Obecné kurzy angličtiny

Všeobecné informace

Popis programu

fyis

Naše oblíbené kurzy obecné angličtiny jsou ideální, pokud chcete zlepšit své každodenní komunikační dovednosti a raději budete studovat ve třídě s ostatními studenty. Malé třídy a dobře vyškolení učitelé zaručují rychlý pokrok. Obsah kurzu zahrnuje gramatiku, lexis a všechny čtyři dovednosti: mluvení, poslech, čtení a psaní.

Můžete kombinovat ranní skupinový kurz s odpoledním skupinovým kurzem pro rychlejší pokrok nebo se soukromými lekcemi zaměřenými na osobní cíle.

Pouze pro německé občany: Kurz GE30 je registrován pro Bildungsurlaub v Sársku, Šlesvicku-Holštýnsku, Berlíně, Brandenbursku, Hamburku, Mecklenburg-Vorpommern, Rheinland-Pfalz, Sasko-Anhaltsko a Hessen.

Ranní kurzy

Můžete si vybrat mezi 16 ranními lekcemi, které se konají od pondělí do čtvrtka (GE16) a 20 dopoledních lekcí, které se konají od pondělí do pátku (GE20).

V dopoledních hodinách můžete očekávat:

  • Cvičit své čtení a poslech dovedností.
  • Rozvíjejte svou slovní zásobu a gramatiku, abyste mohli komunikovat efektivněji a přesněji.
  • Praxe mluvení a psaní.
  • Použijte angličtinu k výměně nápadů s lidmi z jiných zemí.

Výuka vychází z učebnice a je přizpůsobena individuálním potřebám každé třídy.

Celodenní kurzy

Můžete si vybrat mezi kurzy Semi-Intensive (25 lekcí) a Intenzivní (30 lekcí). Ráno se účastní kurzu obecné angličtiny. Odpoledne se účastníte různých skupin Focus.

Zaměřit se na skupiny:
- Přežití angličtiny
- Poslouchejte
- Napiš to
- Promluvme si
- Jihoafrická kultura

Úrovně

Tento kurz je poskytován na 7 úrovních (začátečník až pokročilý)

Domácí práce

Domácí úkol je dán v ranních třídách 3 až 4 krát týdně.

Dostupnost

Newlands a centrum města

Poslední aktualizace Čvc 2018

Informace o škole

At Good Hope Studies, you can study English by joining one of our English language courses, either at our language school in the vibrant city centre of Cape Town, or in the leafy, upmarket residential ... Čtěte více

At Good Hope Studies, you can study English by joining one of our English language courses, either at our language school in the vibrant city centre of Cape Town, or in the leafy, upmarket residential area of Newlands. At our English school in Cape Town we offer Morning Courses, Full-day Courses, exam preparation courses for Cambridge, IELTS and TOEFL, English for Work and Private Lessons. Méně