Přečtěte si oficiální popis

Nice

Přehled

Pohodlně se nachází mezi Cannes a Monakem, Nice je dobře známé díky své úchvatné nábřeží a idylickému životnímu stylu na francouzské Riviéře. Ale víte, že Nice je také blízko Sophia Antipolis, známého evropského vědeckého parku, ve kterém sídlí více než 1300 mezinárodních společností v oblasti informačních a komunikačních technologií, biotechnologie a výzkumu? Tento park je také známý jako francouzský Silicon Valley.

Toto je vaše příležitost žít a naučit se společně s studenty z Francie a po celém světě tím, že se přímo přihlásíte na SKEMA Business School. Moderní obchodní areál SKEMA se nachází v srdci města Sophia Antipolis, kde se přímo zapojíte do kurzů. Společnost SKEMA, která má akreditaci AACSB a EQUIS, je každoročně zařazena mezi nejlepší evropské obchodní školy podle ročníku Financial Times.

IES Abroad Nice se věnuje zdokonalení studijních pobytů v zahraničí s vynikajícími službami a příležitostmi pro plnohodnotné prožití života na francouzské riviéře. Náš personál v Nice vám pomůže co nejlépe využít vaše zkušenosti v zahraničí.

Francouzská riviéra se stane vaší učebnou. Zapojení do místních komunit nebo studentských klubů SKEMA obohacuje vaše zkušenosti z učení a poskytuje skvělé možnosti pro kulturní integraci. Chceme, abyste se cítili jako doma ve Francii, takže děláme vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli s integrací.

Rychlé fakty

 • Centrum: IES Abroad Pěkný
 • Město: Nice
 • Země: Francie
 • Programové kredity: 15-19 za semestr
 • Jazyk výuky: angličtina
 • Jazyk Předpoklady: Žádné

Programové termíny

Poté, co jste přijali, přečtěte si před odletovou cestou část Travel Dates z informací Predeparture v účtu MyIESabroad.

Podzim 2018

Pozdní-srpen až polovina-prosinec

Jaro 2019

Začátek ledna - pozdní dubna

Připravované termíny pro podání žádosti:

Jaro 2019 - 15. října 2018

Akademici

Naše poslání je jednoduchá: poskytnout vám nejvyšší kvalitu akademických pracovníků a kulturní zkušenosti v zahraničí. Proto jsme spolupracovali s SKEMA Business School.

SKEMA Business School

Nachází se v Sophia Antipolis, obchodní škola SKEMA je globální obchodní a výzkumná škola pro studenty, kteří se zajímají o podnikání, inovace a podnikání. SKEMA se skládá ze tří tém znalostní ekonomiky: internacionalizace, udržitelného výkonu a podnikání a inovací. SKEMA je každoročně domovem přibližně 6 700 studentů, z nichž 35% je mezinárodní - více než 100 národností je zastoupeno v areálu SKEMA. S vysokým hodnocením Financial Times (6. ročník MSc Financial Markets

Kurzy

Vezmete 15-19 kreditů za semestr. Třídy se pohybují od 1 do 4 kreditů, přičemž většina kurzů činí 3 kredity.

Poradenství

V programu přímého zápisu jste zapsáni jako student na plný úvazek u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí. Dokonce i když vaše místní hostitelská instituce je místo, kde budete mít své třídy, jsme stále tady, abychom vám plně podporovali.

Poradenství

Výběr a zapisování do kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující - nabízíme vám předdefinované poradenství, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu. Ale naše poradenské služby tam nekončí. Zatímco jste ve společnosti SKEMA, naši zaměstnanci vám pomohou přejít do nového domova.

Zaměstnanci na pracovišti

Jako student IES Abroad , který jste se přímo přihlásili na společnost SKEMA, máte přístup k personálu IES Abroad který je specificky věnován vašim potřebám. Naši pracovníci na pracovišti spolupracují s vámi a místními institucemi, abyste zodpověděli jakékoli otázky týkající se akademických požadavků, bydlení nebo pohody a bezpečnosti.

Podpěra, podpora

Naše podpůrné služby pro studenty s přímým zápisem jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout co nejúčinnější a nejsladšího cíle vašeho studia v zahraničí. Víme, že studium v ​​zahraničí je dobrodružství, a někdy možná budete potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým budete mluvit - a proto je pro vás náš personál.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Francii, bude se cítit jako doma.

Homestay (Nice) - pobyt ve francouzském domě v Nice nebo v jeho okolí. Poskytujete snídani denně a čtyři večerní jídla týdně.

Apartmány (Nice) - V celém městě je k dispozici omezený počet umístění v apartmánech. Plně vybavený apartmán nabízí i další studenty IES Abroad . Pračky jsou k dispozici v budově nebo v její blízkosti. V této možnosti bydlení nejsou k dispozici žádné jídlo.

Studentský život

Orientace

Program začíná orientací, která vás seznámí s pracovníky IES Abroad Nice, se svými spolužáky as městy a kulturou Nice. Orientace pokrývá důležité témata, jako jsou akademici, bydlení, doprava a zdraví a bezpečnost. CORE ™, komplexní orientace IES Abroad

Mimoškolní aktivity

Předefinujte způsob, jakým žijete a učíte se v Nice prostřednictvím našich kulturních akcí, jako jsou:

 • Návštěvy v místních uměleckých muzeích
 • Prohlídka parfumerie
 • Regionální kurzy vaření
 • Kajakování
 • Dobrovolnické příležitosti

Univerzitní kluby

Zatímco jste ve Francii, zapojení se do společenského nebo sportovního klubu je skvělý způsob, jak se setkat s místními studenty. SKEMA nabízí více než 65 studentských asociací, včetně umění a kultury, životního prostředí, high tech, mezinárodních a sportovních klubů.

Požadavky na způsobilost

 • 18 let
 • V dobrém postavení ve své domácí škole
 • 3,0 GPA nebo lepší v měřítku 4,0 (GPA pod 3,0 budou zvažovány případ od případu)

Cestovní pas

Je vyžadován pas, který je platný po dobu nejméně šesti měsíců od data ukončení programu, s minimálně dvěmi prázdnými stránkami. Studentské vízum je nutné zadat do Francie. Po přijetí obdržíte další informace o procesu žádosti a veškerých souvisejících poplatcích. Proces žádosti o vízum pro občany mimo USA může být velmi zdlouhavý, kontaktujte nás prosím pro více informací.

Náklady

Podzim 2018

 • Výuka: $ 12,120
 • Bydlení: 3.850 dolarů
 • Pojištění: 230 USD
 • Celkem: 16 200 dolarů

Akademický rok

 • Výuka: 21 805 dolarů
 • Bydlení: 7 700 USD
 • Pojištění: 455 dolarů
 • Celkem: 29 960 USD

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Program se vyučuje na:
Angličtina
IES Abroad

Zobraz 132 více kurzů z IES Abroad »

Poslední aktualizace May 23, 2018
This course is Campus based
Start Date
Led. 2020
Duration
1 - 2 semestry
Denní studium
Price
16,200 USD
Programové náklady na podzim 2018
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led. 2020
End Date
Dub. 30, 2019
Termín odevzdání přihlášek

Led. 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Dub. 30, 2019