Mezinárodní letní škola v pohostinství, gastronomii a kultuře

Všeobecné informace

2 dostupných umístění

Popis programu

Vítejte na mezinárodní letní škole Aspira! Sbírejte spoustu nádherných vzpomínek studiem o řízení pohostinství a gastronomii. Magistr středomořské kuchyně prostřednictvím praktických workshopů v špičkovém kulinárním studiu a dozvíte se o chorvatské kultuře, jazyku a dědictví.

Zažijte Dalmácii a Středozemní region prostřednictvím výletů po okolí a organizovaných návštěv. Udělejte si léto 2019 nezapomenutelným! Připojte se k nám na nejlepší letní pohostinnost, gastronomii a kulturní program v Evropě!

111380_ScreenShot2019-03-04at5.16.55PM.png

Ubytování

Ubytování není zahrnuto do školného. Cena ubytování za dvoutýdenní kurz Letní školy je přibližně 400-500 EUR, pokud pobýváte v ubytovnách.

Všechna místa usnadňují život studentů a umožňují studentům žít jedinečný zážitek. Většina ubytoven je moderní

Škola vám ráda pomůže při hledání bytu tím, že poskytne užitečné odkazy na různé půjčovny, které nabízejí krátkodobé pronájmy bytů. Škola nese žádnou odpovědnost při hledání a / nebo zprostředkování soukromého ubytování. To je výhradně na vás.

Poslední aktualizace Bře 2020

Stipendium Keystone

Objevte, jaké možnosti vám může nabídnout naše stipendium

Informace o škole

Choosing a university to go to is one of the most important decisions that we make and the school is therefore responsible to make sure that all of its students get the necessary knowledge, build skil ... Čtěte více

Choosing a university to go to is one of the most important decisions that we make and the school is therefore responsible to make sure that all of its students get the necessary knowledge, build skills and prepare in the best way for the business market of the 21st century. The mission of University College Aspira is to create a transformative educational experience through the application of the best global practices and collaboration with the industry leaders. Méně
Rozdělit , Záhřeb , Rozdělit + 2 Více Méně