Read the Official Description

Obchodní kariéry jsou stejně různorodé jako světové hospodářství, a existuje nespočet pozice, které spadají pod obchodní kategorii. Téměř každý sektor ekonomiky potřebuje odborníky se znalostí podnikání, ekonomiky, informačních systémů, lidí a projektové řízení, organizace a strategické plánování, které lze získat vzdělání v oblasti řízení. Pozadí v marketingu nabízí studentům odborné znalosti v oblasti podnikání, komunikace, výzkum a analýzu, prodeje a týmové práce. Absolventi mohou aplikovat obchodní, managementu a marketingu znalosti k uspokojení potřeb různých profesních rolí v každém odvětví. Kromě toho mohou jednotlivci s podnikatelským duchem využít dovednosti a znalosti získané prostřednictvím těchto programů ke spuštění, běh a růst úspěšné firmy.

V Business, Management a marketing programy na College of Dupage poskytují základní a pokročilé vzdělání, praxi v základních obchodních zásad, a odborné znalosti na specializovaných oblastech managementu a marketingu. Naše míry kolegy a programy certifikátu pokrývají celou řadu disciplín, které umožňuje studentům přizpůsobit své vzdělávací zkušenosti podle jejich cíle, zájmy a silné stránky. Kromě toho, College of Dupage nabízí bezproblémové přenosy příležitosti, jako například inovativní 3 + 1 kloubového dohodě withBenedictine univerzity, které poskytují pohodlné a cenově dostupné vzdělávací cestu na cestě k úspěchu.

PROČ College of Dupage je pro vás

Ať už se připravují na kariéru v podnikání, řízení, nebo marketing, plánuje převést na čtyřleté bakalářské-udělovat instituci, v plánu začít svůj vlastní podnik, nebo aktualizovat své dovednosti, College of Dupage má správný program pro vás. NABÍZÍME:

 • Vyhrazená instruktorům let praktických zkušeností průmyslu a pedagogické zkušenosti.
 • Výuka ve špičkových zařízeních.
 • Flexibilní plány s denní a večerní kurzy, on-line vzdělávání a zrychlené hybridních tříd.
 • Praktické, hands-on zkušeností, jakož i studium ve třídě bázi.
 • Cenově dostupné programy, které vám na nejlepší cestě k úspěchu bez porušení banky.
 • Programy určené k přípravě studentů s dovednostmi, které jsou v poptávce dnes zaměstnavatelé.
 • Kloubové přenos programů s několika prestižních univerzit, které usnadňují pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat bakalářského titulu.

Spolupracovník aplikovaných věd (AAS) v oblasti řízení

AAS studijní program v managementu připravuje studenty pro pozice dohledu v malých a středních podniků, v závislosti na výběru kurzu. Absolventi obvykle vstoupit do nižších řídících funkcích přímo z vysoké školy, nebo založit vlastní podnikání, nebo jsou podporovány se svým současným zaměstnavatelem. Osnovy pokrývá businessrelated témata včetně principů managementu, marketingu a organizačního chování, obchodní etiky a obchodní právo, stejně jako předměty, jako jsou účetnictví, počítačových informačních systémů, ekonomie a obecné psychologie. Studenti jsou povinni absolvovat minimálně 64 kreditů z kurzu, který zahrnuje 34 kreditů v základních nutná třídách, 12-16 kreditů z obecných tříd vzdělání a 18 kreditů v approvedprogram volitelných. Po dokončení stupeň AAS v řízení, vydělat Bachelor of Arts v řízení prostřednictvím inovativního 3 + 1 dohodě s benediktinským univerzity, nebo 3 + 1 Bachelor of Arts v managementu ve zdravotnictví s Concordia University.

Certifikátů v ŘÍZENÍ

Management program nabízí celou řadu certifikátů, které umožní studentům získat klíčové kompetence v oblasti podnikání, profesionály, upgrade dovedností a prodejnosti, a podnikatelů k růstu jejich podnikání.

Podnikatelské prostředí a koncepty Certificate

Certifikát podnikatelského prostředí a koncepty je určen pro CPA vyšetření kandidáty, kteří získali bakalářského titulu v jiném než podniku disciplíně.

E-commerce Certifikát

Certifikát E-commerce poskytuje studentům základní dovednosti a znalosti nezbytné pro úspěšné podnikání on-line. Osnovy se vztahuje na obchod, elektronický obchod, spotřebitele marketing, internet a sociální média marketing, řízení vztahů se zákazníky, a dozor.

Podnikání Certifikát

Certifikát Podnikání poskytuje studentům znalosti a dovednosti se podílejí na marketing a management podnikatelských podniků, včetně účetnictví, obchodní rozpočtování a plánování, vývoj produktů a start-up financování.

Správa certifikátů

Certifikát Management poskytuje studentům základních dovedností potřebných pro různé pozice v managementu. Osnovy se týká účetnictví, podnikání, obchodní právo, počítačových informačních systémů, řízení lidských zdrojů, zásady řízení, zásady marketingu a organizačního chování.

