Přehled programu

University of Washington má dobrou pozici nabídnout program, jako je to díky naší obchodní a hospodářský rozvoj centra (RRPP). Pro deset roků, RRPP byl spojen studenty, fakulty a pracovníků z UW Business School s rasově a etnicky různorodé podnikatelské a neziskové společenství, aby rozšířit znalosti studentů 'a dovedností, pomoc malým podnikům růst, vytváření a udržení pracovních míst, otevřených vzdělávacích příležitostí pro pod-zastoupena menšina studentů, a stimulovat ekonomický rozvoj inovačního výzkumu.

Výkonný Vzdělávání a RRPP vytvořily strategické partnerství se v severozápadním menšinových podnikatelská rada (NMBC) spustit program MBEP, který byl navržen tak, aby zvýšení konkurenceschopnosti menšiny podniků.

Za více než 30 let, NMBC byl obhájce menšin podniky ve spolupráci s podniky a veřejné instituce, které chápou důležitost mají rozmanité dodavatelské základny, která odráží jejich zákazníků, stejně jako dnešní globální ekonomiky. Organizace v současné době slouží států Washington, Oregon, Montana, Idaho, a Aljaška.

Zakládající Corporate Partners

Hlavní složkou při zahájení MBEP: Provozní Udržení a rostoucí menšiny Business, se štědrou finanční podporu od našeho založení firmy Partneři: Boeing Company, Microsoft, Nordstrom, a Washington Mutual. Jejich finanční podpora a odborné znalosti jsou povolené pro vývoj, specializaci a spuštění tohoto programu. Michael G. Foster School of Business chce uznat a poděkovat jim za jejich podporu.

Osnovy

Toto zrychlené jedno-týdenní intenzivní program je určen na podporu podnikání vůdce menšiny čelit potenciálním obchodním výzvám. Účastníci kurzu se naučí využívat finanční nástroje k efektivnějšímu rozhodování, rozvíjet a chápat dlouhodobý strategický plán pro růst a udržitelnost, na trh své výrobky a služby efektivněji, řídit své procesy a projekty efektivněji a rozvíjet své vůdčí schopnosti.

Tento program bude využívat interaktivity díky kombinaci přednášek, diskusí, hostující řečníci, panely, interaktivní simulace, týmové cvičení, a sebe-hodnocení. Účastníci získají znalosti, nástroje a cenné sítě, které jim pomohou dosáhnout jejich obchodních cílů.

Hlavním tématem oblastí tohoto programu jsou:

  • Finance a účetnictví
  • Řízení značky strategie
  • Vedení
  • Podnikání a inovace
  • Marketingová strategie
  • Řízení lidských zdrojů
  • Podnikatelská etika

Cílové publikum


Tento program je určen pro vlastníky a manažery menšinových-vlastněné podniky s nejméně 300.000 dolarů v tržbách.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 8 více kurzů z University of Washington Foster School of Business »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Zář 2019
Duration
1 týden
Kombinované
Price
3,850 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Bře 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date