Filter
Letní kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Vezmeme-li čas k účasti na letním kurzu je to skvělá příležitost k pokroku směrem k vysokoškolské vzdělání. Pro relativně krátkém časovém investic, tyto rychleji-chodil letní kurzy zprostředkovat stejné základní informace, jak bylo zjištěno v tradiční termín délky angažmá.

Co je to letní kurz v oboru politických věd? Letní kurz v politické vědě bere posluchače na průzkum vládních systémů své vlastní zemi, a poskytuje pohled na vztah svého národa s ostatními po celém světě. Politické vědy kurzy čerpat z mnoha dalších oborů, včetně historie, sociologie, psychologie a ekonomie, aby jmenovali alespoň některé. Existuje celá řada různých politických třídách vědy k dispozici, z nichž některé se zaměřením na vlády jednotlivých států, zatímco jiní považují za materiál v mezinárodním měřítku.

Politické vědy letní kurzy jsou pořízena studentů z různých důvodů.Někteří tak to získat solidní základ pro kariéru v politické aréně. Jiní se účastní pouze k dosažení větší pochopení světa, mimo jejich day-to-day život.

Více často než ne, letní kurzy na univerzitách jsou levnější než ty, které k dispozici v průběhu standardního akademického roku. Přesto, že je moudré dělat výzkum na každé škole zájmu mít podrobný seznam možností.

Ti, kteří se rozhodnou vzít letní kurz politologie položit základy pro splnění a smysluplné kariéru v budoucnosti. Aspirující novináři obvykle potřebují některé základní politické znalosti, aby si najal hlavními publikací a televizních sítí. Rozsáhlé studie v politické vědě jsou často vyžadována pro mnoho vládních postech, zda jsou místní nebo mezinárodní povahy. Téměř všechny senátoři, zástupci, velvyslanci, prezidenti a premiéři mají nějaké zázemí v oboru, aby byly účinné.

Národů na celém světě naučit studenty složitosti politické vědy, což je důvod, proč letní kurzy v předmětu jsou tak široce nabízeny. Chcete-li se zapsat do jedné, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

27 Výsledky v Politologie

University of Exeter International Summer School

Tento stimulující kurz vám poskytne příležitost zapojit se do některých nejnáročnějších a naléhavějších otázek mezinárodních vztahů a konfliktů. Budete zkoumat hlavní cha ... [+]

Tento stimulující kurz vám poskytne příležitost zapojit se do některých nejnáročnějších a naléhavějších otázek mezinárodních vztahů a konfliktů. Budete zkoumat hlavní charakteristiky dnešního globálního bezpečnostního prostředí, od terorismu až po napětí vyvolané změnou klimatu, od šíření jaderných zbraní až po migrační krizi.

Zvažujete, jak mohou různé myšlenkové myšlenky rozhodně posílit naši analýzu těchto otázek, což povede k ocenění složité role faktorů, jako jsou vojenské schopnosti, ekonomické struktury, mezinárodní instituce, identity a ideologie nebo jazyk a emoci.

... [-]
Spojené království Exeter
Srpen 2020
Angličtina
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Dva týdny intenzivního studia (v Bruselu ... [+]

Stručně: Intenzivní 2-týdenní letní škola (1 týden v Bruselu a 1 ve Vídni). Je to havárie v tvorbě politik EU, se zaměřením na analýzu lidské bezpečnosti v EU v roce 2019! Zatímco se dotýká všech politických oblastí EU, nabídneme účastníkům několik hledisek bezpečnosti, včetně bezpečnosti ve svém tradičním smyslu (obraně), ale také ze společenské perspektivy (migrace, životní prostředí, rozvoj).

Návštěvy: Evropská komise, Evropský parlament, OBSE, Organizace spojených národů, delegace EU ve Vídni.

Vyhrazená webová stránka: www.eu-summerschool.eu

Dedikovaná stránka Facebook: www.facebook.com/summerschooleu/... [-]

Belgie Brusel Rakousko Vídeň
Kontaktuj školu
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Vesalius College

Vesalius College nachází v Bruselu, hlavním městě Evropy a nabízí studentům jedinečný letní zážitek. Léto trvající pouhých 7 týdnů dává studentům zaměřený akademický prog ... [+]

Vesalius College nachází v Bruselu, hlavním městě Evropy a nabízí studentům jedinečný letní zážitek. Léto trvající pouhých 7 týdnů dává studentům zaměřený akademický program a příležitost zažít a prozkoumat to nejlepší z evropské kultury a cestování.

