Mezinárodní postgraduální program Advanced Studies v urbanismu a Real Estate Development (ASURED) je speciálně navržen pro RICS akreditaci, která byla poskytnuta dne 18. července 2014. RICS (Royal Institute of Chartered Surveyors, Londýn 1868) je prestižní realitní a městské plánování akreditační orgán.

15 Evropská, USA a rumunský schopnost komunikovat tváří v tvář se studenty v "koncentračních období" dvou týdnů při teplotě do CEP zařízení v Bukurešti, památkově chráněné historické budově postavené na počátku 20. století. Každý kurz trvá tři dny a následné období dohledu, poradenství a třídění. Dva integrované projekty v urbanismu a rozvoje nemovitostí, workshopy na simulaci rozvoje měst a právních aspektů rozvoje měst, a cvičení a závěrečné práce dokončit program.

První třída ASURED program 12 studentů, byl zahájen v říjnu 2013. Zápis obsahuje rumunské studenty (absolventy programů v oblasti architektury, urbanismu, nemovitostí, inženýrské a politické vědy) a dva zahraniční studenty ze Španělska a USA.

Program s unikátními vlastnostmi - ASURED je jedním z mála mezinárodních programů po celém světě, které nabízejí vzdělání v obou územního plánování a rozvoje nemovitostí v rámci stejného programu. Další podobné programy jsou umístěny v Londýně, Glasgow, Miami a St Louis. Na rozdíl od jiných programů, ASURED je unikátní v tom, že nabízí kombinaci pedagogických pracovníků z východní a západní Evropy a USA

Příležitosti pro absolventy: Absolventi ASURED se očekává, aby se zapojily do mezinárodních městské plánování a rozvoje postupů, realitní činnost, poradenství starostové, politici, plánovací tabule a vývojáři, učí městské plánování a nemovitostí a provádění auditů a výzkum.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Contact school
Duration
18 měsíců
Denní studium
Price
4,800 EUR
Deadline
Contact school
Podle místa
Podle data
Start Date
Contact school
End Date
Contact school
Termín odevzdání přihlášek
Contact school

Contact school

Location
Termín odevzdání přihlášek
Contact school
End Date
Contact school