oxford

Přehled

Představte si, že sedíte ve třídě, posloucháte svého profesora, který přednáší Shakespearovy hry nebo politiku Winstona Churchilla. Ale nejste na vaší domácí univerzitě - učíte se v Anglii, kde žili tito slavní osobnosti. Toto je vaše šance studovat na jedné z nejvýznamnějších univerzit na světě: Oxfordská univerzita.

Náš program vám nabízí příležitost přímo se zapsat do St. Catherine's College, jedné ze 38 samosprávných vysokých škol, které dohromady tvoří Oxfordskou univerzitu. V roce 2013 se Oxfordská univerzita řadí mezi 4. nejlepší univerzitu na světě podle časopisu Times Higher Education.

Užijte si studium na jedné z nejstarších univerzit ve světě - výuka zde existovala v nějaké podobě už v roce 1096. Dnes má Oxford celkem studentskou populaci více než 21 000, s více než 140 národnostmi zastoupenými ve svém studentském orgánu a je proslulé sídlo učení a tradice. Studentský orgán Oxfordské univerzity je různorodý, stejně jako jeho profesoři - přibližně 40% akademických pracovníků univerzity jsou občany jiných zemí než Spojeného království.

Máte příležitost navštěvovat College Catherine's College pro jarní / letní semestr nebo celý akademický rok. Stejně jako všechny Oxfordské školy využívá St Catherine vzdělávací systém pro výuku. To vám umožňuje vybrat si vysoce personalizovaný studijní program, který vychází z předchozích studijních prací ve vaší domácnosti a vašich akademických zájmů. Setkáváte se pravidelně s učitelem, ať už sami nebo s jiným studentem, abyste diskutovali o písemném díle vytvořeném pro každé zasedání. Tyto konzultace jsou doplněny přednáškami.

Oxford bude vaší třídou. Vychutnejte si živý intelektuální a společenský život, který nabízí Oxford. Prozkoumejte městské kamenné domy a klasické univerzity, které jsou integrovány do tkaniny centra města. Poznejte fakultu a studenty z celého světa, kteří žijí a pracují v tomto krásném městě.

Chceme, abyste se cítili jako doma v Oxfordu, a děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli se zapojit do života ve městě. Od bydlení po kulturní akce je naším úkolem zajistit, abyste měli co nejlepší a nejuznávanější studium v ​​zahraničí.

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Londýně
 • Město: Oxford
 • Země: Anglie
 • Programové kredity: Podzim: 15; Jaro / léto: 24; Akademický rok: 36-39
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Podzim 2018

6. září - 5. prosince

Jaro 2019

Začátkem ledna - v polovině června

Připravované termíny pro podání žádosti:

Uzávěrka přihlášek uplynula

Akademici

Poslání IES Abroad je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. To je důvod, proč jsme spolupracovali s univerzitou v Oxfordu s St. Catherine's College. Vzhledem k vysoké akademické rigorii tohoto programu je zapotřebí 3,85 GPA (z 4,0).

Fall and Academic-Year Students 'Předběžný kurz

Vzhledem k tomu, že období pádu sv. Kateřiny začne v říjnu, budou studenti Fall-semesteru a akademického roku doplnit svůj čas v Oxfordu s třítýdenním kurzem v Londýnském středisku IES Abroad před zahájením termínu svaté Kateřiny. V této době budou žít v rezidenční síni. Studenti získají pro tento kurz tři kredity IES Abroad , které je připravují pro jedinečný akademický systém používaný v Oxfordu. Studenti získají 12 kreditů za studium v ​​Oxfordu a tři kredity za kurz IES Abroad v Londýně. Předběžný kurz bude kondenzovanou, specializovanou verzí jakéhokoli kurzu v portfoliu IES Abroad London podle vašeho výběru.

