Filter
Letní kurzy
Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Mnoho na plný úvazek studenti budou učit na plný úvazek v průběhu akademického roku a tráví léto relaxaci nebo práci, jak ušetřit peníze pro nadcházející školní rok. V zájmu zachování, posílení nebo Přidat k informacím, které se již naučili, někteří studenti rozhodnou vzít letní kurzy.

Co je to letní kurz? Samotný název znamená, že je to samozřejmě obvykle probíhá v létě. Tyto kurzy jsou obvykle nabízeny vysokých škol, univerzit a jiných škol po celém světě. Některé letní kurzy využívají studentům další znalosti, které jim pomohou v další kariéře. Další kurzy také poskytovat úvěry vůči vyšším stupněm úrovně.

Existuje mnoho očekávané a neočekávané výhody pro ty, kteří se zapsat do letního kurzu. Získání více znalostí a udržení proudu s profesní zvyšování dovedností patří mezi ty výhody, které studenti očekávají.Co se jednotlivci nemohou očekávat, že při letní kurz často uchovává cenné znalosti a studijní dovednosti, aby návrat do školy mnohem jednodušší na konci léta.

Protože tam je mnoho variací v typech a úrovních letních kurzů, které jsou k dispozici, náklady na kurzy mohou rovněž lišit. Například letní kurz v oblasti módy, které bylo přijato prostřednictvím komunitních škol se může stát mnohem méně než v létě inženýrství kurz převzatý z čtyřleté vysoké školy. Kontaktování jednotlivých škol, aby se informace o školné, se důrazně doporučuje.

Téměř všechny současné nebo budoucí kariéra se může zvýšit, když jeden investuje čas do letního kurzu. Ti, kteří jsou ještě ve škole získali výhodu neztratit půdu na věci, které se naučil v průběhu školního roku. Jejich studijní návyky mohou být také lepší, než ty studenty, kteří nemají žádný studovat v letních měsících.Jedinci, kteří jsou již zaměstnáni v kariéře mohou také využít učení více pracovních dovedností tím, že krátké letní kurz.

 

Nejvíce import část s letní kurz je učinit rozhodnutí, že vaše pokračující vzdělání je důležité. Jakmile je rozhodnuto, můžete hledat programu níže a kontaktujte přímo přijímací kancelář školy podle svého výběru vyplněním hlavní formulář. 

Čtěte více Méně

nalezené výsledky

London Academy of Trading

Naše letní obchodní škola Vás seznámí s řadou různých přístupů k budování obchodních strategií. Vypracujete klíčové dovednosti a pracovní znalosti o obchodování na finanč ... [+]

Letní obchodní škola

Naše Letní obchodní škola vám představí různé přístupy k budování obchodních strategií. Budete rozvíjet klíčové dovednosti a pracovní znalosti o obchodování na finančním trhu.

Program nevyžaduje žádné předchozí znalosti obchodních nebo finančních trhů, protože začínáme s průvodcem pro začátečníky na finančních trzích a pracujeme od zdola nahoru. Program se pak posouvá na den v životě obchodníka, než se přesune do přehledů základní a technické analýzy. Podíváme se také na téma obchodování s psychologií a zkoumáme účinky, které to může mít na výkonnost obchodování. Budete seznámeni se živými trhy a budete povzbuzováni, abyste obchodovali na simulovaném účtu a zároveň jste byli podporováni týmem.... [-]

Spojené království London
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
London School of Business and Finance (LSBF) Executive Education

Začněte léto správným směrem! LSBF Executive Education nabízí intenzivní třítýdenní letní program, který je ideální pro studenty a absolventy. Letní kurz je zaměřen na ka ... [+]

Letní obchodní škola

Začněte léto správným směrem! LSBF Executive Education nabízí intenzivní třítýdenní letní program, který je ideální pro studenty a absolventy. Letní kurz je zaměřen na kariéru a je velmi praktický: jeden den týdně je věnován návštěvám firem.

Letní obchodní škola se skládá ze tří kurzů:

Strategické řízení a vedeníPodnikové finance v praxiGlobální marketingová praxe

Zajistěte si místo pro Summer Business School na LSBF Executive Education: získáte klíčové dovednosti a užijte si Londýn v červenci.

Požadavky na kurzAnglický jazyk - Společný evropský rámec (CEF) Úroveň B2 * nebo ekvivalentní (všechny učební a učební materiály jsou poskytovány pouze v angličtině)... [-]
Spojené království London
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Bayswater College

Bayswater College nabízí anglický svátek pro celou rodinu. Rodiče a děti navštěvují standardní kurz angličtiny v dopoledních hodinách ve stejnou dobu, ale v různých částe ... [+]

Bayswater College nabízí anglický svátek pro celou rodinu. Rodiče a děti navštěvují standardní kurz angličtiny v dopoledních hodinách ve stejnou dobu, ale v různých částech vysoké školy. Odpoledne je možné zdarma prozkoumat Londýn nebo se zapojit do programu Letní aktivity pro rodiny.

