Filter
Letní kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Vezmeme-li čas k účasti na letním kurzu je to skvělá příležitost k pokroku směrem k vysokoškolské vzdělání. Pro relativně krátkém časovém investic, tyto rychleji-chodil letní kurzy zprostředkovat stejné základní informace, jak bylo zjištěno v tradiční termín délky angažmá.

Co je to letní kurz v oboru politických věd? Letní kurz v politické vědě bere posluchače na průzkum vládních systémů své vlastní zemi, a poskytuje pohled na vztah svého národa s ostatními po celém světě. Politické vědy kurzy čerpat z mnoha dalších oborů, včetně historie, sociologie, psychologie a ekonomie, aby jmenovali alespoň některé. Existuje celá řada různých politických třídách vědy k dispozici, z nichž některé se zaměřením na vlády jednotlivých států, zatímco jiní považují za materiál v mezinárodním měřítku.

Politické vědy letní kurzy jsou pořízena studentů z různých důvodů.Někteří tak to získat solidní základ pro kariéru v politické aréně. Jiní se účastní pouze k dosažení větší pochopení světa, mimo jejich day-to-day život.

Více často než ne, letní kurzy na univerzitách jsou levnější než ty, které k dispozici v průběhu standardního akademického roku. Přesto, že je moudré dělat výzkum na každé škole zájmu mít podrobný seznam možností.

Ti, kteří se rozhodnou vzít letní kurz politologie položit základy pro splnění a smysluplné kariéru v budoucnosti. Aspirující novináři obvykle potřebují některé základní politické znalosti, aby si najal hlavními publikací a televizních sítí. Rozsáhlé studie v politické vědě jsou často vyžadována pro mnoho vládních postech, zda jsou místní nebo mezinárodní povahy. Téměř všechny senátoři, zástupci, velvyslanci, prezidenti a premiéři mají nějaké zázemí v oboru, aby byly účinné.

Národů na celém světě naučit studenty složitosti politické vědy, což je důvod, proč letní kurzy v předmětu jsou tak široce nabízeny. Chcete-li se zapsat do jedné, vyhledejte váš program níže a kontaktujte přímo vstup kancelářského školy podle svého výběru vyplněním v hlavní podobě.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

31 Výsledky v Politologie

Vesalius College

Nachází se v Bruselu, "Hlavní město Evropy", Vesalius College nabízí studentům jedinečný letní zážitek. Tento letní zasedání, který trvá pouhých 7 týdnů, poskytuje studen ... [+]

Nachází se v Bruselu, "Hlavní město Evropy", Vesalius College nabízí studentům jedinečný letní zážitek. Tento letní zasedání, který trvá pouhých 7 týdnů, poskytuje studentům soustředěný akademický program a možnost zažít a prozkoumat to nejlepší z evropské kultury a cestování.

Letní program Vesalius College sestával z kurzů v oblasti obchodu, komunikací, mezinárodních vztahů a mezinárodních vztahů

Kurzy

Léto 2019

Maximální zatížení kurzu je 2 kurzy.

ART101G - Umění v Belgii - Leon LockBUS 102G, Belgický pivovarský průmysl v globálním kontextu: podnikání, ekonomika, kultura a inovace - Sven Van KerckhovenBUS2113G - Principy organizačního managementu - Munira AminovaBUS243G - Řídící systémy řízení - Kim AdamsenBUS 316G - Obchodní modely a vedení v době přechodu - de KemmeterBUS 363G - Globální udržitelnost a společnost - Frank BillingsleyCMM 214G, Gamification in Politics, Business and Communications: Interdisciplinární přístupCMM233G - Úvod do fotožurnalismuCMM 262G, Evropský film, kultura a současné vize - Ernest MathijsINT 381G, stážZákon 204G, Lidská práva a mezinárodní trestní právo: Případ Mezinárodního trestního soudu - Medlir MemaPOL 223G, Etnický konflikt, usmíření a rekonstrukce - Medlir MemaPOL 225G, Globální terorismus, boj proti terorismu a (de-) radikalizace - Serge StroobantsPOL234G, Ekonomika a politika EU - Mark CornerPOL 261G, Historie a politika moderního Středního východu - Iris AbrahamPOL 334G, Evropská unie ve světě - Amie Kreppel... [-]
Belgie Brussels
June 2019
Denní studium
7 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southampton International Summer School

Když se připojíte k Mezinárodní letní škole 2019, budete studovat až šest vzrušujících témat během čtyř týdnů, které jste s námi. Každé téma je doručeno mezinárodně uznáv ... [+]

Připojte se k nám na léto britské kultury a prozkoumejte náš světový špičkový výzkum.

