Read the Official Description

Výsady

Pomocí licence Commercial Pilot for helicopter budete moci jako profesionální pilot provádět letecké práce, veřejnou osobní dopravu, cvičné lety a záchranné operace. Modulární kurz (krok za krokem) umožňuje získání profesionální licence, která se blíží soukromé licenci. Každý krok může být naplánován v různých obdobích, jako způsob, jak si vytvořit svůj vlastní kurz.

Předpoklady

K získání leteckých licencí nesmí být v rejstříku trestů ani v trestním řízení.

Chcete-li požádat o kurz CPL, musíte prokázat základní znalosti z matematiky a fyziky a dobré znalosti anglického jazyka, který bude testován prostřednictvím vstupní zkoušky před zápisem, licence PPL a 150 hodin minimálního letu.

I když lékařská prohlídka (certifikace třídy 1) není vyžadována zákonem k zahájení kurzu, důrazně doporučujeme, abyste ji provedli. Můžete bezplatně kontaktovat plánovací kancelář akademie, kde si můžete rezervovat lékařskou péči, kterou musíte provést v Aeromedical Centre. Musíte být nejméně 18 let, abyste provedli závěrečný test dovedností.

Teoretický kurz

Teoretické lekce trvají přibližně 9 měsíců, počínaje říjnem. Dále je k dispozici kurz distančního vzdělávání, který velmi dobře rozumí angličtině. Absolvujete závěrečnou zkoušku u velitelství pro civilní letectví v Římě nebo v Miláně - Malpensu. Můžete absolvovat závěrečnou zkoušku až po absolvování interního předběžného testu na akademii.

Praktický kurz

Plánovací kancelář pořádá schůzky s instruktory pro rezervaci letových hodin na vyžádání. Následující etapy musí být provedeny v chronologickém pořadí: součást IFR nemůže být provedena před "jednopilotní" částí a 35 letových hodin musí dodržovat IFR.

Oba kurzy se skládají z minimálně 185 letových hodin, jak to vyžaduje evropská regulace. Můžete se rozhodnout navštívit základní kurz (CPL) nebo přidat instrumentální hodnocení do programu (CPL IR).

Flotila

Vyberte si výcvik mezi:

  • Robinson R22
  • Robinson R44
  • Guibal Cabrì G2

Základy

Caiolo (Sondrio), Bresso (Milán) a Castelnuovo di Porto (Řím)

Program taught in:
Angličtina

See 5 more programs offered by Eurotech Flight School »

Last updated February 17, 2018
This course is Campus based
Start Date
Říj. 2019
Duration
Kontaktuj školu
Denní studium
Deadline
By locations
By date
Start Date
Říj. 2019
End Date
Application deadline

Říj. 2019

Location
Application deadline
End Date