ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Ti, kteří se zapíší do letních kurzů jsou často schopni se dostat dopředu v jejich vzděláním. Navíc ti, kteří již absolvovali určitou míru jsou někdy schopni zapsat do tohoto typu samozřejmě rozšířit své současné kariéry. 

Značkování se odkazuje na specializaci v rámci marketingu a podnikání, která se zaměřuje na vytváření značky, která je pozitivně ze strany spotřebitelů. Použití prvky designu, reklamy, obchodní strategie a distribuce, cílem je naučit se, jak vytvořit efektivní značky, které vydrží.

Itálie oficiálně Italskou republikou, je unitární parlamentní republika v rámci Evropské unie, který se nachází v jižní Evropě. Na severu hraničí Francie, Švýcarsko, Rakousko a Slovinsko po Alpách.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

3 Výsledky v Branding, Itálie Filter

Kreativní londýnská letní škola

ESCP Business School
Letní kurzy
19 Čvc 2021
<
Denní studium
<
2 týdny
15 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Působivý dvoutýdenní letní školní program zaměřený na inovace, marketing a budování značky. Tento dvoutýdenní kurz čerpající z programu MSCP v oblasti marketingu a kreativity ...

Čtěte více

Letní program dynamického budování značky

H-FARM
Letní kurzy
14 Čvn 2021
<
Denní studium
<
2 týdny
14 May 2021
Angličtina
Kampus

Intenzivní letní kurz ve spolupráci s Fashion Institute of Technology v New Yorku.

Čtěte více

Italský Design

BAU International Academy of Rome
Letní kurzy
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

2-týdenní, na silnici, plné ponoření do myšlení za italským designem a luxusním průmyslem, cestování z benátského bienále umění na pobřeží Ligurie až do srdce Toskánska. 14. - ...

Čtěte více