Mezinárodní letní program: navrhnout à la française

Všeobecné informace

Popis programu

Mezinárodní letní program: navrhnout à la française

Šestého-třicátý June 2017

ISD Rubika se studenti jsou dobře známé pro metodologii konstrukce, která přesahuje estetiky a / nebo funkčnosti do multidisciplinárního přístupu pro všechny projekty. Každý rok, studentské projekty obdrží ocenění v Evropě a ve světě (například 2015 Ferrari Top design školy Challenge 2014 IF Concept Ocenění za design).

Náš čtyřtýdenní design Letní program nabízí sadu intenzivních kurzů speciálně navrženy tak, aby zvládnout kreativity a designu myšlení metod, které spojuje pokročilé techniky skici a digitální vykreslování v učení za pochodu prostředí. Během kurzů se studenti seznámí s "francouzské dotek" v designu, díky své účasti ve dvou modulech:

 • Design praxe a nové trendy v designu (projekt založený, zaměřit se na francouzském trhu)
 • Vizuální gramotnost a digitální reprezentace zboží

Kdo se může zúčastnit?

Tento program nabízí řadu intenzivních kurzů speciálně navržených pro vysokoškoláky z průmyslového designu, grafiky, vnitra a / nebo módní design.

Pre-požadavky: pochopení návrhových metodik a výzkumných metod, dobré skic dovedností, minimum základních dovedností vykreslování, stejně jako předchozí zkušenosti s Photoshopem je zapotřebí, aby co nejlépe prospěch kurzů. V ideálním případě (ale ne nutně) studenti budou mít první zkušenost s digitální tablet kreslení.

Praktické informace

 • Minimální věk potřebný pro vstup do programu je 18 let.
 • výuka jazyků programu je angličtina.
 • Specifické požadavky pro každý program lze nalézt v příslušném popisu stránky.

Termíny a plány třídy

Výuka bude probíhat od úterý 6. do pátku 30. června od 9 do 5pm. Žádné kurzy budou organizovány pro účastníky od soboty do pondělí. Účast Samozřejmě je podmínkou pro zajištění dobré studenti získají maximální užitek z tohoto programu. Některé mimoškolní aktivity mohou probíhat o víkendech.

Balíček a poplatky

 • Včasná registrace nabídka: 21. listopadu do 12.února> € 2.400
 • Pravidelné registrace: 13.února do 14.dubna> € 2.600

Celková cena zahrnuje:

 • Poplatky spojené se studiem
 • Orientace den / uvítací balíček
 • Návštěvy
 • Slavnostní zakončení & cocktail
 • 4-týdenní Pouzdro
 • Měsíční MHD průchod (autobus, tramvaj)

Platba

je nejdříve nutné platba 400 € při registraci. Je tato platba, která stanoví celkovou cenu (brzy se ucházely nebo pravidelný zdroj).

Zbývající částka musí být zaplacena on-line, a to prostřednictvím svého účtu Rubika nebo před 28. dubna. Budeme potvrdit své místo na kurzu, jakmile jsme obdrželi plnou platbu.

 • Počáteční online platba: € 400
 • Druhá platba: od 14. dubna

Předměty vyžadují minimálně účastníků spustit. V případě, že kurz byl zrušen, budou účastníci obdrží plnou náhradu.

V případě zrušení ze strany účastníka, Rubika si vyhrazuje právo zadržet platbu v plné výši.

Univerzitní a přenos Credit:

Rubika přilne k European Credit Transfer System (ECTS), používat kredity k měření studentské pracovní zátěž potřebnou s cílem dokončit kurz modulu. Po ukončení letního programu, Rubika bude poskytovat institucionální akreditace a oficiální studentské přepis s cílem usnadnit přenos kreditů a uznávání programu ve své domovské univerzitě nebo ve škole. Každý program je ekvivalentní 8 ECTS.

Visa

Prosím, obraťte se na nejbližší francouzského velvyslanectví / konzulátu ve své zemi původu, pokud potřebujete požádat o vízum pro vstup do Francie. Pokud budete potřebovat jeden, bude Rubika předložit osvědčení o přijetí (Po úplném zaplacení poplatku školného), aby pro vás získání víza z místního francouzského konzulátu / velvyslanectví. Upozorňujeme, že žádosti o víza a vydávání proces může trvat více než měsíc, takže zvažte použití v dostatečném předstihu. Dále upozorňujeme, že podávání žádostí o víza včas je vaše zodpovědnost.

Informační materiály

Rubika web a komunikační materiály popsat letních kurzů běh. Každá byla věnována velká pozornost, aby byla zajištěna přesnost, avšak je možné došlo ke změnám po zveřejnění, jak jsme neustále sleduje naše kurzy vyvíjet a zlepšovat. Zatímco bude každý pokus poskytovat kurzy a služby popsané, Rubika si vyhrazuje právo provádět změny podle potřeby z důvodů provozní efektivnosti nebo v důsledku nepředvídatelných okolností.

Fotografie a nahrávání

Každý program bude navštívil Rubika fotograf jednou za čas, takže probíhající exkurze, kurzy a vývoj lze dokumentovat. Některé z těchto obrazů by mohly být využity ke komerčním účelům. Fotografie se nikdy být použity v deformování nebo problematický způsobem.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

RUBIKA est une école de formation professionnelle en 5 ans, qui délivre 3 diplômes de niveau 1(RNCP), spécialisés dans l’animation, le jeu vidéo et le design industriel.

RUBIKA est une école de formation professionnelle en 5 ans, qui délivre 3 diplômes de niveau 1(RNCP), spécialisés dans l’animation, le jeu vidéo et le design industriel. Méně