Filter
Letní kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Získání stupeň je vznešené úsilí pro mnoho studentů, ale letní kurzy mohou využít zkušenosti o něco jednodušší. Tyto kurzy se konají mimo běžný rok semestr nebo trimestr plánu. Místo toho, učenci kompletní práce v kurzu během tradičního letního období prázdnin.

Co je to letní kurz v oblasti digitálního designu? Tyto třídy obecně následovat standardní osnovy pro studentské studijní program, ale jednoduše se konají v letních měsících. Digitální projekční osnovy se obvykle zaměřují na dva důležité prvky: kresba fyzické médium a dokončují projekty. Učenci se bude kompletní portfolio připravený práce pro módu, dětských knih, publikování atd závislosti na programu, mohou studenti pracovat s počítačovým softwarem, který se také používá v odborném pracovišti.

Užívání letní kurzy slouží odlehčit zátěž během tradičního semestru, protože učenci si může dovolit zaregistrovat méně hodin.A naopak studenti mohou dostat dopředu a absolvovat kratší dobu. Starší studenti jsou často volnější v létě a mohou najít tyto kurzy dostupnější.

Náklady na letním kurzu se bude lišit v závislosti na instituci, typu výuky a celkovou délku kurzu. Delší a in-osoba třídách obvykle vyžadují větší peněžní investice, zatímco on-line výuka může být efektivnější.

Poté, co vzal letní kurzy v oblasti digitálního designu, budete se dobře na vaší cestě k dokončení svého titulu. Absolventi mohou najít práci v mnoha tržních a design výklenky, a to zejména v oblasti reklamy, designu, umění režie, web rozvoj a multimediálním uměním, které jsou ve vysoké poptávce. Reklamní instituce najmout držitelů titulu, jak je marketingových manažerů, obchodních designérů a odborníků public relations. Badatelé mohou udělat kariéru ve agenturách a podnicích nebo rozdělit do více volné noze trajektorii.

Mnoho institucí nabízejí kompletní manévr online digitálního designu kurzů a to jak v tuzemsku iv zahraničí. Hledání pod váš program a při styku přímo připuštění kanceláři školy podle svého výběru vyplněním formuláře olova.

 

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

2 Výsledky v Digitální design

Summer School at Bauhaus University Weimar

Kurz se skládá ze tří částí a má za cíl interdisciplinárních zkušeností konstrukčních principů, jako jsou vyvážení, napětí, kontrastu, proporcí, variace a tak dále. ... [+]

»MOVING TRACES: designovými prvky a principy«

Discover, zjistit a DESIGN!

Kurz se skládá ze tří částí a má za cíl interdisciplinárních zkušeností konstrukčních principů, jako jsou vyvážení, napětí, kontrastu, proporcí, variace a tak dále.

V první části pracujeme dvou- a trojrozměrné, černobílý, s papírem, řezačky, pero, světla a prvky dot a online. Jde o jednoduché abstraktních cvičení pro vnímání účinků konstrukčních principů. Ve druhé části se naučíte vytvářet vizuální pohyb a interakci s počítačem. Podobným způsobem jako vyučovací metody Bauhaus integrujeme krátkodobé pohyby těla. Díla umělců Bauhausu z médií nebo fázi Vás bude inspirovat k poslední části: navrhování vlastní vizuální příběh o prvcích a zásadách jako obrázek, objekt, série, animace, výkon nebo podobné.... [-]

Německo Weimar
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
The Florence Institute of Design International

... [+]

Přehled Fakulta

Na fakultě se skládá z obou místně italských i zahraničních profesorů, kteří všichni mluví a učí v angličtině. Navíc, profesoři jsou všichni odborníci pracující ve svém oboru. To má zajistit, že fakulta je vědom toho, co se děje ve svém oboru, takže nedávají své studenty zastaralé informace. intimní počet žáků ve třídě školy je umožnit každému studentovi získat prémiovou individuální vzdělávání.

Umístění

Škola se nachází v malebném městě Florencie. Florence je živý vliv některých z nejvlivnějších architektů a designérů, jako byl Brunelleschi, Da Vinci, Dante, a Michelangelo. FIDI je jedinečný školní částečně díky své neuvěřitelné místo. Třídy mají možnost stát se svědkem historické skvosty přes pěší výlety se svými profesory a dozvědět se o historii umění na místě.... [-]

Itálie Florence
Říjen 2019
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině