lidí zvýšení výkonu (HPI)

Všeobecné informace

Popis programu

Co se naučíte:

Pomocí modelu strategického myšlení herectví a učení © vyvinutý Dr. Jim Rand a proces kritického myšlení, budete enderstand rozdíly mezi strategické a taktické myšlení a kdy použít jeden nebo oba.

  • Jasné, analytické a objektivní myšlení v komplexu, nejednoznačných situací
  • Disciplinovaný, zaměřené na výsledky rozhodování
  • Vývoj přiměřené, odpovídající, kreativní akční plány

Délka:

Čtyři půldenní zasedání

Cílem tohoto kurzu:

Chcete-li zjistit základní rozdíly mezi kritické a strategické že Ing. Naučte se používat strategické myšlení herectví a studijní model pro řešení obchodních problémů a zlepšení výkonu organizace.

O Seattle výzkumní partneři, sro

Seattle výzkumných partnerů splňuje vzdělávacích potřeb manažerů dohledu a jednotlivých přispěvatelů v organizacích. Ať už jste majitel malého podniku, lidských zdrojů, odborné, vedoucí oddělení, nebo vedoucího pracovníka, je naše vzdělávání Program PEAK ™ navržen tak, aby Vám nabídnout vysoce kvalitní vzdělávání a rozvoj zkušenosti. Jsme pedagogové a představitelé podnikatelského sektoru zavázala k plnému rozvoji pracovníků bez ohledu na jejich oboru či odvětví.  
 

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Welcome to the School of Business and Economics at Seattle Pacific University. This is a strategic moment for students of business. With the ever-increasing globalization of commerce, business is pois ... Čtěte více

Welcome to the School of Business and Economics at Seattle Pacific University. This is a strategic moment for students of business. With the ever-increasing globalization of commerce, business is poised to play a major role in shaping the character of our world for decades to come. Méně