ACADEMICCOURSES

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Letní kurz je způsob, jak získat cenné dovednosti v určité oblasti v krátkém období několika měsíců. Letní kurzy umožňují studentům rychle zrychlit své znalosti v oblasti předmětu a pak je okamžitě aplikovat v profesionálním prostředí.

Co je letní kurz v brandingu? Tato třída je navržena tak, aby poskytla studentům šanci hlouběji se seznámit se specifikami této důležité marketingové složky. Kurz obvykle ukazuje studentům, jak rozvíjet a propagovat určitý image značky, a to zkoumáním případových studií v reálném světě. Kurz v oblasti brandingu může také zahrnovat analýzu rozpočtových a marketingových strategií, image kampaně, správu sociálních médií, komunikační techniky, budování komunity a návrh a balení výrobků.

Značení studentů se často učí specifické dovednosti, které se přenášejí přímo do jejich povolání i do jejich každodenního života. Mnoho studentů je schopno vytvořit strategickou značku a vyvinout identitu značky. Mohou se také stát kvalifikovanými v efektivní komunikaci.

Cena letního kurzu v oblasti brandingu závisí spíše na poloze třídy, stejně jako na konkrétním sylabu kurzu. Potenciální studenti by měli kontaktovat přijímací kancelář školy, o kterou se zajímají, aby zjistili přesné náklady na kurz, který chtějí absolvovat.

Letní kurz v oblasti brandingu lze uplatnit v široké škále profesionálních příležitostí. Studenti se zkušenostmi v oblasti brandingu mohou požádat o pozici jako inzerenti a marketingoví agenti. Mohou také hledat práci jako externí konzultanti značky nebo v marketingových odděleních velkých společností, které pomáhají při vývoji standardů značky. Další oblasti, kde jsou požadovány značky znalostí, zahrnují balení produktů a design loga.

Letní kurzy v oblasti brandingu jsou k dispozici na školních školách v mnoha místech po celém světě. Chcete-li vyhledat tu správnou školu, vyhledejte níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

3 Výsledky v Branding Filter

Kreativní londýnská letní škola

ESCP Business School
Letní kurzy
19 Čvc 2021
<
Denní studium
<
2 týdny
15 Čvc 2021
Angličtina
Kampus

Působivý dvoutýdenní letní školní program zaměřený na inovace, marketing a budování značky. Tento dvoutýdenní kurz čerpající z programu MSCP v oblasti marketingu a kreativity ...

Čtěte více

Letní program dynamického budování značky

H-FARM
Letní kurzy
14 Čvn 2021
<
Denní studium
<
2 týdny
14 May 2021
Angličtina
Kampus

Intenzivní letní kurz ve spolupráci s Fashion Institute of Technology v New Yorku.

Čtěte více

Italský Design

BAU International Academy of Rome
Letní kurzy
<
Denní studium
Angličtina
Kampus

2-týdenní, na silnici, plné ponoření do myšlení za italským designem a luxusním průmyslem, cestování z benátského bienále umění na pobřeží Ligurie až do srdce Toskánska. 14. - ...

Čtěte více