Když se připojíte k Mezinárodní letní škole 2019, budete studovat až šest vzrušujících témat během čtyř týdnů, které jste s námi. Každé téma je doručeno mezinárodně uznávaným členem akademických pracovníků Univerzity v Southamptonu, který pracuje ve spolupráci s jedním z mnoha nadšených studentů postgraduálního výzkumu. Ve třech interaktivních a třídních zasedáních vás seznámí s tématem výběru, vysvětlíte, proč je pro ně důležité a nabídne vám přehled o výzkumném prostředí světové úrovně, v níž pracují.

Každé z těchto témat je přátelské a zážitkové. Budete obvykle studovat ve skupinách s přibližně 15 - 20 spolužáky, což vám umožní vytvořit dobré pracovní vztahy a mít příležitost přispět a diskutovat ve třídě.... [-]

Spojené království Southampton
July 2019
Denní studium
4 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Dva týdny intenzivního studia (v Bruselu ... [+]

Stručně: Intenzivní 2-týdenní letní škola (1 týden v Bruselu a 1 ve Vídni). Je to havárie v tvorbě politik EU, se zaměřením na analýzu lidské bezpečnosti v EU v roce 2019! Zatímco se dotýká všech politických oblastí EU, nabídneme účastníkům několik hledisek bezpečnosti, včetně bezpečnosti ve svém tradičním smyslu (obraně), ale také ze společenské perspektivy (migrace, životní prostředí, rozvoj).

Návštěvy: Evropská komise, Evropský parlament, OBSE, Organizace spojených národů, delegace EU ve Vídni.

Vyhrazená webová stránka: www.eu-summerschool.eu

Dedikovaná stránka Facebook: www.facebook.com/summerschooleu/... [-]

Belgie Brussels Rakousko Vienna
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Moscow State Institute Of International Relations, MGIMO

Letošní ročník MGIMO International Summer School nabízí dva intenzivní moduly "Ruská zahraniční politika: moderní výzvy" a "Ruská energetická politika a mezinárodní energ ... [+]

Letošní ročník MGIMO International Summer School nabízí dva intenzivní moduly "Ruská zahraniční politika: moderní výzvy" a "Ruská energetická politika a mezinárodní energetická spolupráce".

Oba moduly jsou vyučovány v angličtině renomovanými mezinárodně uznávanými profesory univerzity MGIMO na úrovni absolventů. Studenti se budou věnovat každodenním přednáškám, následovaným skupinovými diskusemi a týmovými projekty, setkávat se s prominentními ruskými političkami a diplomaty, zástupci ruských a mezinárodních velkých podniků.

Každý modul se skládá z kurzů zaměřených na disciplínu (62 kontaktních hodin včetně ústní zkoušky, 5 ECTS kreditů) a 30 kontaktních hodin a 14 výukových hodin ruského jazykového kurzu (4 ECTS kredity). Kurz ruského jazyka se vyučuje ve skupinách složených ze studentů s podobnou úrovní znalostí ruského jazyka.... [-]

Rusko Odintsovo
June 2019
Denní studium
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Exeter International Summer School

Tento stimulující kurz vám poskytne příležitost zapojit se do některých nejnáročnějších a naléhavějších otázek mezinárodních vztahů a konfliktů. Budete zkoumat hlavní cha ... [+]

O

Tento stimulující kurz vám poskytne příležitost zapojit se do některých nejnáročnějších a naléhavějších otázek mezinárodních vztahů a konfliktů. Budete zkoumat hlavní charakteristiky dnešního globálního bezpečnostního prostředí, od terorismu až po napětí vyvolané změnou klimatu, od šíření jaderných zbraní až po migrační krizi.

