Najděte nejlepší školy a univerzity s bakalářskými programy zde!

Hledejte zde bakalářské studium na špičkových školách a univerzitách!

Magistr

Co je Přípravný rok?

Přípravný ročník je program navržen tak, aby připravit studenty na jejich první rok vysokoškolského vzdělávání. Přípravné programy rok se často skládají z jazykových kurzů pro ty, kteří nejsou rodilí mluvčí v jazyce studia. Foundational vysokoškolák na úrovni kurzů mohou být rovněž zahrnuty do přípravného ročníku. Přípravný ročník liší od nadace roce předmětů potřebných a cíli studia.

Jaké jsou výhody užívání přípravnou rok?

Přípravný ročník může pomoci zajistit hladší přechod do vyššího vzdělání ze střední školy. Studenti, kteří se rozhodli studovat v zahraničí také jazykové kurzy přípravné období přínosem, a to nejen po celou dobu jejich pokračujících studiích, ale také v jejich kariéře. Přípravný ročník pomůže položit základy pro bakalářský diplom, přidružené společnosti či bakalářského studijního programu.

Co studovat na přípravný ročník?

Studenti v první řadě se kurzů vyučovaných v jazyce studia během přípravného období. Jazykové kurzy v přípravném období je náročné a je zaměřen na podporu plynulosti v cílovém jazyce k bodu, kde akademické studium může být úspěšně prováděny. Přípravný rok jazykové kurzy jsou k dispozici v angličtině, český jazyk, francouzština, němčina, španělština, čínština, japonština a další. Přípravné rok jazykové kurzy pokrývají nejen čtení, psaní, mluvení a poslechu v cílovém jazyce, ale také historii a kulturu.

 

Jaké zlepšení kariéry můžete očekávat, že se přípravný ročník?

Po otevření dveří do magisterského studia, přípravný ročník také vytváří příležitost pro výrazné zlepšení kariéry.Zda je student v poslední době absolventem střední školy, nebo někoho, kdo vrací ke studiu po dobu práce, přípravný ročník, může pomoci zajistit úspěch ve studijním programu. Absolventi studijních programů, kteří se ujal přípravný ročník může být snadnější přístup na trh práce s vyšší mírou důvěry - a to nejen ve své jazykové schopnosti, ale také v jejich chápání předmětu, který studovali.

Kolik to stojí, aby se na přípravný ročník?

Náklady na přijetí přípravný rok může výrazně lišit v závislosti na škole, země a podle prováděných. Přípravný ročník, může být srovnatelné ceny na jeden rok studia ve studijním programu, nebo se může stát méně. To je nejlepší se obrátit na školu nebo univerzitu nabízí přípravný ročník programu pro získání více informací o nákladech. Oddělení Přijímací ve škole může být také schopni poskytnout informace o finanční pomoc ve formě stipendií, je-li k dispozici.

Proč se přípravný ročník Online?

Přípravný ročník online je příležitost pro každého, kdo dokončí tento požadavek, aniž by museli výrazně upravit něčí plán. State-of-the-art technologie e-learningu nabízeny v přípravném ročníku on-line kurzů napomáhá třídu studentovi. Přípravný rok on-line studenti dostat všechny stejné výhody jako ti, kteří navštěvují kurzy na akademické půdě, zatímco také těží z pružnějšího rozvrhu. On-line přípravné programy rok jsou stejně přísné jako ty, na akademické půdě, a výsledné úvěrové hodiny jsou oceňovány stejně.

 

 

Chcete-li se dozvědět více o přípravný ročník programů, a to jak on-line i na akademické půdě, přečtěte si více o této webové stránce. Můžete požádat o více informací o programech, které vás zajímají pomocí šikovného webového formuláře na detail programu strany.

Čtěte více

Pathway k přístupu k univerzitě ve Španělsku: EBAU / UNED 1

Academia Guiu
Campus forma Denní studium 1 rok July 2019 Španělsko Barcelona

Příprava na zkoušku pro univerzitní přístup. (Selectividad UNED) [+]

Pro koho to je?

Toto je kurz určený pro studenty, kteří ukončili střední vzdělání v zahraničí a chtějí získat přístup k veřejným nebo soukromým vysokoškolským školám ve Španělsku bez ohledu na jejich státní příslušnost. Studenti budou připraveni dosáhnout co nejlepších výsledků při přijímací zkoušce na univerzitě.

Jak?

