Obecný kurz Španělska (15 hodin týdně)

Všeobecné informace

Popis programu

Budete pracovat na 4 jazykových dovednostech: psaní, mluvení, čtení a poslechu (budete po celou dobu trénovat novou slovní zásobu a gramatiku). Poskytneme vám průvodce třídy, takže nebudete muset kupovat žádný další materiál; budete potřebovat pouze slovník.

111997_Zs.jpg

Naše kurzy jsou velmi flexibilní, můžete si vybrat, kolik týdnů budete studovat a kdy začít. Třídy začínají každý pondělí, takže si můžete zvolit datum zahájení kurzu.

Ceny

Náklady se liší v závislosti na počtu týdnů, které s námi budete studovat a na druhu kurzu, který budete mít.

Můžete se připojit k některým z kurzů, které má Universidad de La Sabana pro své studenty. Dejte nám vědět, které témata vás zajímají, abychom vám mohli najít kurz. Tento kurz nebude mít známky, jedná se pouze o účast a to neznamená další náklady. * To platí pouze pro studenty, kteří zůstávají 2 měsíce nebo déle.

Jednou týdně plánujeme dobrovolné kulturní aktivity, jako například návštěvy muzeí, přírodních parků, centra města Bogota, restaurace, mimo jiné. * V ceně jsou zahrnuty pouze některé aktivity.

Jednou týdně jsou uvedeny latino-americké taneční kurzy. Žádné další náklady na tuto činnost.

111998_espanol.jpg

Umístění

Univerzita se nachází v Chía, pouhých 7 kilometrů od Bogoté. Má krásný areál s vynikajícími zařízeními.

V La Sabana je skvělé akademické prostředí a mnoho různých aktivit. Kromě toho je Bogotá kosmopolitní město, které svým návštěvníkům nabízí mnoho možností pro zábavu, sport, noční život, restaurace a aktivity.

Poslední aktualizace Bře 2019

Informace o škole

The Department of Foreign Languages and Cultures offers a high quality Spanish Program to the international community and foreigners living in Colombia. Classes are carried out in the university cam ... Čtěte více

The Department of Foreign Languages and Cultures offers a high quality Spanish Program to the international community and foreigners living in Colombia. Classes are carried out in the university campus in an academic, safe and excellent service environment. Méně