Zvažujete, jak mohou různé myšlenkové myšlenky rozhodně posílit naši analýzu těchto otázek, což povede k ocenění složité role faktorů, jako jsou vojenské schopnosti, ekonomické struktury, mezinárodní instituce, identity a ideologie nebo jazyk a emoci.

... [-]

Spojené království Exeter
Washington International Diplomatic Academy

Naše letní diplomatická akademie je jedinečný praktický vzdělávací program, který pomáhá připravit vysokoškolské a absolventské studenty a absolventy pro kariéru v meziná ... [+]

Přehled

Naše letní diplomatická akademie je jedinečný praktický vzdělávací program, který pomáhá připravit vysokoškolské a absolventské studenty a absolventy pro kariéru v mezinárodní diplomacii. Seznamuje je se základy diplomatické praxe a zaměřuje se na reálné aspekty práce v národních a místních samosprávách, velvyslanectvích a konzulátech, mezinárodních organizacích a nadnárodních podnicích.

Materiál klade důraz na přístup založený na dovednostech a zkušenostní učení a není obecně nabízen na vysokých školách a univerzitách. Součástí programu jsou také kariérní poradenství. Účastníci obdrží certifikáty z akademie.... [-]

Spojené státy americké Washington
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Higher School of Economics

Vydělejte úvěry a objevte Rusko v HSE Mezinárodní letní univerzitě v Moskvě a Petrohradu ... [+]

Každé léto, vysokoškolák a postgraduální studenti a profesionálové z celého světa přicházejí do Moskvy pro anglicky vyučovaných předmětů se špičkovými profesory HSE. Kurzy se zaměřují na politiku, historii, ekonomiky a kultury Ruska a Eurasie, a také zahrnovat počítačové vědy, matematika, společenské vědy, humanitní vědy, a ruský jazyk.

Studenti navrhnout své vlastní studijní plány na základě svých zájmů a počtu kreditů, které chtějí vydělat. Speciální moduly jsou nabízeny v areálech HSE v St. Petersburgu a Nizhni Novgorod, aby mezinárodní studenti mohli prožít tři města Ruska v jednom létě.

Termín: 20. června - 20. srpna 2018... [-]

Rusko Moscow Nizhny Novgorod Saint Petersburg
June 2019
Kombinované
2 - 8 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Sciences Po Lille

Máte pocit, že navštěvujete evropské instituce, studujete záležitosti EU a francouzský jazyk současně v létě? Vítejte v letní škole Sciences Po Lille ! ... [+]

Máte pocit, že navštěvujete evropské instituce, studujete záležitosti EU a francouzský jazyk současně v létě? Vítejte v letní škole Sciences Po Lille !

Letní škola v roce 2019 navrhuje inovační program kolem 2 tratí:

Mezinárodní - záležitosti EUFrancouzský jazyk

Profesoři, kteří vyučují během čtyř týdnů letní školy, budou mít příležitost naučit malé skupiny studentů a navrhnout metodické a interaktivní přístupy. Studenti rozdělí svůj čas v Lille mezi moduly zaměřené na mezinárodní a evropské záležitosti, včetně otázek, jako je evropská identita a hodnoty, migrace a konflikty. Kurzy ve francouzském jazyce se snaží zlepšit a zdokonalit své jazykové dovednosti a poskytnout některé pochopení současných aspektů francouzské společnosti. Letní škola Sciences Po Lille nabízí řadu výletů a společenských akcí.... [-]

Francie Lille
June 2019
Denní studium
4 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
SIT Graduate Institute

V tomto třítýdenním odborném a akademickém vzdělávacím programu se naučíte základní myšlenky a postupy transformace konfliktů. ... [+]

V tomto třítýdenním odborném a akademickém vzdělávacím programu se naučíte základní myšlenky a postupy transformace konfliktů. Program se koná na univerzitě SIT Graduate Institute v Brattleboro, Vermont, a je veden různorodou skupinou mezinárodně uznávaných fakult s dlouholetými zkušenostmi z praxe, třídy a výzkumu. Tato skupina zahrnuje fakultu SIT , profesionální mírotvorce a fakultu z mezinárodních nevládních organizací Musicians bez hranic, kteří pracují ve spolupráci se SIT .