Katedrála sv. Kateřiny

Katedrála sv. Kateřiny, jejíž základní kámen položila Její Veličenstvo královna 4. listopadu 1960, přivítaly své první vysokoškoláky dva roky později. Ačkoli svatá Kateřina je nejmladší vysoká škola v Oxfordu, je také jednou z největších se 450 vysokoškoláky a 160 postgraduálními, stejně jako 70 kolegy a přednášejícími. Vedle svých formálních akademiků je svatá Kateřina známá mimořádnými příležitostmi v oblasti hudby, drama a sportu a je obecně považována za jednu z nejpřátelštějších a nejvíce otevřených vysokých škol v Oxfordu. Vysoká škola byla navržena tak, aby byla moderním odrazem tradiční školy v Oxfordu. V srdci univerzity se nachází obdélníkový čtverec, jehož strany lemují studentské pokoje postavené na konvenčním formátu "schodiště" v Oxfordu, jehož konce se skládají z jídelny a knihovny. Součástí zařízení je i velká společenská místnost s juniorskou debatou, televizí a hernou, malým divadlem a hudebním domem. K dispozici jsou také squashové kurty, tělocvična a tělocvična. Můžete také využít loděnice a hřiště pro rugby, fotbal a polský hokej v okolí.

Kurzy

Studium v ​​zahraničí Studenti se obvykle účastní jednoho nebo někdy dvou akademických oddělení a poté si vyberou kurzy z těchto a / nebo jiných oddělení. Sv. Kateřina nabízí širokou škálu disciplín. Studenti IES Abroad absolvovali kurzy jako:

 • Římský úvod k soukromému právu
 • Americká revoluce
 • Anglo-normanská literatura
 • Behaviorální ekonomika
 • Filozofie mysli
 • Shakespearovy hry
 • Teorie a matematická statistika
 • Etická teorie
 • Evropské mistrovské díla renesančního a barokního obrazu v galerii Christchurch
 • Islámská civilizace / Zlatý věk
 • Představujeme si Tocquevilleovu demokratickou kulturu
 • James Joyce
 • Makroekonomická analýza
 • Neurofyziologie
 • Winston Churchill - jeho život a časy
 • Just State Victorian Literature
 • Teologické porozumění pohlaví
 • Vietnamská válka v kontextu ekonomiky studené války globální správy
 • Filmy Woodyho Allena

Oxford Academic Environment

Vysokoškolské vzdělání v St. Catherine je založeno na tutoriálovém systému. Typicky máte dvě přednášky týdně pro každou třídu a jeden výukový program nebo schůzku malé skupiny, od které se očekává, že připraví seznam čtení a témata, která se budou diskutovat. Existuje velké očekávání, že kromě klasické, laboratorní a hodinové výuky budete mít k dispozici značný počet nezávislých studií. Vzhledem k vysoké akademické rigorii tohoto programu je zapotřebí 3,85 GPA (z 4,0). Svatá Kateřina někdy zvažuje žadatele s GPA mírně pod 3,85, kteří obsahují výjimečnou sadu esejů nebo originální a přesvědčivé osobní prohlášení. Sv. Kateřina nebudou považovat žadatele s GPA za nižší než 3,7. Pomocí dostupných zdrojů se věnujete rozsáhlému nezávislému čtení a výzkumu pod širokým vedením učitele. Vaše výukové kurzy vyžadují, abyste diskutovali o svém týdenním čtení a eseji. Tato metodika zvyšuje učební dovednosti kritického hodnocení a organizování myšlenek. Učili jste se stejnými instruktory stejným způsobem a drželi se stejných standardů jako maturitní studenti z Oxfordu.

Poradenství

Přestože se přímo přihlásíte do některé z našich partnerských univerzit, existuje něco, co IES Abroad chce, abyste věděli: my jsme tu pro vás, pokud nás budete potřebovat.

Poradenství

Výběr a přímá registrace kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující. To je důvod, proč vám nabízíme předdefinované poradenství, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu. Ale naše poradenské služby tam nekončí. Zatímco jste v Oxfordu, naši pracovníci v Londýně vám pomohou přejít do nového domova.

Podpěra, podpora

Služby podpory, které nabízíme studentům přímého zápisu IES Abroad jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich cílů v zahraničí co nejúčinněji a plynuleji. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým budete mluvit - proto bude náš tým pro vás. Catherine je odhodlána najít vám lektory, které nejlépe splňují vaše specifické akademické a osobní cíle, což je opravdu jedinečné a jedinečné učení. Zaměstnanci v St. Catherine vám místo s učitelem předtím, než jste dokonce přiznali, na základě zájmů, které jste uvedli při přihlášení k programu.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Oxford, bude se cítit jako doma.