Znalosti a dovednosti, které byly dříve získány během středoškolského vzdělávání, budou brány jako výchozí bod, s přihlédnutím k tomu, že v závislosti na zemi může být odlišné. Studenti budou pracovat na teoretických a praktických aspektech ve třídě, zejména se zaměřením na zkoušku, aby mohli úspěšně absolvovat své zkoušky. Naši učitelé jsou kvalifikovaní odborníci v různých předmětech, které nabízíme. Kromě toho má Academia Guiu více než 120 let zkušeností ve vzdělávání a je zárukou úspěchu.... [-]


Univerzitní příprava programu (luces akademie)

Mid Michigan College
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené státy americké Harrison Mount Pleasant

Mid Michigan Community College (MMCC) 's luces Academy je vzrušující a unikátní program navržen tak, aby pomoc zahraničním studentům přechod do American College akademického života tím, že vyplňuje mezeru mezi tradičními ESL programy a pravidelně akademické třídy. Všechny kurzy Luces Academy jsou přijímána na vysokou školu úvěru, mix mezinárodní a domácí studenty, a mají stejné výsledky učení jako pravidelné rubriky stejných kurzů. Rozdíl je v tom, že kurzy luces vyučují speciálně vyškolený fakulty, kteří vytvářejí obsah přístupnější pro non-rodilí mluvčí angličtiny. MMCC je Luces Academy je ideálním místem pro, kteří nechtějí přijít do Ameriky jen ke studiu v ESL kurzů, ale který také nemusí zcela být připraveni na pravidelné vysoké školy kurzu. Pokud je to vám, najdete MMCC je luces Academy je místo pro vás přechod na American College akademického života. [+]

Mid Michigan Community College: Luces Academy (Luces = učení a porozumění obsahu zmocnit úspěch!) Popis

Mid Michigan Community College (MMCC) 's luces Academy je vzrušující a unikátní program navržen tak, aby pomoc zahraničním studentům přechod do American College akademického života tím, že vyplňuje mezeru mezi tradičními ESL programy a pravidelně akademické třídy. Všechny kurzy Luces Academy jsou přijímána na vysokou školu úvěru, mix mezinárodní a domácí studenty, a mají stejné výsledky učení jako pravidelné rubriky stejných kurzů. Rozdíl je v tom, že kurzy luces vyučují speciálně vyškolený fakulty, kteří vytvářejí obsah přístupnější pro non-rodilí mluvčí angličtiny. MMCC je Luces Academy je ideálním místem pro, kteří nechtějí přijít do Ameriky jen ke studiu v ESL kurzů, ale který také nemusí zcela být připraveni na pravidelné vysoké školy kurzu. Pokud je to vám, najdete MMCC je luces Academy je místo pro vás přechod na American College akademického života.... [-]


Program pro předškolní program rozšířil kurz

University of Applied Sciences Technikum Wien
Campus forma Denní studium Kombinované October 2019 Rakousko Vienna

Současný předškolní program je koncipován jako přípravný kurz, který trvá čtyři semestry pro zahraniční studenty, kteří hodlají absolvovat vstupní zkoušku pro UAS Technikum Wien nebo zahájit studium v ​​Rakousku. Rozšířený PCP je určen především pro studenty, kteří mají nemalé nebo žádné dovednosti v němčině.

[+]

Současný předškolní program je koncipován jako přípravný kurz, který trvá čtyři semestry pro zahraniční studenty, kteří hodlají absolvovat vstupní zkoušku pro UAS Technikum Wien nebo zahájit studium v ​​Rakousku. PCP ex je určen speciálně pro studenty, kteří nemají dostatečné nebo žádné dovednosti v německém jazyce .

Potenciální zahraniční studenti navštěvují intenzivní kurzy v BrněNěmecAngličtinaMatematikaFyzikaPočítačová vědaElektrotechnikaBiologie

Po úspěšném absolvování přípravného kurzu budou absolventi splňovat minimální požadavek "Němčina B2" podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky a absolvovat všechny další zkoušky potřebné k tomu, aby mohly požádat o kurz na UAS Technikum Wien. To znamená, že po ukončení programu Pre College je možné okamžitě začít se účastnit standardního aplikačního procesu pro bakalářský nebo magisterský program. Dokončení PCP nezaručuje přijetí do studijních programů UAS Technikum Wien. Kromě intenzivní úrovně jazykových znalostí a odborné výchovy je velký zájem také o to, aby studenti společně realizovali volnočasové aktivity a seznámili se s Vídeňem jako s potenciálním místem studia. Stejně tak je podpora poskytována ve fázi "aklimatizační fáze" ve Vídni a při splnění všech nezbytných formalit.... [-]


Předmětový program

IUBH University of Applied Sciences
Campus forma Denní studium 3 měsíců October 2019 Německo Bad Honnef

IUBH získala nejvyšší německou univerzitu pro kariérní rozvoj, akreditátoři ocenili konzistentní přístup IUBH založený na faktech při integraci zpětné vazby všech úrovní s cílem zvýšit kariérní vyhlídky absolventů IUBH. [+]

"Důkladná příprava představuje 50% úspěchu v životě" - německé řečeno

IUBH získala nejvyšší německou univerzitu pro kariérní rozvoj, akreditátoři ocenili konzistentní přístup IUBH založený na faktech při integraci zpětné vazby všech úrovní s cílem zvýšit kariérní vyhlídky absolventů IUBH.

