Obchodní pilotní licence - vrtulník

Eurotech Flight School

Popis programu

Read the Official Description

Obchodní pilotní licence - vrtulník

Eurotech Flight School

Výsady

Pomocí licence Commercial Pilot for helicopter budete moci jako profesionální pilot provádět letecké práce, veřejnou osobní dopravu, cvičné lety a záchranné operace. Modulární kurz (krok za krokem) umožňuje získání profesionální licence, která se blíží soukromé licenci. Každý krok může být naplánován v různých obdobích, jako způsob, jak si vytvořit svůj vlastní kurz.

Předpoklady

K získání leteckých licencí nesmí být v rejstříku trestů ani v trestním řízení.

Chcete-li požádat o kurz CPL, musíte prokázat základní znalosti z matematiky a fyziky a dobré znalosti anglického jazyka, který bude testován prostřednictvím vstupní zkoušky před zápisem, licence PPL a 150 hodin minimálního letu.

I když lékařská prohlídka (certifikace třídy 1) není vyžadována zákonem k zahájení kurzu, důrazně doporučujeme, abyste ji provedli. Můžete bezplatně kontaktovat plánovací kancelář akademie, kde si můžete rezervovat lékařskou péči, kterou musíte provést v Aeromedical Centre. Musíte být nejméně 18 let, abyste provedli závěrečný test dovedností.

Teoretický kurz

Teoretické lekce trvají přibližně 9 měsíců, počínaje říjnem. Dále je k dispozici kurz distančního vzdělávání, který velmi dobře rozumí angličtině. Absolvujete závěrečnou zkoušku u velitelství pro civilní letectví v Římě nebo v Miláně - Malpensu. Můžete absolvovat závěrečnou zkoušku až po absolvování interního předběžného testu na akademii.

Praktický kurz

Plánovací kancelář pořádá schůzky s instruktory pro rezervaci letových hodin na vyžádání. Následující etapy musí být provedeny v chronologickém pořadí: součást IFR nemůže být provedena před "jednopilotní" částí a 35 letových hodin musí dodržovat IFR.

Oba kurzy se skládají z minimálně 185 letových hodin, jak to vyžaduje evropská regulace. Můžete se rozhodnout navštívit základní kurz (CPL) nebo přidat instrumentální hodnocení do programu (CPL IR).

Flotila

Vyberte si výcvik mezi:

  • Robinson R22
  • Robinson R44
  • Guibal Cabrì G2

Základy

Caiolo (Sondrio), Bresso (Milán) a Castelnuovo di Porto (Řím)

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace February 17, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Říj. 2019
Duration
Délka trvání
Denní studium
Information
Deadline
Locations
Itálie - Caiolo, Lombardy
Datum začátku : Říj. 2019
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu
Dates
Říj. 2019
Itálie - Caiolo, Lombardy
Termín odevzdání přihlášek Kontaktuj školu
Datum ukončení Kontaktuj školu