Filozofie programu spočívá v tom, že výcvik pro transformaci konfliktů je nejúčinnější, když kombinuje akademické poučení založené na dovednostech s osobní interakcí mezi mírumilovnami v rámci etnických, národnostních, náboženských a kulturních rozdělení. Vy a ostatní účastníci KONTAKTU se učíte od sebe navzájem a vašim instruktorům v intenzivním formátu podle zkušenostního učebního modelu. Obvykle se na programu účastní mírumilovná opatření z nejméně patnácti zemí.... [-]

Spojené státy americké Brattleboro
June 2019
Denní studium
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
SOAS Summer School

Od Donalda Trumpa k Brexitu k Jairovi Bolsonarovi k Matteovi Salvinimu k Narendře Modi k Viktoru Orbánovi se zdá, že pravicový populismus se neúnavně rozvíjí po celém svě ... [+]

Popis programu

Od Donalda Trumpa k Brexitu k Jairovi Bolsonarovi k Matteovi Salvinimu k Narendře Modi k Viktoru Orbánovi se zdá, že pravicový populismus se neúnavně rozvíjí po celém světě. Mezitím již existující autoritářské vůdce jako Xi Jinping a Vladimir Putin zpřísňují svou přilnavost. Protestové hnutí se objevily v Brazílii, Francii, Indii a jinde, zleva a vpravo, spojených ztrátou víry v konvenční ("neoliberální") demokracii.

Brali věci, které jsme se učili, aby se samozřejmě nezdařilo? Budou všechny společnosti nakonec stát se liberálními demokraciemi, jsou války, domácí spory a autoritářské vlády opravdu věci minulosti, bude kapitalismus trvat neomezeně a je globalizace nezastavitelná? Proč je tolik společností pod tlakem zbito? Jakou roli hrají v této nemoci nerovnost, vykořisťování a devastace životního prostředí? Proč se imigrace tak populárně vyskytuje v populistických kampaních? Proč je tolik mladých lidí cynických ohledně demokracie? Jakou roli hrají sociální média v těchto společenských konfliktech? Mohly by se konvenční války stát v mezinárodním systému pravidelným rysem? Jaké utopie pohybují dnešní svět? A pokud demokracie ustoupí, co je nahradí?... [-]

Spojené království London
July 2019
Denní studium
3 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
IES Abroad

Letní program EU vám nabízí možnost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zaháj ... [+]

Přehled

Letní program EU vám nabízí možnost intenzivně studovat minulé, současné a budoucí výzvy evropské integrace. Program začíná v srdci Evropy - Freiburg, Německo - kde zahájíte specializované učební plány, které vás provedou na 16denní zážitkové cestě přes Bosnu a Hercegovinu, Řecko a Kypr.

V Bosně a Hercegovině cestujete do Sarajeva, nazývaného "Jeruzalémem Evropy", kvůli jeho historickému mixu Židů, křesťanů a muslimů. Po Sarajevu budete mít dvoudenní výlet do Republiky srbské, který zahrnuje návštěvu pamětní síně pro oběti Srebrenice a přenocování ve Višegrad, zvěčněném v klasicistickém Mostě na Drině, který získal Nobelovu cenu Ivo Andrié.... [-]

Německo Freiburg
May 2019
Denní studium
8 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Go For it Brussels

Proč nepoužíváte léto, abyste svůj životopis pokročili a získali jste zkušenosti s praxí v oblasti, o kterou máte zájem? Brusel je kosmopolitní tavící kotel Evropy, skvěl ... [+]

Nejste unaveni prohlížet si inzeráty, které vyžadují zkušenosti? A jak to máš mít zážitek GET?

Můžeme pomoct

Pokud jste vysokoškolák nebo vysokoškolák na univerzitě v EU, nebo v Norsku nebo ve Švýcarsku, je to program pro vás! Pomůžeme vám bezproblémově přejít z akademického do profesionálního světa.