Letní program Vesalius College skládal z kurzů Business, Communications, International Affairs a International

Kurzy

Léto 2020 (TBC)

Maximální zatížení kurzu je 2 kurzy.

Umění v BelgiiBelgický pivovarský průmysl v globálním kontextu: podnikání, ekonomika, kultura a inovaceZásady organizačního řízeníŘídicí systémy řízení Obchodní modely a vedení v dobách přechoduGlobální udržitelnost a společnostGamifikace v politice, podnikání a komunikaci: interdisciplinární přístupÚvod do fotožurnalistikyEvropský film, kultura a současné vizeStážLidská práva a mezinárodní trestní právo: Případ Mezinárodního trestního soudu Etnický konflikt, smíření a rekonstrukcePOL 225G, Globální terorismus, Boj proti terorismu a (De-) Radikalizace POL234G, Ekonomie a politika EUPOL 261G, Dějiny a politika moderního Středního východuPOL 334G, Evropská unie ve světě... [-]
Belgie Brusel
Červen 2020
Angličtina
Denní studium
7 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Sciences Po Lille

Máte pocit, že navštěvujete evropské instituce, studujete záležitosti EU a francouzský jazyk současně v létě? Vítejte v letní škole Sciences Po Lille ! ... [+]

Máte pocit, že navštěvujete evropské instituce, studujete záležitosti EU a francouzský jazyk současně v létě? Vítejte v letní škole Sciences Po Lille !

Letní škola v roce 2019 navrhuje inovační program kolem 2 tratí:

Mezinárodní - záležitosti EUFrancouzský jazyk

Profesoři, kteří vyučují během čtyř týdnů letní školy, budou mít příležitost naučit malé skupiny studentů a navrhnout metodické a interaktivní přístupy. Studenti rozdělí svůj čas v Lille mezi moduly zaměřené na mezinárodní a evropské záležitosti, včetně otázek, jako je evropská identita a hodnoty, migrace a konflikty. Kurzy ve francouzském jazyce se snaží zlepšit a zdokonalit své jazykové dovednosti a poskytnout některé pochopení současných aspektů francouzské společnosti. Letní škola Sciences Po Lille nabízí řadu výletů a společenských akcí.... [-]

Francie Lille
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

Letošní ročník MGIMO International Summer School nabízí dva intenzivní moduly "Ruská zahraniční politika: moderní výzvy" a "Ruská energetická politika a mezinárodní energ ... [+]

.

Letošní ročník MGIMO International Summer School nabízí dva intenzivní moduly "Ruská zahraniční politika: moderní výzvy" a "Ruská energetická politika a mezinárodní energetická spolupráce".

Oba moduly jsou vyučovány v angličtině renomovanými mezinárodně uznávanými profesory univerzity MGIMO na úrovni absolventů. Studenti se budou věnovat každodenním přednáškám, následovaným skupinovými diskusemi a týmovými projekty, setkávat se s prominentními ruskými političkami a diplomaty, zástupci ruských a mezinárodních velkých podniků.

Každý modul se skládá z kurzů zaměřených na disciplínu (62 kontaktních hodin včetně ústní zkoušky, 5 ECTS kreditů) a 30 kontaktních hodin a 14 výukových hodin ruského jazykového kurzu (4 ECTS kredity). Kurz ruského jazyka se vyučuje ve skupinách složených ze studentů s podobnou úrovní znalostí ruského jazyka.... [-]

Rusko Odintsovo
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Higher School of Economics

Vydělejte úvěry a objevte Rusko v HSE Mezinárodní letní univerzitě v Moskvě a Petrohradu ... [+]

Každé léto, vysokoškolák a postgraduální studenti a profesionálové z celého světa přicházejí do Moskvy pro anglicky vyučovaných předmětů se špičkovými profesory HSE. Kurzy se zaměřují na politiku, historii, ekonomiky a kultury Ruska a Eurasie, a také zahrnovat počítačové vědy, matematika, společenské vědy, humanitní vědy, a ruský jazyk.

