Postgraduální studium v ​​Motion Design

Kolik obrazovek vidíte kolem sebe? Informace dychtivý Čeká se živil s čerstvým, svůdný a zajímavý obsah. Půjčky pro seriály a filmy, audio vizuální identitu pro kanály a televizních pořadů, reklam, videoklipů, firemní audiovizuální podpory kusů trénink, video projekce a zkušenostní komunikace ... V tomto prostředí, animovaný grafický je nakonfigurován jako jeden z nejatraktivnější a provozu v době budování nových řeči digitální okna řešení.

Průkopníci vydláždila cestu. Bass, Binder, McLaren ... oni vyšetřoval a objevili nový způsob, jak k navrhování obrazovky. 90. léta byla doba konsolidace a nádhery, a s přelomu století a boomem digitálních informací, pracovního prostoru v expanzi na nové audiovizuální návrháře.

Prostředí, ve kterém profesionální, navíc zvládnout s lehkostí nástroji, budete potřebovat znalosti médií a zvládnutí jazyka a audiovizuálních zdrojů úspěšně připojit s divákem / uživatele století.

Cíle školení

Ponořte návrháře v procesu odrazu a experimentování projektů po animované grafiky a audiovizuální tvorby, prohloubení znalostí o složení nástrojů a digitální verzi nejen jako okamžité řešení základních problémů stvoření, ale jako pomoc a podporu svět myšlenek.

CURRICULUM

Postgraduální studium v ​​Motion Design je rozdělen do 4 modulů, a dochází k závěru, s konečnou studií projektu.

  • Modul I - Technologies. Kompoziční nástroje a digitální editace (After Effects a Final Cut)
  • Modul II - Workshopy (metafora, úvěry a Audio)
  • Modul III - Projekty (audiovizuální vyprávění)
  • Modul IV - audiovizuální kultury

LIST

Problém: 11. vydání

Kvalifikace: Motion Design absolvent z University of Vic-UCC. Studenti bez vysokoškolským vzděláním obdrží univerzita nástavbového studia diplom.

Kredity: 30 ECTS

Doba Škola: Z 07.10.2015 do června 2016. Prezentace PFE: červen 2016

Otevírací doba: Pondělí a ve středu od 19h do 22h

Modalidad: Třída

Jazyk: Španělský

Cena: € 3480

Přístup: Absolventi a / nebo absolventů. Vyšší absolventů. Vyšší odborné přípravy na úrovni cyklů plastových umění a designu a profesionální rodiny: Design interiéru, grafického designu, průmyslového designu a užitého umění oblečení. Profesionálové bez zvláštních kvalifikaci sektoru, které mohou prokázat odborné praxe. Přístup do kurzu je určena výběrového řízení.

Poznámky: Španělská intenzivní kurz v září pro zahraniční studenty, kteří se chtějí zapsat do Masters (volitelný předmět).

Program se vyučuje na:
španělština

Zobraz 14 více kurzů z Bau Design College of Barcelona »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Denní studium
Price
3,480 EUR
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date