Mezinárodní letní Program: Hra à la française

Všeobecné informace

Popis programu

Mezinárodní letní Program: Hra à la française

Šestého-třicátý June 2017

Francie je druhým největším producentem videoher na světě po USA.
Assassin Creed, Raving Rabbids, Just Dance, byly všechny vytvořené ve Francii. Supinfogame-Rubika byl uznán jako nejlepší videohry škole ve Francii.
Každý rok, studentské projekty obdrží mezinárodní ocenění (tj Unity Awards 2015 pro Anarcute The Imagine Cup svět 2013, pro sadbu, nebo ocenění Ping 2015 oddělenými osudů).

Nyní můžete připojit k naší školu na čtyřtýdenní letní program specializující se na video hry, kde budete zlepšit své herní design / klíčovými dovednosti. Kurz obsahuje modul na hry uživatelského výzkumu (UX / virtual reality).

budou brzy k dispozici více informací o konkrétní náplni modulu.

Kdo se může zúčastnit?

Tento program nabízí řadu intenzivních kurzů speciálně navržených pro vysokoškoláky z digitálního umění, animace nebo příbuznými velkých společností.

Pre-požadavky: Student by měl mít základní znalosti o návrhu a vývoje metod hry.

Praktické informace

 • Minimální věk potřebný pro vstup do programu je 18 let.
 • výuka jazyků programu je angličtina.
 • Specifické požadavky pro každý program lze nalézt v příslušném popisu stránky.

Termíny a plány třídy

Výuka bude probíhat od úterý 6. do pátku 30. června od 9 do 5pm. Žádné kurzy budou organizovány pro účastníky od pátku do neděle. Účast Samozřejmě je podmínkou pro zajištění dobré studenti získají maximální užitek z tohoto programu. Některé mimoškolní aktivity mohou probíhat o víkendech.

Balíček a poplatky

 • Včasná registrace nabídka: 21. listopadu do 12.února> € 2.400
 • Pravidelné registrace: 13.února do 14.dubna> € 2.600

Celková cena zahrnuje:

 • Poplatky spojené se studiem
 • Orientace den / uvítací balíček
 • Návštěvy
 • Slavnostní zakončení & cocktail
 • 4-týdenní Pouzdro
 • Měsíční MHD průchod (autobus, tramvaj)

Platba

je nejdříve nutné platba 400 € při registraci. Je tato platba, která stanoví celkovou cenu (brzy se ucházely nebo pravidelný zdroj).

Zbývající částka musí být zaplacena on-line, a to prostřednictvím svého účtu Rubika nebo před 28. dubna. Budeme potvrdit své místo na kurzu, jakmile jsme obdrželi plnou platbu.

 • Počáteční online platba: € 400
 • Druhá platba: od 14. dubna

Předměty vyžadují minimálně účastníků spustit. V případě, že kurz byl zrušen, budou účastníci obdrží plnou náhradu.

V případě zrušení ze strany účastníka, Rubika si vyhrazuje právo zadržet platbu v plné výši.

Univerzitní a přenos Credit:

Rubika přilne k European Credit Transfer System (ECTS), používat kredity k měření studentské pracovní zátěž potřebnou s cílem dokončit kurz modulu. Po ukončení letního programu, Rubika bude poskytovat institucionální akreditace a oficiální studentské přepis s cílem usnadnit přenos kreditů a uznávání programu ve své domovské univerzitě nebo ve škole. Každý program je ekvivalentní 8 ECTS.

Visa

Prosím, obraťte se na nejbližší francouzského velvyslanectví / konzulátu ve své zemi původu, pokud potřebujete požádat o vízum pro vstup do Francie. Pokud budete potřebovat jeden, bude Rubika předložit osvědčení o přijetí (Po úplném zaplacení poplatku školného), aby pro vás získání víza z místního francouzského konzulátu / velvyslanectví. Upozorňujeme, že žádosti o víza a vydávání proces může trvat více než měsíc, takže zvažte použití v dostatečném předstihu. Dále upozorňujeme, že podávání žádostí o víza včas je vaše zodpovědnost.

Informační materiály

Rubika web a komunikační materiály popsat letních kurzů běh. Každá byla věnována velká pozornost, aby byla zajištěna přesnost, avšak je možné došlo ke změnám po zveřejnění, jak jsme neustále sleduje naše kurzy vyvíjet a zlepšovat. Zatímco bude každý pokus poskytovat kurzy a služby popsané, Rubika si vyhrazuje právo provádět změny podle potřeby z důvodů provozní efektivnosti nebo v důsledku nepředvídatelných okolností.

Fotografie a nahrávání

Každý program bude navštívil Rubika fotograf jednou za čas, takže probíhající exkurze, kurzy a vývoj lze dokumentovat. Některé z těchto obrazů by mohly být využity ke komerčním účelům. Fotografie se nikdy být použity v deformování nebo problematický způsobem.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

RUBIKA est une école de formation professionnelle en 5 ans, qui délivre 3 diplômes de niveau 1(RNCP), spécialisés dans l’animation, le jeu vidéo et le design industriel.

RUBIKA est une école de formation professionnelle en 5 ans, qui délivre 3 diplômes de niveau 1(RNCP), spécialisés dans l’animation, le jeu vidéo et le design industriel. Méně