Studenti navrhnout své vlastní studijní plány na základě svých zájmů a počtu kreditů, které chtějí vydělat. Speciální moduly jsou nabízeny v areálech HSE v St. Petersburgu a Nizhni Novgorod, aby mezinárodní studenti mohli prožít tři města Ruska v jednom létě.

Termín: 20. června - 20. srpna 2018... [-]

Rusko Moskva Nižnij Novgorod Petrohrad
Kontaktuj školu
Angličtina
Kombinované
2 - 8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SIT Graduate Institute

V tomto třítýdenním odborném a akademickém vzdělávacím programu se naučíte základní myšlenky a postupy transformace konfliktů. ... [+]

V tomto třítýdenním odborném a akademickém vzdělávacím programu se naučíte základní myšlenky a postupy transformace konfliktů. Program se koná na univerzitě SIT Graduate Institute v Brattleboro, Vermont, a je veden různorodou skupinou mezinárodně uznávaných fakult s dlouholetými zkušenostmi z praxe, třídy a výzkumu. Tato skupina zahrnuje fakultu SIT , profesionální mírotvorce a fakultu z mezinárodních nevládních organizací Musicians bez hranic, kteří pracují ve spolupráci se SIT .

Filozofie programu spočívá v tom, že výcvik pro transformaci konfliktů je nejúčinnější, když kombinuje akademické poučení založené na dovednostech s osobní interakcí mezi mírumilovnami v rámci etnických, národnostních, náboženských a kulturních rozdělení. Vy a ostatní účastníci KONTAKTU se učíte od sebe navzájem a vašim instruktorům v intenzivním formátu podle zkušenostního učebního modelu. Obvykle se na programu účastní mírumilovná opatření z nejméně patnácti zemí.... [-]

Spojené státy americké Brattleboro
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Go For it Brussels

Nic neříká mezinárodní profesionál jako životopis, který se může pochlubit zkušenostmi v několika zemích, ale jak to dáte dohromady, pokud jste čerstvý ze školy nebo doko ... [+]

Nejste unaveni prohlížet si inzeráty, které vyžadují zkušenosti? A jak to máš mít zážitek GET?

Můžeme pomoct

Pokud jste vysokoškolák, postgraduální student nebo poslední absolvent univerzity nebo vysoké školy, je to program pro vás! Pomůžeme vám hladce přejít z akademického do profesionálního světa.

Co dostaneš:

stáž ve vaší oblasti zájmu, 100% zaručeno!Leštěný cv a průvodní dopis, bezproblémovýmístní orientace a rady, abyste se ve svém novém prostředí rychle cítili jako domaBackpacker Option: náš nejdostupnější program!Programový poplatek zahrnuje stáž, cv leštění a kariérové koučování a akademické kredity: 2250 € paušální poplatek... [-]
Belgie Brusel
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
1 - 3 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině
IES Abroad

Letní program EU vám nabízí možnost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zaháj ... [+]

Přehled

Letní program EU vám nabízí možnost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zahájíte specializované učební plány, které vás provedou na 16denní zážitkové cestě přes Bosnu a Hercegovinu, Řecko a Kypr.

V Bosně a Hercegovině cestujete do Sarajeva, nazývaného "Jeruzalémem Evropy", kvůli jeho historickému mixu Židů, křesťanů a muslimů. Po Sarajevu budete mít dvoudenní výlet do Republiky srbské, který zahrnuje návštěvu pamětní síně pro oběti Srebrenice a přenocování ve Višegrad, zvěčněném v klasicistickém Mostě na Drině, který získal Nobelovu cenu Ivo Andrié.... [-]

Německo Freiburg
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
8 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Southampton

Toto téma, které přednesl Steve Chisnall, bývalý vicemaršál ve britských královských leteckých silách a ředitel Southampton's MSc v oblasti mezinárodní bezpečnosti a ... [+]

Strávte léto součástí univerzity světové třídy

Když se přihlásíte do Mezinárodní letní školy 2018, rezervujete si místo, abyste se stali součástí mezinárodně uznávaného centra výzkumu, podnikání a učení na světové úrovni. Během čtyř týdnů od 16. července do 10. srpna 2018 se setkáte s mnoha studenty a zaměstnanci, kteří dělají University of Southampton jednou z top 1% univerzit na světě.

