Módní obraz

Istituto Marangoni - Miami

Popis programu

Read the Official Description

Módní obraz

Istituto Marangoni - Miami

O

Tento dynamický krátký kurz se zaměřuje na analýzu obrazu a vývoj stylu. Od definování nálady k významu příslušenství budou účastníci hodnotit aspekty týkající se vlastností těla a naučí se, jak zlepšit a doplnit fyzické vlastnosti. Budou pracovat na vývoji individuálního stylu konstrukcí "celkového vzhledu" a zachycují ho ve fotografování prostřednictvím přístupu k odbornému vzdělávání.

1. týden

Přehled stylů: účastníci studují a zkoumají klíčová období v historii, které představují minulé, současné styly, budoucí módní trendy a prvky, které je charakterizují a ovlivňují. Aby bylo možné plně porozumět úloze stylistky, budou účastníci řídit získávání a shromažďování informací z výzkumných nástrojů, jako jsou knihy a módní časopisy, a prostřednictvím konkrétních virtuálních domén relevantních pro módu a luxus, stejně jako provádění ikonografického výzkumu.

2. týden

Osobní identita: účastníci hodnotí různé typy lidských tváří a těl a jsou seznámeni s dovednostmi a technikami používanými ke zlepšení konkrétních fyzických vlastností, jako je například účes a make-up. Získá základní znalosti o základních prvcích používaných pro diktování stylu (tj. Významu barvy, siluety, příslušenství a jejich kombinace) a klíčových pojmů ve fantazii plánování a vyprávění.

Týden 3

Definice stylu

* Avocational short courses nejsou licencovány Komisí pro nezávislé vzdělávání. Tyto odborné krátké kurzy nejsou určeny pro účely zaměstnání.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace October 22, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
3 týdnů
Price
Cena
5,000 USD
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Miami, Florida
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Miami, Florida
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu