy v Evropě nabízí přátelské přivítání pro zahraniční studenty a dát průběh znalostí, které odpovídá jejich povolání potřebuje v dnešní globální poptávky.

3 Výsledky v Branding, Evropa Filter

Kreativní londýnská letní škola

ESCP Business School
Letní kurzy
19 Čvc 2021
<
Denní studium
<
2 týdny
15 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Působivý dvoutýdenní letní školní program zaměřený na inovace, marketing a budování značky. Tento dvoutýdenní kurz čerpající z programu MSCP v oblasti marketingu a kreativity ...

Čtěte více

Letní program dynamického budování značky

H-FARM
Letní kurzy
14 Čvn 2021
<
Denní studium
<
2 týdny
14 May 2021
Angličtina
Kampus

Intenzivní letní kurz ve spolupráci s Fashion Institute of Technology v New Yorku.

Čtěte více

Italský Design

BAU International Academy of Rome
Letní kurzy
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

2-týdenní, na silnici, plné ponoření do myšlení za italským designem a luxusním průmyslem, cestování z benátského bienále umění na pobřeží Ligurie až do srdce Toskánska. 14. - ...

Čtěte více