Přímý zápis do Londýna - Město, Londýnská univerzita

Všeobecné informace

Přečtěte si více o tomto programu na stránkách školy

Popis programu

53152_animals-731213__340.jpg

Proč Londýn?

V Londýně je něco neodolatelné. Možná jsou to památky jako Big Ben nebo Tower Bridge, které se již cítí známé. Nebo mezinárodní charakter, který je patrný v každé čtvrti, kde žijí a pracují lidé různých kulturních, etnických a sociálně-ekonomických prostředí. Cokoli vás přitáhne do Londýna, nehledejte teď - Londýn čeká!

Co budete studovat

Jako městská univerzita se silným mezinárodním společenstvím nabízí City University of London (City) širokou škálu akademických možností a úzké vazby na hlavní londýnskou finanční čtvrť. Akademické kořeny města v průmyslu a technologii naznačují jeho moderní angažovanost v takových oborech, jako je podnikání a finance. Jeho velká mezinárodní studentská organizace je odrazem londýnské multikulturní populace.

Každodenní život

IES Abroad Londýn se věnuje zdokonalení vašich studijních zkušeností v zahraničí s vynikajícími službami studentů a příležitostí k plnému prožívání života v Londýně. Naši zaměstnanci v Londýně vám pomohou maximálně využít Vašich zkušeností v zahraničí.

Londýn bude vaší třídou. Zapojení do místní komunity nebo studentského klubu obohacuje vaše zkušenosti s výukou a poskytuje vynikající možnosti pro kulturní integraci.

Chceme, abyste se v Anglii cítili jako doma, takže děláme vše pro to, abychom vám pomohli integrovat se do života v Londýně. Naše možnosti bydlení vám nabízejí příležitosti k setkání a navázání nových přátel, zatímco naše kulturní akce vás seznámí s městem.

Akademici

Poslání IES Abroad je jednoduché: poskytnout vám nejlepší možný program v zahraničí - který zahrnuje nejkvalitnější akademické a kulturní zážitky. To je důvod, proč jsme spolupracovali s City, University of London.

Kurzy

Doporučujeme vám, abyste se zapsali do jednoho kurzu na úrovni 3000, dvou kurzů na úrovni 2000 a můžete se přihlásit pouze na jeden kurz na úrovni 1 000. Obvykle budete potřebovat 2-3 třídy v konkrétní oblasti předmětu, abyste se mohli zaregistrovat do třídy na úrovni 2000, a 4-5, abyste se zaregistrovali do třídy na 3000 úrovní.

Pro úplné výpisy kurzů navštivte stránku Univerzitního akademického programu, kde jsou uvedeny všechny dostupné kurzy pro studium zahraničních studentů.

Město, University of London nabízí studentům IES Abroad obzvlášť zajímavé příležitosti v:

 • Akademická věda
 • Obchod
 • Počítačová věda*
 • Kriminologie
 • Ekonomika
 • Finance
 • Žurnalistika**
 • Jazyky
 • Zákon
 • Matematika*
 • Hudba
 • Politika
 • Psychologie
 • Sociologie

* K dispozici pouze pro jarní semestr a studenty akademického roku. Studenti, kteří jsou zapsáni do těchto kurzů, musí zůstat v květnu / červnu, pokud se hodí.

** Studenti, kteří se chtějí zúčastnit kurzů žurnalistiky, musí absolvovat alespoň 1-2 kurzy žurnalistiky. Vezměte prosím na vědomí, že výběr kurzů v podzimním semestru je omezenější než výběr na jaře.

Partnerská instituce

Město, Londýnská univerzita

Fakta o univerzitě

 • Získal jeho chartu v roce 1966 (dříve Northampton Polytechnic, est. 1894)
 • Přibližně 18 000 studentů z více než 160 zemí
 • Postgraduální studenti představují asi polovinu těla studentů
 • Více než 50% studentů pochází ze zahraničí
 • Cass Business School je akreditována AACSB a EQUIS
 • Připojil se k University of London v roce 2016

Umístění

Město odvozuje své jméno z umístění. Oblast Londýna známá jako „město“ byla ve středověku rozsahem Londýna. Město dnes geograficky představuje jen malou část většího Londýna, ale jeho jméno je synonymem pro finanční srdce Británie. Ekonomický význam města nelze podceňovat, protože má asi 10 000 obyvatel, ale denně pracuje asi 350 000 obyvatel.

Poradenství

V programu přímého zápisu jste zapsáni jako student na plný úvazek u jedné z našich mezinárodních partnerských institucí. Dokonce i když vaše místní hostitelská instituce je místo, kde budete mít své třídy, jsme stále tady, abychom vám plně podporovali.