Organizační Vedení Certifikát

Certifikát Organizační Leadership poskytuje studentům s klíčové kompetence potřebné k vynikat ve vedoucích rolích v téměř každé organizace.

Dohled Certifikát

Certifikát Dohled poskytuje studentům základní znalosti a dovednosti potřebné k vyplnění role dohledu.

Spolupracovník aplikovaných věd (AAS) v oblasti marketingu

AAS titul v oboru marketingu poskytuje pevný základ v klíčových obchodních a marketingových témat, stejně jako flexibilita díky programu volitelných. Absolventi získají znalosti v různých pracovních příležitostí, včetně vnitřní a vnější prodeje, zákaznického servisu, spotřebitelský marketing, business-to-business marketing, e-commerce a propagační akce. Osnovy se vztahuje na základní související s podnikáním témata včetně sociálních médií a internetový marketing, principy maloobchodu, prodeje, marketingu a managementu, reklama, obchodní etiky a obchodní právo, stejně jako účetnictví, počítačových informačních systémů, mikroekonomie a makroekonomie, a psychologie. Studenti jsou povinni absolvovat minimálně 64 kreditů z kurzu, který zahrnuje 40 kreditů v základních nutná třídách, 12-16 kreditů z obecných tříd vzdělání a 12 kreditů v schváleným programem volitelných. Po dokončení AAS v marketingu, vydělat Bachelor of Arts v řízení prostřednictvím inovativního 3 + 1, po dohodě s benediktinským Univerzitě.

CERTIFIKÁTY v marketingových

Marketing Program nabízí certifikáty v oblasti marketingu a spotřebitelského marketingu, které umožní studentům získat klíčové kompetence v oblasti marketingu, profesionály, upgrade dovedností a prodejnosti, a podnikatelů k růstu jejich podnikání.

marketing

Program Marketing Certifikát poskytuje základ v obecných marketingových postupů a principů. Osnovy se vztahuje na tradiční marketing, internet a sociální média marketing, stejně jako obchod, počítačový informační systémy, finanční účetnictví, a principy řízení. Studenti jsou nutné k dokončení 31 kreditů z kurzu, který zahrnuje 19 kreditů v základních nutná třídách, a 12 kreditů v schváleným programem volitelných.

Consumer Marketing

Certifikát Consumer Marketing poskytuje studentům základních dovedností v oblasti marketingu výrobků a služeb pro spotřebitele. Osnovy pokrývá úvodní obchodní koncepty, stejně jako principy marketingu a chování spotřebitelů. Studenti jsou nutné k dokončení 12 kreditů v základních nutná třídách, a tři úvěry v schváleným programem volitelných.

BUSINESS SIMULACE

Business Simulační třídy jsou interdisciplinární vzdělávací společenství odkazující kurzy managementu, prodeje, reklamy, marketingu, řízení výroby a řízení lidských zdrojů prostřednictvím konkrétní podnikatelský projekt, který mění každý semestr. Studenti v každé třídě spolupracovat se studenty z jiných tříd se řešit problémy tak, jak by v reálném obchodním prostředí.

PODNIKÁNÍ CLUB

Tento klub zahrnuje hostující řečníci, kteří jsou podnikateli, z úspěšných majitelů malých podniků až na podnikové úrovni. Členové klubu se také vydat na výlety do přírody, aby získali znalosti o podnikatelských produktů a služeb, naučit se, jak začít podnikat, a jak do sítě. Klub pořádá podnikatelský plán soutěž na konci roku, v němž je vítěz odměněn cenou.

ALPHA BETA GAMMA®Alfa Beta Gamma® je mezinárodní obchodní společnost Honor založena v roce 1970 rozpoznat a podporovat stipendium mezi dvouletých vysokoškoláků v obchodních osnov. Klub poskytuje vedení příležitosti, fóra pro výměnu nápadů a stimulaci zájmu o pokračování akademické kvality. Alfa Beta Gamma® je členem Asociace College Honor společností a členem pobočka jak amerického sdružení Společenství škol (OPUS) a Asociace Canadian Společenství škol (SČKCH). Pro více informací: www.abg.org

DOSTUPNÉ Stipendia

Studenti, kteří plánují zapsat do podnikání, management nebo marketing programy mohou být způsobilí získat finanční ocenění prostřednictvím různých podporovaných stipendií.

 • Danny Young Memorial Scholarship
 • Státní banka venkova stipendia

TRANSFER PŘÍLEŽITOSTI

Pokud máte v plánu na pokračování své vzdělání mimo College of Dupage, vydělávat Associate v míry umění připravit se na převodu na čtyřleté školy by mohla být ideální pro vás. Zaměřte se na výzvy, které je nezbytné pro úspěch v podnikání a úplných kurzů pro převod do bakalářského-udělovat školy. Mnoho řízení a marketingové pole vyžadují bakalářského a magisterské tituly. Hlavními oblastmi ve školách podnikání zahrnují následující:

 • řízení
 • marketing
 • finance
 • obchodní administrativa
 • Manažerské informační systémy

3 + 1 Bachelor of Arts v oblasti řízení

College of Dupage partnerů s benediktinském univerzitou nabídnout pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat Bachelor míry umění v řízení. K dispozici pro studenty, kteří vydělávají o AAS titul v oboru účetnictví, management nebo marketing, program zahrnuje 124-129 hodin úvěru, včetně 90 hodin úvěru College of Dupage ročníkové a 39 hodin úvěru benediktinský University kurzu. Konečné benediktinský univerzita kreditní hodiny jsou nabízeny za výrazně sníženou cenu a dodány v urychleném a smíšené formáty. Všechny kurzy se konají na Vysoké škole DuPage Glen Ellyn kampusu.