Co dostaneš:

umístění stáže ve vaší oblasti zájmu: zjistíme, že je pro vás po konzultaci: není třeba odeslat 100 žádostíkariérní rozvoj koučování: od optimalizace CV a motivačních dopisů k poradenství v profilu LinkedIn vás budeme koučovat na hledání a prezentaci vašich silných stránek a určení hodnoty, kterou můžete přinéstmístní orientaci a poradenství, takže se nikdy necítíte ztracené v neznámém džungli: vždy budete mít přátelskou osobu, která vám zavolá, pokud potřebujete pomoc nebo raduZačněte ve sloupové pozici... [-]
Belgie Brussels
Přihlašování započato
Denní studium
2 - 6 měsíců
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Universidad EAFIT

Letní škola nabídne více než 90 kurzům pro děti, dospívající a dospělé z Kolumbie a po celém světě a dává těmto účastníkům příležitost komunikovat s ostatními studenty a ... [+]

Letní škola nabídne více než 90 kurzům pro děti, dospívající a dospělé z Kolumbie a po celém světě a dává těmto účastníkům příležitost komunikovat s ostatními studenty a prozkoumat jejich zájmové oblasti.

Nové kurzy zájmu budou vyvíjeny pro letní sezónu (13. června až 7. srpna) v oblastech jako jsou politologie, urbanismus, podnikání, finance a inženýrství. Cílem je rozšířit znalostní oblasti pomocí didaktického přístupu a povzbudit studenty, aby během letních prázdnin jedinečným způsobem prožili univerzitu a město. Tento program usiluje o podporu procesu výuky a učení, který zahrnuje nové akademické prvky do úkolu připravovat kompetentní jednotlivce a pomáhá jim čelit rozhodujícímu okamžiku výběru, který studijní program se bude věnovat, a zároveň umožní účastníkům prožít město Medellín a hlavní transformací, které prošly z historického a kulturního hlediska.Kurz letní školy je v současné době rozdělen do:... [-]

Kolumbie Medellín
June 2019
Denní studium
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
University of Southampton

Toto téma, které přednesl Steve Chisnall, bývalý vicemaršál ve britských královských leteckých silách a ředitel Southampton's MSc v oblasti mezinárodní bezpečnosti a ... [+]

Strávte léto součástí univerzity světové třídy

Když se přihlásíte do Mezinárodní letní školy 2018, rezervujete si místo, abyste se stali součástí mezinárodně uznávaného centra výzkumu, podnikání a učení na světové úrovni. Během čtyř týdnů od 16. července do 10. srpna 2018 se setkáte s mnoha studenty a zaměstnanci, kteří dělají University of Southampton jednou z top 1% univerzit na světě.

Mísení se studenty a zaměstnanci z celého světa ve třídě, pokud vyděláte co nejvíce z našich moderních školních areálů, nebo když se uvolníte ve vaší pohodlné síni bydliště, budete se přátelit a získávat zkušenosti, abyste se domů, které jsou jedinečné .... [-]

Spojené království Southampton
July 2019
Denní studium
4 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině
Summer Boarding Courses

Politika a ekonomika byla navržena pro politické vůdce zítřka. ... [+]

Vítejte na bohaté a dynamické letní školu. Naše kurzy spojují kultury, nápady a studovat tvořit odrazový můstek pro své budoucí akademický a profesionální úspěch.

Oxford je domovem nádherné architektury, historie a některé z největších myslitelů světa, budete vyzváni, aby se stal součástí této úžasné dědictví.

Studenti cestují z celého světa, aby se stal součástí naší akademické rodiny, které tvoří významnou komunitu každý s kulturami, vášněmi a myšlenkami nabídnout a učit se.

To je Oxford College Summer School.

Politika & Economics

Politika a ekonomika byla navržena pro politické vůdce zítřka. Během kurzu budou studenti rozvíjet své znalosti a chápání klíčových politických a ekonomických koncepcí, stejně jako rozvíjet své znalosti mezinárodních geopolitických trendů. Budou zjistit, jak vládní politiky jsou zachovány nebo změněny, a zároveň podporuje jejich schopnost vyhodnotit ideologie a hodnot v centru různých politických systémů. Kromě toho se studenti naučí, jak rozvíjet politické kampaně a zvládnout umění předvádění prezentací.... [-]

Spojené království Oxford
July 2019
Denní studium
2 týdnů
Campus forma
Přečtěte si více v češtině