Read the Official Description

Expert na všeobecné přístupnosti a designu pro všechny

&nbsp

Schválení Sněmovnou reprezentantů zákona 51/2003 ze dne 2. prosince o "rovných příležitostí, nediskriminace a univerzální přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením" (LIONDAU), přišel k určení kvalitativní změnu v uvažování o dostupnost, ne jako obsah připojený k oblasti sociálních služeb v obecném rámci sociálního státu, ale jako základní právo lidí s ohledem na jejich postavení jako občané.

Při použití tohoto nového pohledu, byl odvozen od skutečnosti, léčby přístupnosti jako integrátor a facilitátora aspekt kvality života společnosti jako celku, nikoliv jako koncept, jehož účinky procesory, jsou směrovány na konkrétní odvětví obyvatel .

Postgraduální "Universal Dostupnost a Design pro všechny ", nyní v jeho 6. ročníku a úřední název veřejné vysoké školy, byl první formální iniciativu na celém španělském území, nabízí vzdělávací program neobyčejně praktické, tím, že poskytuje přístup z globálního pohledu, v kontextu mainstreamingu se základním cílem je podporovat kvalitu života, ne konkrétního odvětví obyvatelstva, ale i pro všechny občany jako celek.Absolvent, souhlasí s strategických činností uvedených v Národním přístupnosti plánu 2004-2012 Ministerstva práce a sociálních věcí (ACCEPLAN), kabinet schválil v červenci 2003, konkrétně s podmínkami představení: 0201 "Návrháři a technická školení v designu pro všechny " 0301 "Insertion Strategie Design for All vysokoškolského vzdělávání " a 0204: Vytvoření konceptu "Dostupnost poradce ", které poskytují dostatečné školení nové úkoly progresivní profesní rozvoj v naší zemi.

&nbsp

&nbsp

Cíle

&nbsp

  • Znát vlastnosti a funkcionality potřeby různých skupin osob se zdravotním postižením, jakož i opatření přijatá k jeho pokrytí hlavních činitelů odpovědných za poskytování služeb v oblasti "Universal dostupnost" a "designu pro všechny".

  • Poskytnout pohled do současného stavu regulačního rámce platného v naší zemi "Universal dostupnost" a "designu pro všechny" (státní a regionální)

  • Školení pro provádění základy a principy, které jsou základem design pro všechny lidi: územní plánování, stavební a dopravní; volný čas, kultura a pozitivní využití volného času, využívání nových technologií a systémů komunikace.

  • Poskytovat nástroje a metodik specifické znalosti potřebné pro rozvojové projekty a speciálních plánů v Universal přístupnosti

  • Popište metody a systémy, které stanovují skutkovou podstatu změny začlenit do určitého prostředí, produkt, službu nebo kus technologie, tak, aby vyhovovala různé funkce uživatelů.

  • Poskytnout znalosti o metodických akcí principy a postupy pro plánování a realizaci udržitelného hospodaření modelů všeobecné přístupnosti.

&nbsp

&nbsp

VSTUP

Mohou mít přístup k programu všech těch, kteří jsou držiteli diplomu, stupně nebo absolvent titul.


To může osvobodit kandidáty z požadavku vysokoškolsky vzdělaných, za předpokladu, že bude nevšední zážitek, které zajistí dosažení kompetencí přístupu profilu v oblasti aktivit kurzu

&nbsp


REGISTRACE

Místo Rezervace


Předregistrace období nebo místo rezervace je otevřen po celý rok.


Kroky pro výrobu stejné jsou:


1. Vyplňte registrační formulář s příslušnými údaji.

2.Proveďte vklad 100 eur na rezervách

- Buď v hotovosti na Ministerstvem školství IGS

- Nebo bankovním převodem (viz pravidla pro zápis).

3. Odeslat registrační formulář uvedený spolu s dokladem o zaplacení.

&nbsp


Přijetí a registrace


1. Poslat následující dokumentaci:

- 2 fotokopie průkazu nebo cestovního pasu

- 1 pas velikost fotografie.

- 2 kopie vysokoškolského diplomu.

- BANK (Není-li inkaso)

2.Vyplňte přihlašovací formulář na Autonomní univerzitě v Madridu (pro tento postup je nutné jít do našeho centra)

&nbsp

&nbsp

Stát

&nbsp

Program cena je 2300 eur.

Platba může být provedena buď ze dvou způsobů:

  • Jednorázová platba před zahájením kurzu.

  • Splátka platba ve dvou splátkách inkasem (polovina v prosinci a půl v měsíci únoru)

Program taught in:
Angličtina

See 6 more programs offered by La Salle Centro Universitario »

This course is Campus based
Start Date
Sep 2019
Duration
9 měsíců
Kombinované
Price
2,300 EUR
Deadline
By locations
By date
Start Date
Sep 2019
End Date
Application deadline

Sep 2019

Location
Application deadline
End Date