Módní marketing a komunikace - akademický rok - příjem pádu

IED – Istituto Europeo di Design Florence

Popis programu

Read the Official Description

Módní marketing a komunikace - akademický rok - příjem pádu

IED – Istituto Europeo di Design Florence

TENTO KURZ V HODNOCENÍ V ANGLICKÉM JAZYCE.

Módní komunikace a marketing - Fall Intake se zaměřuje na dva hlavní faktory, které určují, zda značky, které soutěží v módním systému, budou úspěšné nebo ne. Zaměřuje se na školení profesionálů, kteří vytvářejí a řídí integrované propagační strategie, monitorují reklamní kampaně, udržují vztahy s médii a dalšími profesionálními pracovníky působícími v terénu a organizují akce a showboardy.

Kurz se koná ve spolupráci s LUISAVIAROMA , jednou z nejlepších italských internetových stránek pro luxusní módy po celém světě.

Florencie je ústředním bodem italské renesance a domovem neuvěřitelného kulturního, uměleckého a architektonického dědictví. Tyto hrdé tradice jsou stále součástí ekonomické a tvůrčí struktury a jsou základním prvkem učebních osnov. Proto Florence nabízí více než jiné umělecká města jedinečné inspirativní dědictví uměleckého a kulturního dědictví, které slouží jako pozadí programu akademického roku.

Zvláštní projekty - V rámci posledních programů akademických roků spolupracovaly společnosti jako: LUISAVIAROMA, Fendi, Guess Europe, Emilio Pucci, Emilio Cavallini, Gold, Targetti, Elisabetta Franchi, Calvin Klein, Versace, The Mall, I Gigli a mnoho dalších.

Rozvrh - lekce probíhají od pondělí do pátku, na plný úvazek.

Cíl - Program módní komunikace a marketingu - Akademický rok je zaměřen na mladé profesionály, kteří chtějí zlepšit svou konkurenceschopnost nebo změnit své profesní směřování; studenti, kteří chtějí získat základy komunikace a marketingu v oblasti módy jak pro další vzdělávání, tak pro vstup do pracovního světa; a módní, komunikační nebo marketingové studenti, kteří chtějí prozkoumat specifika světa módy ve svém zvoleném oboru.

Struktura a metodologie - V IED Firenze mají studenti možnost zapsat se do dvou po sobě jdoucích semestrů k vytvoření akademického roku.

  • Módní marketing - Fall semester módní komunikace - jarní semestr
  • Módní marketing - Fall Semester Módní styling - jarní semestr
  • Módní nové médium - pádový semestr Módní komunikace - jarní semestr
  • Fashion New Media - Fall Semester Módní styling - jarní semestr

Módní komunikace a marketing - akademický rok je strukturován jako průřezový a zaměřený program, který je rozvíjen prostřednictvím kurzů, jejichž cílem je připravit účastníky na práci v módním světě. To je dosaženo během tříd a speciálních projektů, kde účastníci budou pracovat vedle reálných firem a profesionálních osobností, čelí skutečným problémům a zlepší své schopnosti řešit a analyzovat své problémy. Akademické roky také poskytují pevný základ pro účastníky, kteří chtějí pokračovat ve svém vzdělávání. Program se zaměří na specifické otázky vztahující se k odvětví módy z hlediska komunikačního obrazu a public relations, vizuálního merchandisingu, obchodních plánů, tvorby cen a strategického plánování prostřednictvím tradičních a nových médií.

Cílem těchto kurzů je poskytnout průřezový a mnohostranný přístup k úspěšné orientaci a komunikaci v módním systému, včetně konkrétních kurzů na základy módní komunikace, nových médií (digitální komunikace - zaměření na módní blogování) a plánování událostí. Sociální mediální aspekt je posílen partnerstvím s Luisaviaroma a avantgardními řešeními, která si florentští řemeslníci požadují, aby zůstali konkurenceschopní na celosvětovém trhu.

IED má dlouhou a vynikající tradici ve výcviku profilů pro módní návrhářství

Na závěr celoročního programu mají účastníci možnost žádat 3 až 6 měsíců praxe v módě.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace September 30, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
30 týdnů
Denní studium
Price
Cena
12,600 EUR
Information
Deadline
Locations
Itálie - Florence, Tuscany
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Itálie - Florence, Tuscany
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu