Obchodní kariéry jsou stejně různorodé jako světové hospodářství, a existuje nespočet pozice, které spadají pod obchodní kategorii. Téměř každý sektor ekonomiky potřebuje odborníky se znalostí podnikání, ekonomiky, informačních systémů, lidí a projektové řízení, organizace a strategické plánování, které lze získat vzdělání v oblasti řízení. Pozadí v marketingu nabízí studentům odborné znalosti v oblasti podnikání, komunikace, výzkum a analýzu, prodeje a týmové práce. Absolventi mohou aplikovat obchodní, managementu a marketingu znalosti k uspokojení potřeb různých profesních rolí v každém odvětví. Kromě toho mohou jednotlivci s podnikatelským duchem využít dovednosti a znalosti získané prostřednictvím těchto programů ke spuštění, běh a růst úspěšné firmy.

V Business, Management a marketing programy na College of Dupage poskytují základní a pokročilé vzdělání, praxi v základních obchodních zásad, a odborné znalosti na specializovaných oblastech managementu a marketingu. Naše míry kolegy a programy certifikátu pokrývají celou řadu disciplín, které umožňuje studentům přizpůsobit své vzdělávací zkušenosti podle jejich cíle, zájmy a silné stránky. Kromě toho, College of Dupage nabízí bezproblémové přenosy příležitosti, jako například inovativní 3 + 1 kloubového dohodě withBenedictine univerzity, které poskytují pohodlné a cenově dostupné vzdělávací cestu na cestě k úspěchu.

PROČ College of Dupage je pro vás

Ať už se připravují na kariéru v podnikání, řízení, nebo marketing, plánuje převést na čtyřleté bakalářské-udělovat instituci, v plánu začít svůj vlastní podnik, nebo aktualizovat své dovednosti, College of Dupage má správný program pro vás. NABÍZÍME:

 • Vyhrazená instruktorům let praktických zkušeností průmyslu a pedagogické zkušenosti.
 • Výuka ve špičkových zařízeních.
 • Flexibilní plány s denní a večerní kurzy, on-line vzdělávání a zrychlené hybridních tříd.
 • Praktické, hands-on zkušeností, jakož i studium ve třídě bázi.
 • Cenově dostupné programy, které vám na nejlepší cestě k úspěchu bez porušení banky.
 • Programy určené k přípravě studentů s dovednostmi, které jsou v poptávce dnes zaměstnavatelé.
 • Kloubové přenos programů s několika prestižních univerzit, které usnadňují pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat bakalářského titulu.

Spolupracovník aplikovaných věd (AAS) v oblasti řízení

AAS studijní program v managementu připravuje studenty pro pozice dohledu v malých a středních podniků, v závislosti na výběru kurzu. Absolventi obvykle vstoupit do nižších řídících funkcích přímo z vysoké školy, nebo založit vlastní podnikání, nebo jsou podporovány se svým současným zaměstnavatelem. Osnovy pokrývá businessrelated témata včetně principů managementu, marketingu a organizačního chování, obchodní etiky a obchodní právo, stejně jako předměty, jako jsou účetnictví, počítačových informačních systémů, ekonomie a obecné psychologie. Studenti jsou povinni absolvovat minimálně 64 kreditů z kurzu, který zahrnuje 34 kreditů v základních nutná třídách, 12-16 kreditů z obecných tříd vzdělání a 18 kreditů v approvedprogram volitelných. Po dokončení stupeň AAS v řízení, vydělat Bachelor of Arts v řízení prostřednictvím inovativního 3 + 1 dohodě s benediktinským univerzity, nebo 3 + 1 Bachelor of Arts v managementu ve zdravotnictví s Concordia University.

Certifikátů v ŘÍZENÍ

Management program nabízí celou řadu certifikátů, které umožní studentům získat klíčové kompetence v oblasti podnikání, profesionály, upgrade dovedností a prodejnosti, a podnikatelů k růstu jejich podnikání.

Podnikatelské prostředí a koncepty Certificate

Certifikát podnikatelského prostředí a koncepty je určen pro CPA vyšetření kandidáty, kteří získali bakalářského titulu v jiném než podniku disciplíně.

E-commerce Certifikát

Certifikát E-commerce poskytuje studentům základní dovednosti a znalosti nezbytné pro úspěšné podnikání on-line. Osnovy se vztahuje na obchod, elektronický obchod, spotřebitele marketing, internet a sociální média marketing, řízení vztahů se zákazníky, a dozor.

Podnikání Certifikát

Certifikát Podnikání poskytuje studentům znalosti a dovednosti se podílejí na marketing a management podnikatelských podniků, včetně účetnictví, obchodní rozpočtování a plánování, vývoj produktů a start-up financování.

Správa certifikátů

Certifikát Management poskytuje studentům základních dovedností potřebných pro různé pozice v managementu. Osnovy se týká účetnictví, podnikání, obchodní právo, počítačových informačních systémů, řízení lidských zdrojů, zásady řízení, zásady marketingu a organizačního chování.

Organizační Vedení Certifikát

Certifikát Organizační Leadership poskytuje studentům s klíčové kompetence potřebné k vynikat ve vedoucích rolích v téměř každé organizace.

Dohled Certifikát

Certifikát Dohled poskytuje studentům základní znalosti a dovednosti potřebné k vyplnění role dohledu.

Spolupracovník aplikovaných věd (AAS) v oblasti marketingu

AAS titul v oboru marketingu poskytuje pevný základ v klíčových obchodních a marketingových témat, stejně jako flexibilita díky programu volitelných. Absolventi získají znalosti v různých pracovních příležitostí, včetně vnitřní a vnější prodeje, zákaznického servisu, spotřebitelský marketing, business-to-business marketing, e-commerce a propagační akce. Osnovy se vztahuje na základní související s podnikáním témata včetně sociálních médií a internetový marketing, principy maloobchodu, prodeje, marketingu a managementu, reklama, obchodní etiky a obchodní právo, stejně jako účetnictví, počítačových informačních systémů, mikroekonomie a makroekonomie, a psychologie. Studenti jsou povinni absolvovat minimálně 64 kreditů z kurzu, který zahrnuje 40 kreditů v základních nutná třídách, 12-16 kreditů z obecných tříd vzdělání a 12 kreditů v schváleným programem volitelných. Po dokončení AAS v marketingu, vydělat Bachelor of Arts v řízení prostřednictvím inovativního 3 + 1, po dohodě s benediktinským Univerzitě.

CERTIFIKÁTY v marketingových

Marketing Program nabízí certifikáty v oblasti marketingu a spotřebitelského marketingu, které umožní studentům získat klíčové kompetence v oblasti marketingu, profesionály, upgrade dovedností a prodejnosti, a podnikatelů k růstu jejich podnikání.

marketing

Program Marketing Certifikát poskytuje základ v obecných marketingových postupů a principů. Osnovy se vztahuje na tradiční marketing, internet a sociální média marketing, stejně jako obchod, počítačový informační systémy, finanční účetnictví, a principy řízení. Studenti jsou nutné k dokončení 31 kreditů z kurzu, který zahrnuje 19 kreditů v základních nutná třídách, a 12 kreditů v schváleným programem volitelných.

Consumer Marketing

Certifikát Consumer Marketing poskytuje studentům základních dovedností v oblasti marketingu výrobků a služeb pro spotřebitele. Osnovy pokrývá úvodní obchodní koncepty, stejně jako principy marketingu a chování spotřebitelů. Studenti jsou nutné k dokončení 12 kreditů v základních nutná třídách, a tři úvěry v schváleným programem volitelných.

BUSINESS SIMULACE

Business Simulační třídy jsou interdisciplinární vzdělávací společenství odkazující kurzy managementu, prodeje, reklamy, marketingu, řízení výroby a řízení lidských zdrojů prostřednictvím konkrétní podnikatelský projekt, který mění každý semestr. Studenti v každé třídě spolupracovat se studenty z jiných tříd se řešit problémy tak, jak by v reálném obchodním prostředí.

PODNIKÁNÍ CLUB

Tento klub zahrnuje hostující řečníci, kteří jsou podnikateli, z úspěšných majitelů malých podniků až na podnikové úrovni. Členové klubu se také vydat na výlety do přírody, aby získali znalosti o podnikatelských produktů a služeb, naučit se, jak začít podnikat, a jak do sítě. Klub pořádá podnikatelský plán soutěž na konci roku, v němž je vítěz odměněn cenou.

ALPHA BETA GAMMA®Alfa Beta Gamma® je mezinárodní obchodní společnost Honor založena v roce 1970 rozpoznat a podporovat stipendium mezi dvouletých vysokoškoláků v obchodních osnov. Klub poskytuje vedení příležitosti, fóra pro výměnu nápadů a stimulaci zájmu o pokračování akademické kvality. Alfa Beta Gamma® je členem Asociace College Honor společností a členem pobočka jak amerického sdružení Společenství škol (OPUS) a Asociace Canadian Společenství škol (SČKCH). Pro více informací: www.abg.org

DOSTUPNÉ Stipendia

Studenti, kteří plánují zapsat do podnikání, management nebo marketing programy mohou být způsobilí získat finanční ocenění prostřednictvím různých podporovaných stipendií.