Poradenství

Výběr a přímé zapsání kurzů v zahraničí může být matoucí a ohromující - nabízíme vám předdefinované poradenství, které je specifické vašim potřebám. Naším cílem je poskytnout podporu a poradenství v průběhu celé přihlášky a procesu zápisu.

Zaměstnanci na pracovišti

Jako student IES Abroad přímo zapsaný na místní britské univerzitě máte přístup do IES Abroad London Centre a zaměstnanců, kteří jsou specificky věnováni vašim potřebám. Naši zaměstnanci na místě spolupracují s vámi a vaší místní institucí, aby zodpověděli jakékoli dotazy týkající se akademických požadavků, bydlení nebo pohody a bezpečnosti.

Podpěra, podpora

Naše podpůrné služby pro studenty přímého zápisu jsou speciálně navrženy tak, aby vám pomohly dosáhnout vašich studijních cílů v zahraničí. Víme, že studium v zahraničí je dobrodružství, a občas budete možná potřebovat pomoc nebo jen někoho, s kým si budete povídat - proto je tu pro vás náš personál.

Exkurze

I když vaše dobrodružství začíná v Londýně, naše exkurze a výlety spojené s kurzem vás zavedou za město a objevují kulturu a tradice hostitelské země. Tyto výlety jsou částečně dotovány společností IES Abroad . Zde je několik možných cílů.

Edinburgh

3 dny | Podzim

Vydejte se na výlet do hlavního města Skotska, kde se dozvíte o historii města na prohlídce s průvodcem. Navštivte hrad Edinburgh, který má výhled na město z jeho kopce, a vydejte se na jednodenní výlet do přírodní rezervace na Vysočině.

Stonehenge

2 dny | Podzim

Navštivte tajemný Stonehenge a starověké římské lázně v Bath. Podivte se sbírce prvotřídních couture v muzeu módy a prozkoumejte Jane Austen Center.

Brighton

1 den | Podzim

Prozkoumejte historické bludiště kroucených uliček a užijte si návštěvu Královského pavilonu, jednoho z nejexotičtějších královských paláců v Evropě.

Cambridge

1 den | Podzim

Navštivte toto historické univerzitní město s malebnými kolejemi a plavením (v gondole) na řece.

Liverpool

1 den | Podzim

Strávte sobotu zažíváním Liverpoolu. Užijte si prohlídku města s průvodcem, včetně návštěvy muzea Beatles.

Stratford-Upon-Avon

1 den | Podzim

Navštivte Shakespearův dům, který byl místem jeho narození, a kostel Nejsvětější Trojice, kde je pochován.

Tento program také zahrnuje jednu cestu související s kurzem za semestr, která vám umožní lépe porozumět problémům zdravotní péče v rozvíjející se ekonomice z první ruky. Vyžadují se výlety spojené s kurzem, které jsou nedílnou součástí tohoto programu. Náklady na výlety spojené s kurzem jsou zahrnuty v programovém poplatku IES Abroad .

Každodenní život

Součástí toho, že se v Londýně cítíte jako doma, je vše, co je v našich silách, abychom vám pomohli cítit se bezpečně a pečovali o ně. Ať už se jedná o orientační program, díky kterému se budete cítit připraveni, bydlení, které je dobře umístěné a pohodlné, nebo exkurze, které vás odvezou z vybočené cesty - všichni jsme o našich studentských službách.

Orientace

IES Abroad Orientace

Po příjezdu do Londýna se účastníte úvodní orientace se zaměstnanci IES Abroad London. Náš orientační program, navržený speciálně pro studenty s přímým zápisem, vás seznámí s vaším programem přímého zápisu, s ostatními studenty a do Londýna.

Univerzitní orientace

Navštěvujete také orientaci města, která vás seznámí s logistikou studentského života.

Bydlení

Chceme, abyste se ujistili, že největší výzvou je, abyste se rozhodli, které orientační body najdou nejdříve nebo objevíte nejlepší kavárnu - nehledáte místo, kde byste mohli bydlet, kde se budete cítit pohodlně. Usilujeme o nalezení bydlení, které je odrazem toho, jak žijí místní studenti. Naším cílem je, že když opustíte Londýn, bude se cítit jako doma.

Jako součást našich přímých přijímacích služeb nabízíme dobře umístěné a pohodlné bydlení pro všechny studenty, protože zajištění bydlení může být náročné. Možnosti bydlení IES Abroad splňují naše bezpečnostní a bezpečnostní normy.

Residence Hall v centru Londýna - Zatímco studujete na City, bydlíte v hale v centru Londýna. Vy a další student IES Abroad sdílíte pokoj s koupelnou a máte přístup do společné kuchyně nebo kuchyňky s vlastní koupelnou. Nejsou zahrnuta žádná jídla.

