Přečtěte si oficiální popis

sytk

Absolventi oboru Business Administration mít znalosti a odborné znalosti pro práci v různých podniků a průmyslových odvětví. Z tohoto důvodu, obchodní administrativa zůstává jedním z nejpopulárnějších možností pro stupně. AS titul v oboru Business Administration zdůrazňuje klíčové podnikové zásady, spolu s reálným světem aplikacemi a je skvělým místem, kde začít svou dynamickou kariéru v podnikání.

Tento studijní program vám poskytne solidní základy v podnikání, stejně jako jasnou představu o tom, jak úspěšně uplatnit své dovednosti na pracovišti. Stupeň Business Administration je chytrou volbou, protože nabízí širokou škálu kariéry a příležitosti k pokroku.

Studenti zapsaní v obchodním programu na vysoké škole CBT bude absolvovat kurzy speciálně zkonstruované ke zvýšení své rozhodovací schopnosti, manažerský potenciál, a jejich schopnost vést v každém podnikatelském prostředí. Některé z těchto kurzů jsou: Základy managementu, marketingu a obchodního práva, mezi ostatními.

Přehled

Takže chcete, aby se rozhodli pro kariéru, která vyžaduje výborné komunikační dovednosti a někoho, kdo má schopnost řídit ostatní? Je-li tomu tak je, spolupracovník míry vědy v oboru Business Administration by mohla být ideální volbou pro vás. Poté, co jste úspěšně dokončili Tento studijní program, bude existovat široká škála pracovních příležitostí vám k dispozici.

Objektivní

Mezi hlavní cíle Associate titul v oboru Business Administration je poskytnout studentům solidní základ v podnikání, kromě jasnou představu o tom, jak mohou využít dovednosti a znalosti, které se naučili ve škole, a aplikovat je na jejich pracovišti ,

Za účelem dosažení těchto cílů, budete muset mít výuku ve třídě, stejně jako hands-on zkušeností, což je přesně to, co dostanete, když se zapsal do AS v Business Administration studijního programu na CBT College.

Výsledky

Jakmile jste dokončili jako v oboru Business Administration z CBT College, mohli byste začít hledat pro širokou škálu pracovních příležitostí. Dalo by se najít zaměstnání v rámci:

  • Maloobchodu
  • Vládní agentury
  • soukromé firmy
  • Vzdělávací instituce
  • a více…

Plat pro absolventy vysokých škol s AS v oboru Business Administration se bude lišit v závislosti na poloze a umístění. Roční platy některých finančních entry-level pozice se pohybují od $ 25.000 $ 110 tisíce, zatímco plat vyšší úrovni postavení financí mohl pohybovat v rozmezí od $ 67000 na $ jedna milion.

Výhled

Výhled práce pro tuto profesní oblasti se očekává růst o 12 procent v průběhu příštího desetiletí. I v této těžké ekonomice, přidruženým v Business Administration by vám mohly pomoci získat stálé zaměstnání.

EYTaer
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 5 více kurzů z CBT College - Miami »

This course is Studium v kampusu
Start Date
Zář 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date

CBT College - Advance Your Career Today!