 • Danny Young Memorial Scholarship
 • Státní banka venkova stipendia

TRANSFER PŘÍLEŽITOSTI

Pokud máte v plánu na pokračování své vzdělání mimo College of Dupage, vydělávat Associate v míry umění připravit se na převodu na čtyřleté školy by mohla být ideální pro vás. Zaměřte se na výzvy, které je nezbytné pro úspěch v podnikání a úplných kurzů pro převod do bakalářského-udělovat školy. Mnoho řízení a marketingové pole vyžadují bakalářského a magisterské tituly. Hlavními oblastmi ve školách podnikání zahrnují následující:

 • řízení
 • marketing
 • finance
 • obchodní administrativa
 • Manažerské informační systémy

3 + 1 Bachelor of Arts v oblasti řízení

College of Dupage partnerů s benediktinském univerzitou nabídnout pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat Bachelor míry umění v řízení. K dispozici pro studenty, kteří vydělávají o AAS titul v oboru účetnictví, management nebo marketing, program zahrnuje 124-129 hodin úvěru, včetně 90 hodin úvěru College of Dupage ročníkové a 39 hodin úvěru benediktinský University kurzu. Konečné benediktinský univerzita kreditní hodiny jsou nabízeny za výrazně sníženou cenu a dodány v urychleném a smíšené formáty. Všechny kurzy se konají na Vysoké škole DuPage Glen Ellyn kampusu.

3 + 1 Bachelor of Arts v ZDRAVOTNÍ ŘÍZENÍ

College of Dupage partnerů s Concordia University nabízí pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat Bachelor míry umění v Healthcare Management. K dispozici pro studenty, kteří vydělávají o AAS titul v oboru Management, Program zahrnuje minimálně 128 hodin úvěru, včetně 96 do 104 hodin úvěru College of Dupage ročníkové práce, a 32 hodin úvěru Concordia University kurzu. Konečné Concordia University kreditní hodiny jsou nabízeny za výrazně sníženou cenu a dodány v urychleném a smíšené formáty. Všechny kurzy se konají na Vysoké škole DuPage Glen Ellyn kampusu.

KARIÉRA pro podnikání, management a marketing ABSOLVENTY

 • Administrativní asistenti: provádět různé administrativní a organizační úkoly, které jsou nezbytné ke spuštění organizaci. Může také udělat specializovaný průmysl-specifické práce, například v právní nebo lékařské oblasti.
 • Administrativní Manažeři: Plan, přímé či souřadnic jednu nebo více administrativních služeb organizace, jako jsou záznamy a správu informací, distribuce pošty, zařízení plánování a údržbě, vazebních operacích a dalších kancelářských podpůrných služeb.
 • Odhady nákladů: shromažďovat a analyzovat údaje odhadnout čas, peníze, zdroje a práce potřebné k výrobě produktů, stavebních projektů nebo služeb.
 • Obecná a operace Manažeři: Plan, přímé a koordinovat činnost organizací veřejného nebo soukromého sektoru.
 • Správa Analytici: Navrhnout způsoby, jak zlepšit efektivitu a ziskovost organizace.
 • Marketingové Ředitelé: Práce s uměleckým režiséry, sales agenty a členy finančních pracovníků plánovat programy, které generují zájem o výrobek nebo službu.
 • Průzkum trhu Analytici: Výzkum tržní podmínky v místních, regionálních nebo národních oblastech, nebo získat informace k určení potenciální prodeje výrobku nebo služby, nebo vytvořit marketingovou kampaň.
 • Nákupčí: Koupit produkty pro organizace pro použití nebo dalšího prodeje.
 • Vyhodnotit dodavatelů, sjednávat smlouvy a kvality Recenze produktu.
 • Obchodní zástupci: prodávat zboží a služby pro organizace pro podniky nebo skupiny jednotlivců.

ILLINOIS artikulační INICIATIVA

Iniciativa Illinois artikulace (IAI) usnadňuje přenos studentů z jedné Illinois instituce do druhé. Oba všeobecné vzdělání základní kurikulum a nižší divize major doporučení samozřejmě výpis byly vyvinuty.

ZAMĚSTNÁNÍ VÝHLED

US Bureau of Labor Statistics (BLS) uvádí, že střední roční mzdy školitelů první linie byla 49.330 dolarů v roce 2012, s nejvyšší příjmy přinášejí 79.890 dolar. Platy vedoucích pozicích se velmi liší v závislosti na odvětví, umístění a zkušenosti. Celkově se zaměstnanost v obchodních a finančních operací se předpokládá růst o 17 procent, což má za následek 1,2 milionu nových pracovních míst. Průmyslová odvětví a povolání týkající se zdravotní péče, osobní péči a sociální pomoci, a stavebnictví se předpokládá, že má nejrychlejší růst pracovních míst v tomto desetiletí. BLS také hlásí, že střední roční mzdy pro obchodní zástupce byl 50850 dolarů v roce 2012, s nejvyšší příjmy přinášejí více než 109.070 dolar. Ten stejný rok, výzkum trhu analytici a marketingoví specialisté získal střední roční mzdu ve výši 60.300 dolar, s nejvyšší příjmy přinášejí více než 113.500 dolar. Zaměstnanost marketingových manažerů se očekává růst o 14 procent tohoto desetiletí, a zaměstnanost výzkumných analytiků trhu, předpokládá růst o podstatnou 41 procent během této doby. Růst bude tažen abychom porozuměli požadavky a potřeby zákazníků a měřit efektivitu marketingových a obchodních strategií prostřednictvím většího využívání údajů a průzkum trhu ve všech odvětvích.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 16 více kurzů z College of du Page »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date