Ubytovací bloky - Žijte v areálu v jedno nebo dvoulůžkovém pokoji se společným sociálním zařízením. Kdykoli je to možné, IES Abroad a St. Catherine se snaží spárovat studentku St. Catherine jako spolubydlící, pokud vyberete dvoulůžkový pokoj. Všechny pokoje mají přístup na internet. Máte přístup k základním kuchyňským zařízením a vysoká škola má jídelnu v areálu, která poskytuje jídla po celý týden. Když přijedete, vydali jste průkaz totožnosti s platnou platební kartou, který je odepisován pokaždé, když si vezmete jídlo a může být přidán po celou dobu. Jste zodpovědní za nakládání peněz na vlastní kartu - jídlo není zahrnuto v programovém poplatku. Stejně jako všechny vysoké školy v Oxfordu jsou snídaně, obědy a večeře uvařeny na místě a podávány v jídelně v stanovených časech. Stravování je k dispozici všem studentům, kteří jsou zapsáni, a to nejen pro obyvatele bydlící v areálu.

Residence Hall (pro akademický rok před semestru) - Žijete v mezinárodní studentské rezidenční síni, která se nachází v centru Londýna. Vy a další studenti IES Abroad sdílíte pokoj s připojenou koupelnou a buď budete mít přístup ke společné kuchyni s ostatními na podlaze nebo kuchyňským koutem ve svém pokoji. Bez stravy je v ceně, ale v okolí je mnoho cenově dostupných restaurací. K dispozici jsou prádelna a společné prostory s bezdrátovým internetem (a 24hodinový internet, přístup na váš pokoj) na různých podlažích sálu bydliště. Užijte si 24hodinovou bezpečnost a krátkou procházku do veřejné dopravy.

Studentský život

Studenti zaměřující se na podzim a akademický rok - Orientační program IES Abroad začíná v Londýně a je určen speciálně pro studenty s přímým zápisem. Orientační program vás seznámí se studenty svaté Kateřiny, vašimi spolužáky a s Londýnem. Dále se seznámíte s vyučovacími metodami britských profesorů. Pozoruhodné aktivity mohou zahrnovat autobusovou prohlídku, diskusní skupiny a procházky po městě. V návaznosti na orientaci IES Abroad v Londýně se účastníte orientačního programu v St. Catherine's, který zahrnuje témata jako ubytování, akademická politika, registrace, život studentů, cestování a bezpečnost.

Jarní / letní studenti - Letět do Londýna, zůstaňte v noci a následující den se dostanete do Oxfordu s personálem IES Abroad . Účastníte se krátké orientace svaté Kateřiny, která zahrnuje témata jako ubytování, akademická politika, registrace, život studentů, cestování a bezpečnost. E

mimoškolní aktivity

Zatímco jste v Oxfordu, vstup do společenského nebo sportovního klubu je skvělý způsob, jak se setkat s místními studenty. Doporučujeme, abyste se zapojili do mnoha klubů a společností, které pokrývají téměř každý zájem o svatou Catherine (www.stcatz.ox.ac.uk) - od sportu a hudby až po drama a umění. Můžete se také připojit k univerzitě studentů v Oxfordu.

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 3,85 GPA (v měřítku 4,0) nebo lepší a v dobrém postavení na domácí škole nebo univerzitě. U žadatelů s celkovým hodnocením v oblasti veřejného zájmu (GPA) o celkové hodnotě 3,7 budou posuzovány, pokud mohou prokázat silnou akademickou motivaci. GPA pod bodem 3.7 nebudou zohledněny.
 • Junior nebo senior, když program začíná.

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Studentské vízum může být požadováno pro vstup do Anglie. Po přijetí obdržíte další informace o procesu žádosti a veškerých souvisejících poplatcích. Proces podávání žádostí o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý; prosím kontaktujte nás pro více informací. Pokud studujete s IES Abroad v Anglii, můžete mít nárok na program IES Abroad ACCeSS. ACCeSS je naše služba zpracování víz, ve které předkládáme vaši žádost o vízum a podpůrné doklady konzulátu.

Náklady

Podzim 2018

 • Výuka: $ 18,180
 • Bydlení: 4.580 dolarů
 • Pojištění: 230 USD
 • Celkem: 22 990 USD

Akademický rok

 • Výuka: 32 705 USD
 • Bydlení: 12 380 dolarů
 • Pojištění: 455 dolarů
 • Celkem: 45 454 USD

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
IES Abroad

Zobraz 128 více kurzů z IES Abroad »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
22,990 USD
Programové náklady na podzim 2018
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date