Módní styling a komunikační koncept jednoroční kurz

Všeobecné informace

Popis programu

Módní stylista je odborníkem ve stylu a tvorbě obrazu a má za úkol zvýšit identitu módní linie. Měl by mít vyšší estetickou citlivost a tvořivost a měl by být schopen předem pochopit budoucí trendy a identifikovat vítězný styl a nabídnout koordinovaný obraz celé sbírky, aby byl zajištěn její úspěch.

Intenzivní kurz ve stylu Fashion Styling & Communication Concept je navržen tak, aby pomohl studentům rychle rozvíjet dovednosti a nástroje, které potřebují k efektivnímu vlivu na komunikaci a propagaci módního produktu, což zdokonaluje myšlenku a styl.

Kurz poskytuje studentům komplexní znalosti o módním systému, stylu a komunikaci, zkoumání základních estetických kánonů umění a fotografie.

Na konci kurzu si studenti vytvoří vlastní portfolio projektů a budou se moci rozhodnout, zda vstoupí do světa práce nebo zdokonalí své dovednosti tím, že využijí některý z magisterských kurzů poskytovaných HFFA.

Poslední aktualizace Říj 2017

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Haute Future Fashion Academy is an high-level training institution in the sector of High End Luxury Fashion, Haute Couture and Concept Design. It was set up in Milan, the international capital of Fash ... Čtěte více

Haute Future Fashion Academy is an high-level training institution in the sector of High End Luxury Fashion, Haute Couture and Concept Design. It was set up in Milan, the international capital of Fashion and Design, with the aim of training a new generation of Creative Directors and Strategic Managers and to provide a practical response to the demand for increasingly diversified and specialised professional figures... Méně