Letní vysokoškolské bydliště

Všeobecné informace

Popis programu

New York Academy of Art pořádá jedinečný měsíční letní pobytový program v New Yorku pro ambiciózní vysokoškoláky a nedávné absolventy. Program je otevřen současným studentům a nedávným absolventům amerických a mezinárodních institucí s prokázanou uměleckou schopností. Ti, kteří byli přijati do programu, budou mít možnost pracovat v našich ateliérech, účastnit se tříd a vystavovat na Akademii. Každé léto Akademie nabízí dvě zasedání programu. Student musí vybrat svou preferovanou relaci ve formuláři žádosti. Studenti letního bakalářského pobytu mají v rámci tohoto jedinečného a pohlcujícího zážitku příležitost zdokonalovat své umělecké schopnosti i kritické oko.

Účastníci programu Letního bakalářského pobytu zažijí život a práci na New York Academy of Art a ponoří se do umělecké scény v New Yorku. Program slouží jako ideální příprava pro zájemce o studium makrofinanční pomoci po vysokoškolském studiu a jedinečnou příležitost v inspirativním tvůrčím prostředí.

Osnovy

Všichni studenti letní rezidence studují pět kurzů, jejichž cílem je prozkoumat teorie a techniky současné figurace. Studenti se vyzývají, aby plně využili newyorského uměleckého světa a měli možnost navštívit umělecká studia a velké výstavy, které mohou sloužit jako inspirace pro jejich osobní studiové cvičení. Fakulta SURP a akademie komunita usnadňují tento průzkum s doporučeními pro události a události každý týden. Více informací o programu se můžete dozvědět od jednoho z našich předchozích obyvatel zde.

CS-D401 Kresba: Průzkum lidské formy

Cílem tohoto kurzu je rozvíjet schopnost studenta reprezentovat lidskou podobu v obrazovém prostoru, což je dovednost, která je kritická pro všechny umělce. Důraz je kladen na získání hloubkového porozumění základní geometrii a anatomické struktuře těla. Studenti budou pracovat od živého modelu k tvorbě perceptuálních, naturalistických kreseb, učení o charakteristických konturách svalů a o tom, jak se pohybují části těla ve vztahu k sobě navzájem ak obrazové rovině. Kurz se schází jednou týdně po dobu 6 hodin, 4 sezení pro 24 kontaktních hodin.

CS-H401 Dějiny současného umění v New Yorku

Tento kurz pojednává o současném umění moderní doby v New Yorku. V tomto období je věnována pozornost rozmanitosti uměleckých projevů v jejich kulturním, teoretickém a politickém kontextu. Zvláštní pozornost je věnována dopadu na umění kulturních jevů na konci 20. století. Kurz se schází jednou týdně po dobu 3 hodin, 4 sezení po 12 kontaktních hodin.

CS-H402 Čl

Tento kurz je průzkumem obrovské a historicky významné sbírky umění, která je soustředěna v New Yorku. Díky bohaté rozmanitosti muzeí a galerií v oblasti New York, tento kurz poskytuje studentům příležitost prozkoumat mnoho z uměleckých center města a naučit se vizuální výzkumné techniky, které napomáhají rozvoji jeho vlastní práce. Kurz se schází jednou týdně po dobu 6 hodin, 4 sezení pro 24 kontaktních hodin.

CS-P401 Dialogy v malbě: Tradiční materiály

Tento kurs zkoumá praktické aplikace nepřímých malířských technik z historické i současné praxe. Studenti budou malovat ze živého modelu zkoumajícího teplou / chladnou paletu, mrtvou paletu a chromatickou paletu přístup k tónové struktuře a teorii barev. Důraz je kladen na analytické vidění / interpretaci formy. Kurz se schází jednou týdně po dobu 6 hodin, 4 sezení pro 24 kontaktních hodin.

CS-S401 Vyřezávání obrázku: Percepční modelování

Tento kurz se zabývá výzvou sochařství lidské postavy z pozorování v kombinaci se systematickým studováním do značné míry neviditelné základní struktury postavy. Počáteční instrukce podporuje analytické vidění a interpretaci. Průzkum lineárních a objemových systémů proporcí podporuje architektonickou organizaci při realizaci postavy pomocí procesu modelování. Kurz se schází jednou týdně po dobu 6 hodin, 4 sezení pro 24 kontaktních hodin.

2019-20 Důležitá data

Červen 2020

Session One

Červenec 2020

Session Two

Příjezd na NYC 31. května 5. července
Kurzy začínají 1. června 6. července
Třídy končí a studio se odstěhuje 26. června 31. července
Podívejte se z koleje 27. června 1. srpna

Seznam materiálů

 • Paleta (papír, sklo nebo dřevo)
 • Špachtle
 • Podpěry plátna a / nebo panelů (přibližně 11 × 14, 12 × 16, ale ne větší než 18 × 24). Hladký povrch se doporučuje a další povrchy mohou být doplněny.
 • Akrylové gesso pro základní nátěr
 • 2-3 palcový malířský štětec nebo pěnový štětec pro aplikaci gesso
 • Lněný olej*
 • Gamsol (minerální destiláty bez zápachu) *
 • Dvě sklenice s víky pro střední použití / skladování
 • Kartáče (sortiment velikostí, měkký přírodní nebo syntetický vlasový štětec nebo ploché štětce)
 • Olejomalba
  • titanová bílá, pálená, žlutá okrová, slonovinová černá (nebo studená černá), červená okrová, Hansa žlutá (PY97) **, chinakridonová purpurová (PR112) **, ftalocyaninová azurová (PB17) **. Může být doplněno několik dalších barev.
 • Papírové ručníky nebo hadry
 • Maskovací nebo umělecká páska
 • Dlouhá loď
 • Kreslicí nástroje
 • Skicář (doporučujeme střední nebo větší skicní podložku), tužka, uhlí, ořezávátko, guma na perleť, guma na hnětení, kamzík a uhlí na révu
 • Sochařské nástroje
 • Vezměte prosím nějaké drobné sochařské nástroje, se kterými jste spokojeni. Na začátku kurzu bude navrženo několik nástrojů.

* Pro studenty cestující do NYC letadlem mohou být Gamsol, lněný olej, kapalná média a další zásoby zakoupeny v obchodech s uměleckými předměty v blízkosti akademie.

** Tyto barvy nejsou nutné po dobu 1 nebo 2 týdnů.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

The New York Academy of Art is a graduate school that combines intensive technical training in the fine arts with active critical discourse. We believe that rigorously trained artists are best able to ... Čtěte více

The New York Academy of Art is a graduate school that combines intensive technical training in the fine arts with active critical discourse. We believe that rigorously trained artists are best able to realize their artistic vision. Méně