Obchodní administrativa (as)

CBT College - Miami

Popis programu

Read the Official Description

Obchodní administrativa (as)

CBT College - Miami

sytk

Absolventi oboru Business Administration mít znalosti a odborné znalosti pro práci v různých podniků a průmyslových odvětví. Z tohoto důvodu, obchodní administrativa zůstává jedním z nejpopulárnějších možností pro stupně. AS titul v oboru Business Administration zdůrazňuje klíčové podnikové zásady, spolu s reálným světem aplikacemi a je skvělým místem, kde začít svou dynamickou kariéru v podnikání.

Tento studijní program vám poskytne solidní základy v podnikání, stejně jako jasnou představu o tom, jak úspěšně uplatnit své dovednosti na pracovišti. Stupeň Business Administration je chytrou volbou, protože nabízí širokou škálu kariéry a příležitosti k pokroku.

Studenti zapsaní v obchodním programu na vysoké škole CBT bude absolvovat kurzy speciálně zkonstruované ke zvýšení své rozhodovací schopnosti, manažerský potenciál, a jejich schopnost vést v každém podnikatelském prostředí. Některé z těchto kurzů jsou: Základy managementu, marketingu a obchodního práva, mezi ostatními.

Přehled

Takže chcete, aby se rozhodli pro kariéru, která vyžaduje výborné komunikační dovednosti a někoho, kdo má schopnost řídit ostatní? Je-li tomu tak je, spolupracovník míry vědy v oboru Business Administration by mohla být ideální volbou pro vás. Poté, co jste úspěšně dokončili Tento studijní program, bude existovat široká škála pracovních příležitostí vám k dispozici.

Objektivní

Mezi hlavní cíle Associate titul v oboru Business Administration je poskytnout studentům solidní základ v podnikání, kromě jasnou představu o tom, jak mohou využít dovednosti a znalosti, které se naučili ve škole, a aplikovat je na jejich pracovišti ,

Za účelem dosažení těchto cílů, budete muset mít výuku ve třídě, stejně jako hands-on zkušeností, což je přesně to, co dostanete, když se zapsal do AS v Business Administration studijního programu na CBT College.

Výsledky

Jakmile jste dokončili jako v oboru Business Administration z CBT College, mohli byste začít hledat pro širokou škálu pracovních příležitostí. Dalo by se najít zaměstnání v rámci:

  • Maloobchodu
  • Vládní agentury
  • soukromé firmy
  • Vzdělávací instituce
  • a více…

Plat pro absolventy vysokých škol s AS v oboru Business Administration se bude lišit v závislosti na poloze a umístění. Roční platy některých finančních entry-level pozice se pohybují od $ 25.000 $ 110 tisíce, zatímco plat vyšší úrovni postavení financí mohl pohybovat v rozmezí od $ 67000 na $ jedna milion.

Výhled

Výhled práce pro tuto profesní oblasti se očekává růst o 12 procent v průběhu příštího desetiletí. I v této těžké ekonomice, přidruženým v Business Administration by vám mohly pomoci získat stálé zaměstnání.

EYTaer
This school offers programs in:
  • Angličtina
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Sept. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Spojené státy americké - Miami, Florida
Datum začátku : Sept. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Sept. 2019
Spojené státy americké - Miami, Florida
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Videos

CBT College - Advance Your Career Today!