Obecný kurz Španělska (15 hodin týdně)

Všeobecné informace

Popis programu

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

111997_Zs.jpg

Naše kurzy jsou velmi flexibilní, můžete si vybrat, kolik týdnů chcete studovat a každý měsíc máme termíny zahájení.

Ceny

Cena se liší v závislosti na počtu týdnů, které u nás budete studovat, a na typu, který budete samozřejmě užívat.

Můžete se připojit k některým kurzům, které Universidad de La Sabana pořádá pro své studenty. Sdělte nám, která témata vás zajímají, abychom vám mohli najít kurz. Tento kurz nebude mít známky, je to pouze pro docházku a neznamená to žádné další náklady.

Podle vašich zájmů se můžete připojit ke kulturním nebo sportovním aktivitám

111998_espanol.jpg

Umístění

Univerzita se nachází v Chíi, pouhých 7 km od Bogoty. Má krásný kampus s vynikajícím vybavením.

V La Sabana je skvělé akademické prostředí a mnoho různých aktivit. Kromě toho je Bogotá kosmopolitní město, které svým návštěvníkům nabízí mnoho možností pro zábavu, sport, noční život, restaurace a aktivity.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

The Department of Foreign Languages and Cultures offers a high quality Spanish Program to the international community and foreigners living in Colombia. Classes are carried out in the university cam ... Čtěte více

The Department of Foreign Languages and Cultures offers a high quality Spanish Program to the international community and foreigners living in Colombia. Classes are carried out in the university campus in an academic, safe and excellent service environment. Méně