Pokud je nezbytné ovládání osvětlení v jakémkoliv typu fotografování, se stává naprosto nezbytné v případě reklamy, portrétní a módní.

Pochopení expresivní a kreativní sílu osvětlení zajišťuje fotografům schopnost přizpůsobit se potřebám každého úkolu se zaručeným úspěchem.

Tento kurz je strukturován tak, že profesní budoucnost získají základní znalosti v technikách studiové osvětlení, které lze použít v reklamě, módní, portrétní, vědecké, experimentální fotografie ...

K dosažení tohoto cíle, dynamika samozřejmě podporuje účast studentů, takže všechny praktická cvičení jsou prezentovány jako skutečné pracovní schůzky. Takže se natáčení venku a ve specializovaných studií a zúčastněných postav, jako umělecký ředitel, stylista nebo modelů.

Studenti mají k dispozici studia a učebny pro digitální produkci a postprodukci jejich práce, což usnadňuje zkušenosti a důvěru potřebnou k integraci do profesionální oblasti.

Také pro ty, kteří se rozhodnou rozšířit své pracovní příležitosti, GrisArt doporučuje následující doplňkové kurzy. - Průběh Digitální zpracování obrazu - postprodukce hřiště a Finish - CGI kurz - Kurz video pro fotografy

Zobraz 13 více kurzů z GrisArt Escuela Superior de Fotografía »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
7 měsíců
Kombinované
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date