$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Letní kurzy jsou navrženy tak, aby zvyšovaly profesionalitu studentů. Studenti mohou získat akademické výhody tím, že se zaměřují na konkrétní aspekt svého oboru prostřednictvím těchto programů. Co je letní kurz finančního řízení? Finanční řízení je studium efektivního a efektivního využívání finančních zdrojů, znalostí, které jsou obzvláště užitečn… Čtěte více

Letní kurzy jsou navrženy tak, aby zvyšovaly profesionalitu studentů. Studenti mohou získat akademické výhody tím, že se zaměřují na konkrétní aspekt svého oboru prostřednictvím těchto programů.

Co je letní kurz finančního řízení? Finanční řízení je studium efektivního a efektivního využívání finančních zdrojů, znalostí, které jsou obzvláště užitečné v podnikovém sektoru. Studenti v tomto kurzu často prozkoumají témata jako prognóza zisku, správa aktiv, řízení rizik, fúze a akvizice, elektronický obchod, kapitálový zisk, analýza trhu, rozpočtování a mezinárodní finance. Rozhovory o třídách mohou spočívat ve spektru makroekonomických a mikroekonomických otázek.

Učenci finančního řízení se naučí být kreativními řešiteli problémů, což je užitečná dovednost v jakékoli oblasti. Naučí se, jak zvládnout složité finanční transakce a maximalizovat zisky akcionářů, což je často vyhledávaným lukrativním majetkem pro každého zaměstnavatele, který usiluje o růst v průmyslu.

Letní kurz ve finančním řízení může být zlatou hvězdou na životě studenta, a tak stojí za to. Každá univerzita je však odlišná, takže náklady se mohou značně lišit. Webová stránka programu vám může poskytnout studentům přehled o tom, co mohou očekávat, že zaplatí.

Účastníci kurzu finančního řízení často vyvíjejí kariéru v podnikových financích. Mohou se stát vedoucími poboček, dohlížejícími na fungování finanční instituce nebo finančními kontrolory, kteří řídí různé finanční oddělení, jako jsou rozpočtová, auditorská a účetní oddělení. Mohli by být najati jako finanční ředitelé (CFO), kteří by řídili podnikové finanční riziko. Nadnárodní korporace často najímají ty, kteří mají zkušenosti s finančním řízením, jako mezinárodní finanční manažeři. Finanční efektivita je páteř podnikání, takže finanční manažeři pravděpodobně zůstávají v vysoké poptávce.

Kariéra finančního řízení může studenty v pohybu; mohou se s nimi vzdělávat tím, že se přihlásí do online modulů učení. Podívejte se na níže uvedený program a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy, kterou jste si vybrali, a to vyplněním vyplněného formuláře.

Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
University of Southampton
Southampton, Spojené království

Toto téma se zaměří na základní finanční řízení, manažerské účetnictví a oblasti finančního výkaznictví, které podporují moderní podnikání. Studenti budou vystaveni současným ... +

Toto téma se zaměří na základní finanční řízení, manažerské účetnictví a oblasti finančního výkaznictví, které podporují moderní podnikání. Studenti budou vystaveni současným postupům, které zajistí, aby podniky efektivně fungovaly, usilovaly o maximalizaci zisku a správně je vykazovaly. -
Letní kurzy
Denní studium
4 týdny
Angličtina
Kampus