Kurz vám pomůže:

Zkombinujte dovolenou v Londýně s pedagogickou zkušeností s rodinou. Kulturní svátek pro vás a vaše děti vám umožní zdokonalit se v angličtině, prozkoumat Londýn prostřednictvím specializovaného programu aktivit nebo si vytvořit vlastní trasu.

Klíčová fakta:Termíny: 17. června - 28. srpnaStandardní angličtina: 20 lekcíStandardní anglické plus letní aktivityVolitelný - Program rodinné aktivity (3 odpoledne týdně)Věk: 8Prozkoumejte témata v Londýně:... [-]
Spojené království London
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
73 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Tel-Hai College

Tel-Hai College a MIGAL-Galilee výzkumný ústav nabízí jedinečný workshop v bioinformatice. Účastníci získají praktické zkušenosti s analýzou a teorií NGS, statistickými a ... [+]

Cíle workshopu

Tel-Hai College a MIGAL - Galilee výzkumný ústav nabízí jedinečný workshop v bioinformatice. Účastníci získají praktické zkušenosti s analýzou a teorií NGS, statistickými a analytickými přístupy a praktickou praxí s využitím různých nástrojů.

Pětidenní workshop bude obsahovat následující témata:

Den 1

Úvod do analýzy sekvenčních dat příští generace, příkazového řádku Linuxu

Den 2

Čištění a ořezávání surových dat, úvod do algoritmů a nástrojů pro vyrovnání

Den 3

Transcriptome a genom shromáždění, výrazové profilování a statistiky

Den 4

Genová anotace

5. den

Genomové mapování asociace, volání variant a zpracování, fylogenetická analýza a závěry... [-]

Izrael Kfar Giladi
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
5 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Imperial College of London

Připojte se k nám za léto objevu. Tato letní škola pro současné vysokoškoláky všech národností nabízí jedinečné okno do imperiálních revolučních přístupů k některým z nej ... [+]

Připojte se k nám za léto objevu. Tato letní škola pro současné vysokoškoláky všech národností nabízí jedinečné okno do imperiálních revolučních přístupů k některým z největších světových výzev.

Vyvažování přednášek s praktickými úkoly je šancí pro vás, abyste se sami sebe akademicky a osobně vypořádali, když se připojíte ke globální komunitě studentů.

Získáte také první pohled na život na světových deseti nejvyšších univerzitách, kde máte spoustu příležitostí podívat se, proč Londýn přitahuje více zahraničních studentů než jakékoliv jiné město na světě.

Učte se od odborníků

Práce našich odborníků na to, aby se svět stal zdravějším, bezpečnějším a čistším místem k životu, nám pomohl získat titul nejinovativnější univerzity ve Velké Británii již třetí rok (nejinovatívnější univerzity Reuters v Evropě 2018).... [-]

Spojené království Kensington
Srpen 2019
Angličtina
Denní studium
12 dny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Institute for European Studies (IES), Vrije Universiteit Brussel

Dva týdny intenzivního studia (v Bruselu ... [+]

Stručně: Intenzivní 2-týdenní letní škola (1 týden v Bruselu a 1 ve Vídni). Je to havárie v tvorbě politik EU, se zaměřením na analýzu lidské bezpečnosti v EU v roce 2019! Zatímco se dotýká všech politických oblastí EU, nabídneme účastníkům několik hledisek bezpečnosti, včetně bezpečnosti ve svém tradičním smyslu (obraně), ale také ze společenské perspektivy (migrace, životní prostředí, rozvoj).

Návštěvy: Evropská komise, Evropský parlament, OBSE, Organizace spojených národů, delegace EU ve Vídni.

Vyhrazená webová stránka: www.eu-summerschool.eu

Dedikovaná stránka Facebook: www.facebook.com/summerschooleu/... [-]

Belgie Brussels Rakousko Vienna
Červenec 2019
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
European Cultural Academy

Milujete umění, architekturu a urbanismus. Chcete se spojit s lidmi, kteří v současné době přesouvají kreativní nápady. Přijďte po jednom, dvou nebo třech týdnech, abyste ... [+]

DALŠÍ KURZ: VENICE BIENNALE ZOBRAZENÁ - ZA ZKUŠENOSTI SCÉNY

Termíny: 7. - 12. května, 5. - 10. srpna nebo 18. - 23. listopadu 2019

Třídy:

Kurz vás spojuje s odborníky na uměleckém trhu a umožní vám prožít skutečnost za Benátské bienále a jeho souběžné akce.

