Nice

Přehled

Pohodlně se nachází mezi Cannes a Monakem, Nice je dobře známé díky své úchvatné nábřeží a idylickému životnímu stylu na francouzské Riviéře. Ale víte, že Nice je také blízko Sophia Antipolis, známého evropského vědeckého parku, ve kterém sídlí více než 1300 mezinárodních společností v oblasti informačních a komunikačních technologií, biotechnologie a výzkumu? Tento park je také známý jako francouzský Silicon Valley.

Toto je vaše příležitost žít a naučit se společně s studenty z Francie a po celém světě tím, že se přímo přihlásíte na SKEMA Business School. Moderní obchodní areál SKEMA se nachází v srdci města Sophia Antipolis, kde se přímo zapojíte do kurzů. Společnost SKEMA, která má akreditaci AACSB a EQUIS, je každoročně zařazena mezi nejlepší evropské obchodní školy podle ročníku Financial Times.

IES Abroad Nice se věnuje zdokonalení studijních pobytů v zahraničí s vynikajícími službami a příležitostmi pro plnohodnotné prožití života na francouzské riviéře. Náš personál v Nice vám pomůže co nejlépe využít vaše zkušenosti v zahraničí.

Francouzská riviéra se stane vaší učebnou. Zapojení do místních komunit nebo studentských klubů SKEMA obohacuje vaše zkušenosti z učení a poskytuje skvělé možnosti pro kulturní integraci. Chceme, abyste se cítili jako doma ve Francii, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli s integrací.

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Pěkný
 • Město: Nice
 • Země: Francie
 • Programové kredity: 15-19 za semestr
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Podzim 2018

Pozdní-srpen až polovina-prosinec

Jaro 2019

Začátek ledna - pozdní dubna

Připravované termíny pro podání žádosti:

Jaro 2019 - 15. října 2018

Akademici

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout vám nejvyšší kvalitu akademických pracovníků a kulturní zkušenosti v zahraničí. Proto jsme spolupracovali s SKEMA Business School.

SKEMA Business School

Nachází se v Sophia Antipolis, obchodní škola SKEMA je globální obchodní a výzkumná škola pro studenty, kteří se zajímají o podnikání, inovace a podnikání. SKEMA se skládá ze tří tém znalostní ekonomiky: internacionalizace, udržitelného výkonu a podnikání a inovací. SKEMA je každoročně domovem přibližně 6 700 studentů, z nichž 35% je mezinárodní - více než 100 národností je zastoupeno v areálu SKEMA. S vysokým hodnocením Financial Times (6. ročník MSc Financial Markets

Kurzy

Vezmete 15-19 kreditů za semestr. Třídy se pohybují od 1 do 4 kreditů, přičemž většina kurzů činí 3 kredity.

Poradenství

V programu přímého zápisu jste zapsáni jako student na plný úvazek u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí. Dokonce i když vaše místní hostitelská instituce je místo, kde budete mít své třídy, jsme stále tady, abychom vám plně podporovali.

Poradenství

Výběr a zapisování do kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující - nabízíme vám předdefinované poradenství, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu. Ale naše poradenské služby tam nekončí. Zatímco jste ve společnosti SKEMA, naši zaměstnanci vám pomohou přejít do nového domova.

Zaměstnanci na pracovišti

Jako student IES Abroad , který jste se přímo přihlásili na společnost SKEMA, máte přístup k personálu IES Abroad který je specificky věnován vašim potřebám. Naši pracovníci na pracovišti spolupracují s vámi a místními institucemi, abyste zodpověděli jakékoli otázky týkající se akademických požadavků, bydlení nebo pohody a bezpečnosti.

Podpěra, podpora

Naše podpůrné služby pro studenty s přímým zápisem jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout co nejúčinnější a nejsladšího cíle vašeho studia v zahraničí. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým budete mluvit - a proto je pro vás náš personál.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Francii, bude se cítit jako doma.

Homestay (Nice) - pobyt ve francouzském domě v Nice nebo v jeho okolí. Poskytujete snídani denně a čtyři večerní jídla týdně.

Apartmány (Nice) - V celém městě je k dispozici omezený počet umístění v apartmánech. Plně vybavený apartmán nabízí i další studenty IES Abroad . Pračky jsou k dispozici v budově nebo v její blízkosti. V této možnosti bydlení nejsou k dispozici žádné jídlo.

Studentský život

Orientace

Program začíná orientací, která vás seznámí s pracovníky IES Abroad Nice, se svými spolužáky as městy a kulturou Nice. Orientace pokrývá důležité témata, jako jsou akademici, bydlení, doprava a zdraví a bezpečnost. CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

Mimoškolní aktivity

Předefinujte způsob, jakým žijete a učíte se v Nice prostřednictvím našich kulturních akcí, jako jsou:

 • Návštěvy v místních uměleckých muzeích
 • Prohlídka parfumerie
 • Regionální kurzy vaření
 • Kajakování
 • Dobrovolnické příležitosti

Univerzitní kluby

Zatímco jste ve Francii, zapojení se do společenského nebo sportovního klubu je skvělý způsob, jak se setkat s místními studenty. SKEMA nabízí více než 65 studentských asociací, včetně umění a kultury, životního prostředí, high tech, mezinárodních a sportovních klubů.

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 3,0 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 3,0 budou zvažovány případ od případu)

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Studentské vízum je nutné zadat do Francie. Po přijetí obdržíte další informace o procesu žádosti a veškerých souvisejících poplatcích. Proces žádosti o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý, kontaktujte nás prosím pro více informací.

Náklady

Podzim 2018

 • Výuka: $ 12,120
 • Bydlení: 3.850 dolarů
 • Pojištění: 230 USD
 • Celkem: 16 200 dolarů

Akademický rok

 • Výuka: 21 805 dolarů
 • Bydlení: 7 700 USD
 • Pojištění: 455 dolarů
 • Celkem: 29 960 USD

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program se vyučuje na:
 • Angličtina
IES Abroad

Zobraz 128 více kurzů z IES Abroad »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
16,200 USD
Programové náklady na podzim 2018
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date