Online Associate fakulta Udělen v oblasti informačních technologií

Organizace dnes spoléhají na počítačové a informační technologie, podnikat a pracovat efektivněji. Informační technologie Projekty mají obecně team-členů zaměstnanci, kteří mají pochopení základních obchodních konceptů a potřeb, požadavků koncových uživatelů a zainteresovaných stran, a pochopení technologií potřebných k řešení požadavků.

Přidružený vědy v oblasti informačních technologií (ASIT) program připravuje studenty na kariéru entry-level v oblasti informačních technologií. Je vyžadován maturitu nebo GED pro přijetí do programu. Program poskytuje základ pro studenty, kteří se snaží získat potřebné IT znalosti, dovednosti a pověření pro úspěšné IT kariéře. Po absolvování certifikační zkoušky CompTIA , student obdrží certifikaci CompTIA v oblasti testované.

Program Cíle

Program ASIT vybavuje studenty se základními technickými dovednostmi spolu s pracovní síly připravené znalostí, které činí tento stupeň cenný studentům. Po úspěšném absolvování programu budou studenti získali znalosti a dovednosti:

  1. Diskutujte pracovní základ technologií, které jsou nezbytné pro efektivní využívání informačních technologií pro různé typy aplikací.
  2. Vyhodnotit počítačové systémy a provádět preventivní údržbu a realizovat základní sítě, instalace a řešení problémů.
  3. Aplikovat v řízení, provozování a konfiguraci síťové infrastruktury.
  4. Rozvíjet a zostřit dovednosti, včetně toho, jak se vypořádat s kryptografii, posudky a audity IT.
  5. Porovnejte a kontrast IT problémy pomocí řešení problémů a tvůrčí myšlení.
  6. Poradce IRQ konflikty a další problémy zdroje počítače
  7. Úspěšně dokončit certifikační zkoušky, které nabízí CompTIA * v A +, Bezpečnostní + a Network +

*CompTIA je hlas na světě informačních technologií (IT) v oboru. Jako obchodní asociace neziskovou postupující globální zájmy IT odborníků a firem. Zaměřuje se svých programů na čtyři hlavní oblasti: vzdělávání, certifikace, advokacie a filantropie. CompTIA je přední poskytovatel technologicky neutrální a prodejce-neutrální certifikace IT. Tyto certifikace zahrnují A +, Network + a Zabezpečení +.

1
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Abraham Lincoln University »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
4 semestry
Kombinované
Price
15,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date