Mísení se studenty a zaměstnanci z celého světa ve třídě, pokud vyděláte co nejvíce z našich moderních školních areálů, nebo když se uvolníte ve vaší pohodlné síni bydliště, budete se přátelit a získávat zkušenosti, abyste se domů, které jsou jedinečné .... [-]

Spojené království Southampton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
SOAS Summer School

Cílem kursu je umístit moderní Blízký východ do jeho mezinárodního kontextu, zkoumat historii říše a dekolonizace, hegemonii a odpor, konflikt a spolupráci, jakož i ident ... [+]

Popis programu

Cílem kursu je umístit moderní Blízký východ do jeho mezinárodního kontextu, zkoumat historii říše a dekolonizace, hegemonii a odpor, konflikt a spolupráci, jakož i identitu a zahraniční politiku. Je informován přísnou angažovaností v teoriích mezinárodních vztahů. Kurz začíná zkoumáním různých historických fází vzájemného působení mezi státy Blízkého východu a mezinárodním systémem. Ty jsou rozděleny do období kolonie, studené války a období po studené válce.

Přednášky budou zahrnovat rané osadnické kolonie, britskou neformální říši v Perském zálivu a anglo-francouzské mandáty, stejně jako vzestup Turecka a Izraele a výzvu představovanou panababskými revolučními státy, následovanou diskusí o Blízkého východu místo v unipolární éře po studené válce. Každá z těchto fází se diskutuje v součinnosti s relevantními vlivnými paradigmaty a pojmy teorie mezinárodních vztahů, které se používají ke studiu Blízkého východu ve svém mezinárodním kontextu. Pozornost je věnována otázkám charakteristik regionálního subsystému a také podpoložce analýzy zahraniční politiky v mezinárodních vztazích. Druhá část kurzu se zabývá klíčovými tématy v mezinárodních vztazích, jako je nadnárodní, migrace, ropa, globalizace a identita. Závěrečná část kurzu zvažuje konflikt a spolupráci. To bude zahrnovat analýzu arabsko-izraelského konfliktu, arabství a islamismu a tvorbu zahraniční politiky a klíčových aktérů regionálních mocností.... [-]

Spojené království Londýn
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
19 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
University of Southampton International Summer School

Když se připojíte k Mezinárodní letní škole 2019, budete studovat až šest vzrušujících témat během čtyř týdnů, které jste s námi. Každé téma je doručeno mezinárodně uznáv ... [+]

Připojte se k nám na léto britské kultury a prozkoumejte náš světový špičkový výzkum.

Když se připojíte k Mezinárodní letní škole 2019, budete studovat až šest vzrušujících témat během čtyř týdnů, které jste s námi. Každé téma je doručeno mezinárodně uznávaným členem akademických pracovníků Univerzity v Southamptonu, který pracuje ve spolupráci s jedním z mnoha nadšených studentů postgraduálního výzkumu. Ve třech interaktivních a třídních zasedáních vás seznámí s tématem výběru, vysvětlíte, proč je pro ně důležité a nabídne vám přehled o výzkumném prostředí světové úrovně, v níž pracují.

Každé z těchto témat je přátelské a zážitkové. Budete obvykle studovat ve skupinách s přibližně 15 - 20 spolužáky, což vám umožní vytvořit dobré pracovní vztahy a mít příležitost přispět a diskutovat ve třídě.... [-]

Spojené království Southampton
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Collegium Civitas

S pádem Sovětského svazu, mnoho zemí střední Evropy se rychle přesunul do oddělily z ruské sféry vlivu a připojil západní instituce, včetně NATO a EU. ... [+]