V celé budově je prádelna a Wi-Fi a budete mít přístup do fitness zařízení.

Mimoškolní aktivity

Využijte kulturních akcí, které pořádáme v Londýně, jako například:

 • Účast na místních sportovních akcích, jako je anglická Premier League
 • Projíždíte výlety na rozmanité trhy v Londýně
 • Jde o výkony na světové úrovni v mnoha zábavních zařízeních v Londýně

Univerzitní kluby

Když jste v Londýně, zapojení do sociálního nebo sportovního klubu je skvělý způsob, jak poznat místní studenty. Studentská unie ve městě je domovem více než 40 klubů a společností, univerzitního časopisu a řady studentských služeb, včetně studentského centra, které poskytuje důvěrné poradenství ve finančních, bytových a právních otázkách. Studenti města mohou také využít CitySport, který nabízí fitness příležitosti, včetně týmového sportu, bezplatných závaží a bojových umění.

Náklady

Zvažte tyto ceny jako výchozí bod. Doporučujeme vám, abyste se obrátili na kancelář studijního oddělení v zahraničí, abyste zjistili skutečné náklady, které jste vynaložili při poskytnutí finanční pomoci, stipendií, zásad domácí školské politiky a dalších faktorů.

Jaro 2020

Období Výuka Bydlení Pojištění Celkový
Jaro 2020 16 270 $ 4 490 $ 230 $ $00

Stipendia

Stipendia specifická pro program

Robert McNeill Mezinárodní obchodní stipendium založené na potřebách

Až 3 000 $; každý rok se uděluje 2 studentům.

Toto stipendium je jmenováno na počest Roberta McNeilla, člena představenstva IES Abroad na 25 let (6 let jako předseda). Otevřený studentům, kteří mají zájem o mezinárodní obchod. Mezi velké společnosti patří management, marketing, ekonomika, finance, mezinárodní vztahy a společenské a behaviorální vědy.

Dr. William Louis získává historii založenou na potřebách nebo stipendium na mezinárodní vztahy

Až 1 875 $; každý rok se uděluje 4-6 studentům.

Toto stipendium je pojmenováno na počest Dr. Williama Louise Gainese, prezidenta IES Abroad letech 1974-1992. Dr. Gaines se věnoval posilování akademického rámce IES Abroad , rozšiřování působnosti poboček IES Abroad a zajišťování finanční základny organizace.

Otevřený studentům oboru historie nebo mezinárodních vztahů.

Edward Mowatt udělil stipendium

Až 2 000 $ každý; každý rok se uděluje 4-6 studentům.

Tato stipendia jsou určena studentům v semestrálních a ročních programech IES Abroad London.

Studujte zahraniční stipendium pro budoucí inženýry

Až 10 000 $; každý rok se uděluje 6 studentům.

Stipendium na studium v zahraničí pro budoucí inženýry bylo založeno anonymním dárcem, aby povzbudilo více studentů technických oborů, aby měli obohacující a život měnící zkušenost se studiem v zahraničí.

Naše centrum

Centrum IES Abroad London Centre, které se nachází v centrální londýnské čtvrti Bloomsbury, je od Britského muzea vzdálené 2 minuty chůze.

Mezi vlastnosti patří:

 • Gruzínská budova z 18. století
 • Učebny
 • Prostředky knihovny
 • Bezdrátový internet
 • Tiskařská zařízení
 • Venkovní terasa
 • Kanceláře zaměstnanců
 • Studentská místnost
 • Genderově neutrální koupelny

IES Abroad London Centre je uznáváno Agenturou pro zajištění kvality pro vysoké školství (QAA) za splnění nebo překonání očekávání Velké Británie jako poskytovatele kvalitního vysokoškolského vzdělávání.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectation ... Čtěte více

Everything we do is about the IES Abroad student. Our profoundly passionate team of study abroad professionals believes in creating once-in-a-lifetime educational adventures that transcend expectations. Our goal is to rock the world of some 6,000 study abroad students every year. Méně
Chicago , Amsterdam , Arles , Auckland , Barcelona , Peking , Berlín , Buenos Aires , Kapské město , Christchurch , Dublin , Freiburg , Granada , Londýn , Madrid , Milán , Nagoya , Nantes , New York , Pěkný , Paříž , Oxford , Quito , Rabat , Řím , Salamanca , Santiago , Šanghaj , Siena , Sydney , Tokio , Puerto Ayora , Vídeň , Hongkong , Puerto Baquerizo Moreno , Cambridge + 35 Více Méně