Multimediální produkce

Kurz multimediální výroby úrovně 5 poskytuje základy v nástrojích a technikách používaných pro práci v celé řadě odvětví. Z interaktivních médií, produkce videa, zvukové produkce a grafického designu mají absolventi kurzu Multimedia Production více příležitostí než kdykoli předtím.

O kurzu

Kurz multimediální výroby úrovně 5 poskytuje základy v nástrojích a technikách používaných pro práci v celé řadě odvětví. Z internetových stránek, reklamy, zpracování obrazu nebo animace mají absolventi kurzu Multimedia Production více příležitostí než kdy předtím.

Většina prací na kurzu je praktická spíše než teoretická, proto mají studenti možnost vytvářet různorodé a podstatné portfolia.

Studenti získají "praktické" školení zkušenými učiteli, kteří vedou a podporují studenty prostřednictvím všech aspektů multimediální výroby. Studenti mají také přístup ke své vlastní editační sadě (iMac s Adobe Premiere Pro) a SLR kamerám.

Absolventi Multimedia Production mohou pokračovat ve vzdělání nebo vstoupit do profesionálního světa. Multimediální výrobní dovednosti jsou vyžadovány ve všech profesních odvětvích; dovednosti naučené na Kinsale College s posloužit studentům v jakékoliv kariéře, kterou se rozhodnou vzít.

Informace o modulu

Zpracování obrazu: 5N1292
Design Skills: 5N0784
Autorizace multimédií: 5N1299
Multimediální vývoj projektu: 5N1300 Komunikace: 5N0690
Pracovní zkušenosti: 5N1356
Digitální zpracování videa 5N
Hudební technologie 5N

Jak se přihlásit

Aplikace pro všechny naše kurzy budou k dispozici na webových stránkách a ve škole od 1. týdne v lednu 2018 pro všechny kurzy začínající v září 2018.

Rozhovory se budou konat pro všechny kurzy později v roce obecně v květnu / červnu.

Kariérní možnosti

Toto plné vzdělání 5 úrovně zařízení vstup do multimédií, úroveň 6 kurzu v Kinsale.

Zároveň vstupuje do zařízení na konkurenční bázi pro celou řadu vysokých škol.

Další studie

Studenti, kteří úspěšně absolvovali cenu Level 5 v oblasti multimédií, budou moci požádat o udělení titulu Level 6 Award.

Kinsale College má oficiální odkaz na CIT v rámci CCPS a studenti mohou mít nárok na vstup do 1. ročníku Multimedia CR112 (bude vyžadováno portfolio a pohovor).

Pracovní stáže / zkušenosti

Účastníci budou muset absolvovat 10 dnů pracovního umístění ve vhodném prostředí. Akademie pomůže účastníkům při určování vhodných umístění.

Vybavení v tomto oddělení

Toto oddělení obsahuje nejmodernější hardware a software. Mezi zařízení patří Apple iMac, řada digitálních videokamer, statické kamery, zařízení pro záznam zvuku, zařízení pro výrobu hudby a zvukové stopy. Studenti mají přístup k zařízením na zelené obrazovce. 3D počítačové animace se vyrábějí pomocí Cinema 4D.

Software zahrnuje; Kino 4D, Adobe Flash, Adobe Photoshop, Adobe Premiere, Microsoft Office.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Kinsale College »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 rok
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date