3 + 1 Bachelor of Arts v ZDRAVOTNÍ ŘÍZENÍ

College of Dupage partnerů s Concordia University nabízí pohodlné, cenově dostupné a efektivní přístup k vydělávat Bachelor míry umění v Healthcare Management. K dispozici pro studenty, kteří vydělávají o AAS titul v oboru Management, Program zahrnuje minimálně 128 hodin úvěru, včetně 96 do 104 hodin úvěru College of Dupage ročníkové práce, a 32 hodin úvěru Concordia University kurzu. Konečné Concordia University kreditní hodiny jsou nabízeny za výrazně sníženou cenu a dodány v urychleném a smíšené formáty. Všechny kurzy se konají na Vysoké škole DuPage Glen Ellyn kampusu.

KARIÉRA pro podnikání, management a marketing ABSOLVENTY

 • Administrativní asistenti: provádět různé administrativní a organizační úkoly, které jsou nezbytné ke spuštění organizaci. Může také udělat specializovaný průmysl-specifické práce, například v právní nebo lékařské oblasti.
 • Administrativní Manažeři: Plan, přímé či souřadnic jednu nebo více administrativních služeb organizace, jako jsou záznamy a správu informací, distribuce pošty, zařízení plánování a údržbě, vazebních operacích a dalších kancelářských podpůrných služeb.
 • Odhady nákladů: shromažďovat a analyzovat údaje odhadnout čas, peníze, zdroje a práce potřebné k výrobě produktů, stavebních projektů nebo služeb.
 • Obecná a operace Manažeři: Plan, přímé a koordinovat činnost organizací veřejného nebo soukromého sektoru.
 • Správa Analytici: Navrhnout způsoby, jak zlepšit efektivitu a ziskovost organizace.
 • Marketingové Ředitelé: Práce s uměleckým režiséry, sales agenty a členy finančních pracovníků plánovat programy, které generují zájem o výrobek nebo službu.
 • Průzkum trhu Analytici: Výzkum tržní podmínky v místních, regionálních nebo národních oblastech, nebo získat informace k určení potenciální prodeje výrobku nebo služby, nebo vytvořit marketingovou kampaň.
 • Nákupčí: Koupit produkty pro organizace pro použití nebo dalšího prodeje.
 • Vyhodnotit dodavatelů, sjednávat smlouvy a kvality Recenze produktu.
 • Obchodní zástupci: prodávat zboží a služby pro organizace pro podniky nebo skupiny jednotlivců.

ILLINOIS artikulační INICIATIVA

Iniciativa Illinois artikulace (IAI) usnadňuje přenos studentů z jedné Illinois instituce do druhé. Oba všeobecné vzdělání základní kurikulum a nižší divize major doporučení samozřejmě výpis byly vyvinuty.

ZAMĚSTNÁNÍ VÝHLED

US Bureau of Labor Statistics (BLS) uvádí, že střední roční mzdy školitelů první linie byla 49.330 dolarů v roce 2012, s nejvyšší příjmy přinášejí 79.890 dolar. Platy vedoucích pozicích se velmi liší v závislosti na odvětví, umístění a zkušenosti. Celkově se zaměstnanost v obchodních a finančních operací se předpokládá růst o 17 procent, což má za následek 1,2 milionu nových pracovních míst. Průmyslová odvětví a povolání týkající se zdravotní péče, osobní péči a sociální pomoci, a stavebnictví se předpokládá, že má nejrychlejší růst pracovních míst v tomto desetiletí. BLS také hlásí, že střední roční mzdy pro obchodní zástupce byl 50850 dolarů v roce 2012, s nejvyšší příjmy přinášejí více než 109.070 dolar. Ten stejný rok, výzkum trhu analytici a marketingoví specialisté získal střední roční mzdu ve výši 60.300 dolar, s nejvyšší příjmy přinášejí více než 113.500 dolar. Zaměstnanost marketingových manažerů se očekává růst o 14 procent tohoto desetiletí, a zaměstnanost výzkumných analytiků trhu, předpokládá růst o podstatnou 41 procent během této doby. Růst bude tažen abychom porozuměli požadavky a potřeby zákazníků a měřit efektivitu marketingových a obchodních strategií prostřednictvím většího využívání údajů a průzkum trhu ve všech odvětvích.

Program taught in:
Angličtina

See 16 more programs offered by College of du Page »

This course is Campus based
Start Date
Sept. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sept. 2019
End Date
Application deadline

Sept. 2019