Filter
Magisterský diplom
Evropa Typ studia: Všechny Tempo: Všechny

Absolvent diplomy jsou certifikace ve vysoce specializovaných oborů. Po obdržení diplomu, studenti mohou mít širší bazénu pracovních míst z čeho vybírat. Absolventi těchto programů mohou také velet vyšší platy a pracovní zařazení.

 

 

Program v rozvoji měst připravuje studenty analyzovat a plánovat městské prostory a čtvrtí. Programy se mohou zaměřit na životní prostředí a změnu klimatu měst, městské správy pozemků, městské strategie a plánování a řízení a financování městské infrastruktury.

Evropa, jeden z kontinentů na světě 's sedm, je obvykle známý jako nejzápadnější poloostrov Eurasie. Druhý nejmenší kontinent, s 10180000 (km2), oblast sdružuje 50 zemí.

Čtěte více Méně
Další možnosti v rámci tohoto oboru:

1 Výsledky v Městský rozvoj, Evropa

Glasgow Caledonian University

Co je zvláštní o tomto programu? nejvyšší úrovně osobní péče a podpory Kdo by se měl ucházet o program postgraduálního diplomu? Doktorský diplom je vhodný pro zahraniční ... [+]

Co je zvláštní o tomto programu? nejvyšší úrovně osobní péče a podpory Kdo by se měl ucházet o program postgraduálního diplomu?

Doktorský diplom je vhodný pro zahraniční studenty, kteří potřebují úvod do studia předmětu v přípravě na studium na postgraduální úrovni nebo ke zvýšení kvalifikace, pokud jste absolvovali tříletý diplom v příslušném oboru. Absolventský diplom je také vhodný pro ty, kteří chtějí zvýšit nebo aktualizovat své znalosti předmětu nebo ty, které potřebují zlepšit své dovednosti studia angličtiny v kontextu svého zvoleného předmětu.

Cena

Délka kurzu: 3 semestry (9 měsíců)

Věk: 17 let a více... [-]

Spojené království Glasgow
Kontaktuj školu
Angličtina
Denní studium
9 měsíce
Kampus
Přečtěte si více v češtině