Online přidružený Titul v trestní justici

Oblasti trestního práva se soustředí na kontrolu kriminálního chování při udržování veřejného pořádku. Přidružený Science v trestní justici programu zahrnuje zvládnutí základní pojmy z primárních funkcí vymáhání práva, trestního stíhání, soud, manipulace důkazy, ohledání místa činu a související odpovědnosti. Kromě toho program zahrnuje takové dovednosti, jako je bezpečnou správu, úschova a kontrolu podezřelých a vězňů, které je nutno provést humánním způsobem v souladu s ústavními normami. Asociovaného Stupeň připravuje studenty, aby kriticky přemýšlet o otázkách, jako kriminologie, správy, trestní vyšetřování, důkazy a postupy.

Potenciální Kariéra

  • Studenti, kteří vydělávají Associate of Science v trestní justici typicky sledovat tyto kariéry
  • Police Patrol důstojník
  • Zástupce šerifa
  • Police Tranzitní
  • Dispečeři

Program Cíle

Tento titul je určen pro studenty rámec v základních pojmech trestní spravedlnosti a dovedností. Po úspěšném absolvování programu budou studenti získali znalosti a dovednosti potřebné pro:

  1. Vysvětlete vědeckou studii o trestné činnosti, zločinců, zákonodárném procesu, systému trestního soudnictví a zacházení s pachateli.
  2. Rozvíjet kritické myšlení, analytické a interpersonální dovednosti použitelné na reálných problémů.
  3. Implementace řešení pro vymáhání práva, trestního vyšetřování a řízení a správu aktivit trestní justice souvisejících.
  4. Připravit studenty k zařazení do dalších čtyřech semestrech ALU Bachelor of Science v trestní justici, právní studia či další související studijní program.
1
Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 4 více kurzů z Abraham Lincoln University »

Tento kurz je Online forma
Start Date
Zář 2019
Duration
4 semestry
Kombinované
Price
15,000 USD
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Zář 2019
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Zář 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date