Přehled

S pádem Sovětského svazu, mnoho zemí střední Evropy se rychle přesunul do oddělily z ruské sféry vlivu a připojil západní instituce, včetně NATO a EU. Západ viděl jako naplnění práva na sebeurčení; Rusko tendenci vidět to jako ohrožující pohyb připomínající "obklíčení". Tento kurz bude zkoumat komplexní historické kořeny konfliktní postoje mezi NATO a EU na jedné straně a Ruskem na straně druhé, a ukázat, jak se to mělo vliv události Ukrajině a dále. Budeme diskutovat o významu inteligence v kalném světě hybridního války. Budeme diskutovat o tom, jak energetické i neenergetické přírodní zdroje hrají roli v bezpečnostní politice. Podíváme se také na roli, že tradiční a nová média hrají v oblasti bezpečnosti státu, a to, co státy musí udělat pro posílení kybernetické bezpečnosti v rámci svých hranic. ... [-]

Polsko Varšavě
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
15 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Georgian Institute Of Public Affairs

Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol a vyšší úrovni vysokoškoláky s širokým poznání a pochopení Black Sea-kaspického regionu. Kurz bude poskytovat strategické ... [+]

Certifikované Credit Letní program

Geopolitika a bezpečnost - Případ Černého moře-kaspického regionu

Tento program je podporován velkorysý příspěvek z MR. FRANK GREINKE a jeho rodina nadace.

PROGRAM POPIS & CÍLE

Tento kurz je určen pro absolventy vysokých škol a vyšší úrovni vysokoškoláky s širokým poznání a pochopení Black Sea-kaspického regionu. Kurz bude poskytovat strategické přehled o historických a nedávný vývoj, stejně jako u různých scénářů pro dlouhodobý vývoj v tomto regionu prostřednictvím přezkoumání empirických případů a současného bezpečnostního prostředí v regionu. Těžiště kurzu bude o klíčových států pro stabilitu a růst v tomto regionu: Ukrajina, Gruzie, Arménie, Ázerbájdžánu, Uzbekistánu, Kazachstánu a Turkmenistánu během výuky diskusi budeme malovat strategické mapy na Kavkaze a ve Střední Asii při pohledu na několik vnitřních a vnějších faktorů stability, včetně: zájmům velmocí a protichůdných zahraničněpolitických priorit regionálních zemí; Stav správy, účinnosti států, a problém korupce; silný makro růst v některých zemích v důsledku přírodních zdrojů, doprovázené omezený přístup k ekonomickým a vzdělávacím příležitostem; zaměstnání jako bezpečnostní problém a klíčovým opatřením státní legitimity; misallocation přírodních, lidských a hospodářských zdrojů; Stav občanské společnosti; Příležitosti pro usnadnění zapojení občanů do národního rozvoje mnohonárodnostní společnosti a zvýšení jejich smysl pro posílení.... [-]

Gruzie Tbilisi
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
RIT Kosovo™

Praxe globálního učení s novými přáteli z celého světa. Prozkoumejte transformaci konfliktů s praktiky a akademickými pracovníky v učebnách, workshopech, studijních cestá ... [+]

Vítejte v letním programu v Kosovu

18. června - 28. července Program mír a konflikty RIT Kosovo™ (AUK) umožňuje účastníkům spolupracovat s akademickými odborníky a významnými odborníky z oblasti vojenských, diplomatických, lidských práv a humanitárních záležitostí s rozsáhlými zkušenostmi na Balkáně a na celém světě. Praxe globálního učení s novými přáteli z celého světa. Prozkoumejte transformaci konfliktů s praktiky a akademickými pracovníky v učebnách, workshopech, studijních cestách a setkáních s vysokými úředníky na Balkáně. Udělejte to a další v letním programu Post-Conflict Transformation v RIT / AUK. Naše pětitýdenní balíček se skládá ze dvou kurzů (tři kreditní hodiny, které nabízí partnerská univerzita AUK, Rochester Institute of Technology) a jedna ze dvou studijních cest: Černá Hora , Bosna a Srbsko nebo Albánie, Řecko a Makedonie. Kurzy jsou určeny pro absolventy, absolventy a odborníky v příslušných oborech. Program nabízí kurzy:... [-]

Jižní Súdán Prishtina Spojené státy americké Rochester
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
Kombinované
Kampus
Přečtěte si více v češtině