O

1. týden

Díky možnosti vybrat si mezi deseti mezinárodními pobočkami: Milán *, Firenze, Paříž, Londýn, Mumbai, Šanghaj *, Shenzhen a Miami, poskytuje účastníkům možnost zažít v krátké době světy módy, umění a design. Všechny kurzy jsou řízené projekty a výuka je individuálně zaměřena na úkoly skupinových aktivit podporované přednáškami, workshopy a prezentacemi konkrétních témat od předních odborníků v oboru. Pokud mají účastníci malou nebo žádnou předchozí zkušenost, ale chtějí se seznámit s některými klíčovými obory v oboru nebo v konkrétní oblasti, existují možnosti z různých úrovní a trvání kurzu, aby vyhovovaly všem preferencím. Cílem je poskytnout co nejvíce příležitostí těm aspirujícím profesionálům v oblasti módy, umění nebo designu zažít tyto kouzelné světy, přičemž každý z nich umožní účastníkům pochopit klíčové principy a pojmy jejich zvoleného tématu. Krátké kurzy jsou také dokonalým "degustérem" nebo úvodním kurzem, který může vést k hlubšímu studiu nebo kariéře, zatímco "Executive" krátké kurzy nabízejí účastníkům možnost objevit pokročilejší úroveň školení a odborných znalostí.

1. týden

Začátek kurzu zavádí módní kreslení a designové techniky, následované analýzou základních principů rozvoje módní kolekce včetně: siluety, barevných grafů, tkanin a doplňků, a to až do návrhu a tvorby oblečení. Účastníci se pak představí siluetu, barevným paletám, vhodnému používání tkanin a zásadním finančním aspektům navrhování módy. * 2

2. týden

Tento krátký kurz představuje úvod do základů módního designu, jak formulovat nápady a překládat je do vizuální reprezentace. Účastníci budou seznámeni s klíčovými pojmy v procesu designu módy, základními kreslířskými a ilustračními technikami a studiem trendů. Kurz také zkoumá úlohu módního návrháře s účastníky, kteří pracují na tvůrčím výzkumu pro individuální designovou kolekci prostřednictvím rekreačního učení.

Počínaje tvůrčím výzkumem a podporou osobních inspirací jsou účastníci vedeni k tomu, aby rozvíjeli základní siluety a koordinovali oblečení s výběrem látky a barev. Zaměření na trendový výzkum zkoumá jeho původ spolu s tržním významem a stručnou analýzu toho, jak trendy ovlivňují současnou sbírku.

Týden 3

Na základě inspirace spojené s vybraným tématem si účastníci sestavili základní kolekci módních návrhů podporovanou příslušnými technickými informacemi, včetně barevných tabulek, inspiračních materiálů nebo náladových tabulek. Účastníci uplatnili získané poznatky z předchozích týdnů a připravili prezentaci své práce jako základní sbírkové portfolio, aby získali konečnou holistickou kritiku.

* Avocational short courses nejsou licencovány Komisí pro nezávislé vzdělávání. Tyto odborné krátké kurzy nejsou určeny pro účely zaměstnání.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 6 více kurzů z Istituto Marangoni - Miami »

Poslední aktualizace October 22, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
3 týdnů
Price
5,000
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date