Filter
Magisterský diplom
Asie Typ studia: Dálkové Tempo: Všechny

Drtivá většina studentů získat absolventský diplom za odborné důvodů. S dodatečnou certifikaci, kromě bakalářský titul, může pomoci studentům najít vyšší -Platba a více prestižní pracovních míst. Po dokončení tohoto diplomu, většina studentů mít větší šanci najít zaměstnání.

Zatímco kurzy distančního vzdělávání mají data splatnosti, které musí být splněny, je báječný dohoda o shodě o tom, kdy můžete provádět úkoly při studiu na dálku. S on-line, mohl opustíte diskusní skupinu podle potřeby vrátit se do práce a pak se připojit po práci v případě potřeby. Kurzy distančního vzdělávání může být v libovolném místě, máte přístup k Internetu. Můžete dokonce absolvovat kurzy z internetového salonku v každém hotelu na celém světě, pokud budete potřebovat dovolenou.

Studenti, kteří absolvují část svého stupně v Asii jsou stále v číslech. V současné době se druhý a třetí největší ekonomiky v Asii. Bez omezení, studenti popsali svůj čas v Asii jako nejlepší zážitek svého života. Dnes, tři ze čtyř nejlidnatějších zemí světa jsou v Asii: Čína, Indie, Indonésie a.

Čtěte více Méně

1 Výsledky v Business, Asie, Dálkové

Universal Business Academy

Globálně uznávaný studijní program, 100% praktické 100% přiřazení, žádná zkouška ... [+]

Kurz absolventa v obchodním a manažerském oboru se skládá z 10 modulů a každý modul se skládá z přibližně 40 hodin výuky. Všechny moduly mají dalších 30 až 50 hodin výuky volitelných materiálů, které zahrnují doporučené cvičení, doporučené četby a internetové zdroje.

Tento kurz bude nejvíce vyhovovat jednotlivcům, kteří jsou nejméně 25 let a mají 5 let řídící pracovní zkušenosti a nemají titul, ale chtějí studovat na MBA. Po úspěšném absolvování kurzu budou studenti schopni se přihlásit do našeho 7. stupňového postgraduálního diplomu ve strategickém managementu.

Struktura kurzu

IT v podnikáníEfektivní komunikaceVysoké výkonnostní týmyVůdčí schopnostiManažerská sada nástrojů... [-]
Malajsie Johor Bahru
Přihlašování započato
Angličtina
Kombinované
10 měsíce
Online forma
Přečtěte si více v češtině