Objevíte výstava v rozhovorech s umělci, kurátory, galleristy a samozřejmě týmem Biennale. Je to strukturovaný a inspirativní zážitek.

Květenský program se koná během zahajovacího týdne. Listopadový program je naplánován během posledního týdne, což z něj činí zvláštní zkušenost na bienále. Vedle zasedání navštívíme bienále Giardiniho a Arsenale, výstavy Osobních konstrukcí a kolekce Peggy Guggenheim.... [-]

Itálie Venice
Přihlašování započato
Angličtina
Denní studium
1 - 2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Singapore Institute of Management, Global Education

Základní angličtina pro začátečníky (EIP) Naučte se žít jako globální talent v Singapuru. Udělejte si nové přátele, zažijte Singapur, naučte se anglicky a zdokonalte si a ... [+]

Pozdrav ze Singapurského institutu managementu (SIM)!

Přemýšleli jste někdy o studiu v Singapuru? Představovali jste si někdy účast na Mezinárodním letním programu na špičkové vzdělávací instituci v Singapuru?

Přijďte a užijte si tento letní letní program!

Mezinárodní letní program @ SIM (ISP @ SIM)

Mezinárodní letní program je navržen tak, aby rostl jako globální talent v éře globalizace a připravoval se na zaměstnání na mezinárodní scéně. Prostřednictvím tohoto programu můžete vybudovat mezinárodní síť, dozvědět se o jiných kulturách a vyrůst v globální talent. Také rozvíjet mezinárodní kompetence, jako je kreativní inteligence, sociální inteligence, emoční inteligence a digitální inteligence prostřednictvím našeho programu!... [-]

Singapur Singapore
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
3 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
George Washington University, Summer & Non-Degree Programs

Tento hands-on program je určen pro zahraniční studenty, kteří jsou studenti anglického jazyka, aby je představili koncepcí v interdisciplinárním výzkumu na univerzitě v ... [+]

Mezioborové principy datové vědy a akademické psaní pro výzkumné účely

Termíny programu: 1. července - 10. srpna 2018

Tento hands-on program je určen pro zahraniční studenty, kteří jsou studenti anglického jazyka, aby je představili koncepcí v interdisciplinárním výzkumu na univerzitě v USA. Studenti budou spolupracovat s odborníky, kteří pomáhají řešit problémy ve vědeckých a technických oborech a získávají dovednosti v oblasti výzkumu a psaní. V tomto programu budou studenti:

Spojte se s odborníky v institucích zaměřených na výzkum.Rozvíjet dovednosti v analýze problémů, výzkum literatury, týmové práce, komunikace a prezentace.Rozvíjet písemné dovednosti založené na výzkumu včetně slovní zásoby, hodnocení zdrojů, dokumentace a soudržnosti.Práce v interdisciplinárních týmech pomocí výzkumných metodik pro řešení problémů a řešení problémů v oblastech jako statistika, informatika, matematika, bioinformatika a další.Kurzy... [-]
Spojené státy americké Washington
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
1 měsíc
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Les Roches International School of Hotel Management - Bluche,Switzerland

Semestr v zahraničí je více než akademické dobrodružství, to je zážitek, který může obohatit svůj život a změnit svůj profesní dráhu. Mnoho studentů, zejména z Kanady a U ... [+]

[-]
Švýcarsko Crans-Montana
Únor 2020
Angličtina
Denní studium
20 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
J.F. Oberlin University Summer Session

Vybrané asijské obchodní případy jsou interdisciplinární a zaměřené na aplikace, které pomohou kriticky řešit problémy související s mezinárodním managementem související ... [+]

Prof. Helen de Haan (Rotterdam Business School) / Prof. Kiyoshi Hori (Univerzita JF Oberlin)

Jihovýchodní Asie s více než polovinou světové populace jako nejrychleji rostoucího trhu a stále se zvyšujícím podílem světové ekonomiky je důležité studovat. Vybrané asijské obchodní případy jsou interdisciplinární a zaměřené na aplikace, které pomohou kriticky řešit problémy související s mezinárodním managementem souvisejícími s současnou historií a geografickou ekologií.

Ubytování

Dvojité ubytování je k dispozici pro účastníky letní schůzky. Všechny skříně jsou umístěny v blízkosti školy a jsou vhodné pro dojíždění do zaměstnání. Veškeré bydlení je vybaveno lůžkovinami, nábytkem (stůl, židle, stůl), sprchovým koutem, toaletou, mikrovlnnou troubou, TV a připojením na internet.... [-]

Japonsko Tokyo
Kontaktuj školu
Denní studium
4 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ariel University

Ariel University letní obchodní škola - AUSBS poskytuje místní a mezinárodní studenty příležitost objevit a prozkoumat nejrelevantnější témata a záležitosti pro dnešní me ... [+]

O programu

Ariel University letní obchodní škola - AUSBS poskytuje místní a mezinárodní studenty příležitost objevit a prozkoumat nejrelevantnější témata a záležitosti pro dnešní mezinárodní trh. Studenti získají silné základy v oblasti managementu, inovací a podnikání prostřednictvím zapojení přednášek, diskusí v třídách, exkurzí a zadávání úkolů.

Kurzy ve znalostním managementu a strategickém řízení budou vyučovat přední profesoři z Long Island University v New Yorku. Kromě toho program zahrnuje doplňkový kurz o sociálním marketingu médií (SMM, který budou předávat přední odborníci z Ariel University a izraelské komunity High-Tech).... [-]

Izrael Ari'el
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
International Programs at Tufts University

Náš Institut mezinárodních učitelů Vás připraví na programy postgraduálního vzdělávání tím, že poskytne soustředěné školení v oblasti psaní a komunikačních dovedností. Na ... [+]

Náš Institut mezinárodních učitelů Vás připraví na programy postgraduálního vzdělávání tím, že poskytne soustředěné školení v oblasti psaní a komunikačních dovedností. Naše třída seminářů se velmi podobá zkušenosti absolventů v USA. Během šesti-týdenní program, budete stavět dovednosti a důvěru potřebné pro úspěch ve vašem postgraduálnímu školní zkušenosti při prozkoumání oblasti Velkého Bostonu.

Požadavky na program

Chcete-li požádat o tento program, musíte mít:

Dokončený vysokoškolský titulZáměr pokračovat v studiu na univerzitě nebo na vysoké školeMinimální skóre TOEFL 71 (internet), 197 (počítač) nebo 530 (papír)Kurikulum programu... [-]
Spojené státy americké Medford
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
6 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
Ghent University - Summer School

TRANSFERSKILLS 2019 (www.transferskills.be) je dvoutýdenní letní škola, která se koná od 8. do 19. července 2019 na univerzitě v Ghentu (Belgie) a nabízí nástrojovou sadu ... [+]

Hledáte způsob, jak zvýšit výkon a učinit svůj přístup vysoce ceněným v jakémkoli profesionálním prostředí?

TRANSFERSKILLS 2019 ( www.transferskills.be ) je dvoutýdenní letní škola, která se koná od 8. do 19. července 2019 na univerzitě v Ghentu (Belgie) a nabízí nástrojovou sadu dovedností, které určují, jakým způsobem pracujete, na rozdíl od technických dovedností , určení CO děláte.

TRANSFERSKILLS 2019 nabízí školení v týmové práci a motivaci, setkání, prezentaci a (populární) psaní, relační chování, řešení konfliktů, interkulturní inteligence, projektové řízení, hledání zaměstnání, psaní a rozhovorů, etika výzkumu apod. tréninkové moduly vám umožní dělat více za méně času a vytvořit zdravé a příjemné pracovní prostředí.... [-]

Belgie Ghent
Červenec 2019
Angličtina
Denní studium
2 týdny
Kampus
Přečtěte si více v češtině
HEC Montréal Business Language Training Center

Chtěli byste se naučit, nebo zlepšit své francouzsky? Tento 4-týdenní intenzivní program je určen pro Vás: Francouzský kurz se zaměřením na profesionální francouzské a ku ... [+]

Chtěli byste se naučit, nebo zlepšit své francouzsky? Tento 4-týdenní intenzivní program je určen pro vás:

Francouzské kurzy zaměřené na profesní francouzštině a kultuře frankofonních zemích návštěvy podniků bohaté a rozmanité sociálně-kulturních aktivit.

Přijďte prožít Montreal tempo toto léto ...

komunikovat

Celková zkušenost ponoření začít ve francouzštině pro podnikání nebo pro zlepšení, a to jak ústně i písemně, a tím násobit jejich šance na mezinárodním trhu práce.

prozkoumat

Ponoření program, který umožňuje objev Montréal, největší francouzsky mluvící město v Severní Americe, a to prostřednictvím různých kulturních aktivit a četné privilegovaných setkání s hlavními hráči v Montrealu a mezinárodní ekonomické scéně: Bombardier, Hydro-Québec, Circus Éloize Radio -Canada, Moment Factory, La Tohu ...... [-]

Kanada Montreal
Kontaktuj školu
Francouzština
Denní studium
4 týdny
Kampus
Online forma
Přečtěte si více v češtině