59933_59767_genericBanner.jpg

Kurzy ESOL pro mezinárodní studenty

Leicester College nabízí jednu z nejširších výběrů intenzivních kurzů angličtiny pro řečníky jiných jazyků (ESOL) ve Velké Británii. Nabízíme různé úrovně, od vstupní úrovně až po pokročilé, které vám pomohou zlepšit vaše dovednosti v anglickém jazyce, připravit vás na další studium ve Velké Británii nebo pro zaměstnání doma.

Naše kurzy jsou navrženy tak, aby vyhovovaly vašim individuálním potřebám, pokud jde o mluvení, poslech, čtení a psaní, vedoucí k možnosti setkat se na národní uznávanou kvalifikaci ESOL a současně zvýšit obecné znalosti anglického jazyka.

Všichni studenti jsou s námi hodnoceni na začátku svého času, aby se ujistili, že jsou zařazeni do nejvhodnějších tříd, což odráží jejich schopnost a studijní cíle.

Máme flexibilní počáteční a konečné datum - můžete obecně začít kdykoli v období od září do června. Minimální délka studia: čtyři týdny, až jeden úplný akademický rok.

Leicester College je zkušební centrum pro testování mezinárodního jazyka anglického jazyka (IELTS) schválené Britskou radou.

Přípravné kurzy IELTS

Všichni mezinárodní studenti budou moci plně využít skutečnosti, že Leicester College je jediným britským IELTS Test Center ve všech Leicester a okolí.

Specializovaný kurz IELTS je k dispozici i zahraničním studentům. Jedná se o samostatný 11týdenní kurz (čtyři hodiny týdně) studovaný samostatně nebo v kombinaci s generálním šéfem ESOL - začínáme počátkem září, počátkem ledna a začátkem dubna začínáme na přípravném kurzu IELTS.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Přihlašování započato
Duration
4 - 40 týdnů
Kombinované
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Přihlašování započato
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Přihlašování započato

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date