Výsady

Pomocí licence Commercial Pilot for helicopter budete moci jako profesionální pilot provádět letecké práce, veřejnou osobní dopravu, cvičné lety a záchranné operace. Integrovaný kurz umožňuje studentovi vstoupit přímo do profesionálního světa vrtulníků bez jakýchkoliv předpokladů pro letectví.

Předpoklady

K získání leteckých licencí nesmí být v rejstříku trestů ani v trestním řízení.

Chcete-li požádat o kurz CPL, musíte prokázat základní znalosti z matematiky a fyziky a dobré znalosti jazyka, který bude zkoušen přihláškou před zápisem.

I když lékařská prohlídka (certifikace třídy 1) není vyžadována zákonem, abychom mohli začít kurz, důrazně doporučujeme, abyste ji provedli. Můžete bezplatně kontaktovat plánovací kancelář naší Akademie, aby si rezervoval lékařskou službu, která musí být přijata v Aeromedical Centre (viz stránka Všeobecné informace). Musíte být nejméně 18 let, abyste provedli závěrečný test dovedností.

Teoretický kurz

Teoretické lekce trvají přibližně 9 měsíců, počínaje říjnem. Dále je k dispozici kurz distančního vzdělávání, který velmi dobře rozumí angličtině. Absolvujete závěrečnou zkoušku u velitelství pro civilní letectví v Římě nebo v Miláně - Malpensu. Můžete se zúčastnit závěrečné zkoušky pouze po absolvování interního předběžného testu.

Praktický kurz

Plánovací kancelář pořádá schůzky s instruktory pro rezervaci letových hodin na vyžádání. Následující etapy musí být provedeny v chronologickém pořadí, takže například část IFR nemůže být provedena před "jedinou pilotní" částí a MCC nemůže být provedeno během počátečních 130 hodin.

Flotila

Vyberte si výcvik mezi:

  • Robinson R22
  • Robinson R44
  • Guibal Cabrì G2

Základy

Caiolo (Sondrio), Bresso (Milán) a Castelnuovo di Porto (Řím)

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z Eurotech Flight School »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Říj 2019
Duration
9 měsíců
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Říj 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Říj 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date