$close

Filtry

Zobrazit výsledky

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Absolvent diplomy se liší od jiných stupňů, například bakalářského nebo magisterského, vzhledem k jejich délce trvání a v předmětu. Vydělávat diplom vyžaduje méně kurzů, a nebude trvat tak dlouho, jak vydělat. Studenti se obvykle zapisují v těchto kurzech po obdržení bakalářského. Výroba se zaměřuje na výrobu zboží transformací surovin na hotové výrobky. Vý… Čtěte více

Absolvent diplomy se liší od jiných stupňů, například bakalářského nebo magisterského, vzhledem k jejich délce trvání a v předmětu. Vydělávat diplom vyžaduje méně kurzů, a nebude trvat tak dlouho, jak vydělat. Studenti se obvykle zapisují v těchto kurzech po obdržení bakalářského.

Výroba se zaměřuje na výrobu zboží transformací surovin na hotové výrobky. Výrobní odvětví obvykle zahrnuje stroje, technologie a výroby s montážní linky, ale může také se odkazovat na zručných řemeslníků a dalších řemeslníků pracujících na předměty jeden po druhém k ​​vytvoření velkého množství produktu.

Austrálie má sedm z 100 nejlepších instituce vyššího vzdělání na světě! Austrálie sedí nad likes Německu, Holandsku a Japonsku, umístění osmý Universitas 2012 U21 žebříčku národních vysokoškolských systémů.

Sydney je doma k nejvíce high-létání australských škol. Nejstarší univerzita v Austrálii, University of Sydney je v rámci institucí ve městě. Jiní jsou Australské katolické univerzity a University of New South Wales.

Najděte nejlepší akreditované vysoké školy, obchodní školy, univerzity s bakalářským studiem v Evropě, USA, Asii, Austrálii, Velké Británii, a mnoha jiných zemí zde! Ušetřete čas!

Méně
Další informace o studiu v Austrálii
Další možnosti v rámci tohoto oboru: 
$format_list_bulleted Filtry
Seřadit podle:
  • Doporučeno Nejnovější Název
  • Doporučeno
  • Nejnovější
  • Název
University of Technology Sydney
Sydney, Austrálie

The Graduate Diploma in Good Manufacturing Practice provides up-to-date and in-depth good manufacturing practice (GMP) knowledge within the pharmaceutical, biotechnology and m ... +

The Graduate Diploma in Good Manufacturing Practice provides up-to-date and in-depth good manufacturing practice (GMP) knowledge within the pharmaceutical, biotechnology and medical device industries. It provides critical knowledge regarding regulations, compliance/GxP, product development and quality assurance within this heavily regulated industry, an essential ingredient for career development. -
Magisterský diplom
Denní studium
Kombinované studium
Angličtina
Kampus