Poslední výzkum IUBH ukázal, že úspěšnost studentů a absolventů vysoce závisí na komunikačních dovednostech ve vědecké a obchodní angličtině, které jsou integrovány do mezinárodního společenství a dovedností učení. Úspěch na německém trhu práce je velmi důrazný na dobré znalosti německého jazyka.

FaktaZaměřte se na svůj úspěch v programu IUBH MasterIUBH PreMaster buduje dovednosti, které vám pomohou dosáhnout úspěchu a co nejlépe začít. Žijete na Campusu, seznámíte se se všemi zařízeními, jako je světová knihovna IUBH, globálně zaměřený Campus, vaši spoluobčané z více než 85 zemí a okolí Bad Honnefa.Po zahájení studijního programu se můžete plně věnovat studiu a osobnímu úspěchu. Všechno ostatní, časově náročné a rušivé, bylo provedeno dříve - a váš úspěch může začít!Zaručený postup do vysoce kvalitních programů IUBH MasterVýzkum IUBH ukázal, že úspěch v IUBH a v německé ekonomice závisí především na komunikačních dovednostech, úspěšných studijních návycích a osobních sítích. Všechny tyto programy jsou intenzivně vycvičeny v programu PreMaster - abyste mohli co nejlépe začít v globální kariéře.Po absolvování studia je zaručeno, že budete postupovat do všech našich vysoce kvalitních magisterských programů! [-]

High School Preparation

Australian International College of English
Campus forma Kombinované 1 - 60 týdnů January 2019 Austrálie Sydney Čína Shanghai + 2 více

This multi-skills course prepares students who will be commencing Years 7-11 in NSW high schools. And, whilst the focus is on English specific to Maths, Science, EnglishLiterature, Geography and History, there is a sports program to encourage a healthy and active lifestyle. Parents and guardians can be fully assured that their children will be safe in a secure and culturally sensitive environment where they can enjoy the company of other students who are heading in the same direction – a successful pathway to an Australian high school. [+]

This multi-skills course prepares students who will be commencing Years 7-11 in NSW high schools. And, whilst the focus is on English specific to Maths, Science, EnglishLiterature, Geography and History, there is a sports program to encourage a healthy and active lifestyle. Parents and guardians can be fully assured that their children will be safe in a secure and culturally sensitive environment where they can enjoy the company of other students who are heading in the same direction – a successful pathway to an Australian high school.

Why study this course?

To prepare students aged 12 to 18 years of all English levels for English into high schools in New South Wales.Course Duration: 1 to 60 weeksLevels: Beginner, Pre-Intermediate, Intermediate and Upper-IntermediateIntake Dates: Any MondayStudy per week: 25 hours of face-to-face study per week... [-]


Příprava na zkoušku IELTS

ETC International College
Campus forma Denní studium Kombinované August 2019 Spojené království Bournemouth

Zajišťujeme přípravu na zkoušku Cambridge IELTS a kurz, abychom studentům pomohli dosáhnout plného potenciálu a požádali o univerzitní kurz, který si zvolili. Téměř všechny univerzity v anglicky mluvících zemích vyžadují, aby zahraniční studenti měli IETLS, poskytujeme vzdělávací prostředí bez stresu, které pomáhá studentům absolvovat předmět a zkoušku. [+]

Zajišťujeme přípravu na zkoušku Cambridge IELTS a kurz, abychom studentům pomohli dosáhnout plného potenciálu a požádali o univerzitní kurz, který si zvolili. Téměř všechny univerzity v anglicky mluvících zemích vyžadují, aby zahraniční studenti měli IELTS, poskytujeme bezstresové učební prostředí, které pomáhá studentům absolvovat kurz a zkoušku.

IELTS znamená mezinárodní anglický testovací systém. Při přípravě tohoto kurzu existují dva moduly, které testují jak čtenářské, písemné, posluchačské a mluvící schopnosti.

Popis předmětu

Chcete navštívit univerzitu ve Velké Británii?

Přípravný kurz Cambridge IELTS je mezinárodně uznávaný a uznáván na celém světě zaměstnavateli a vzdělávacími institucemi. Téměř všechny univerzity ve Velké Británii, Austrálii, Kanadě a na Novém Zélandu akceptují IELTS. Projděte kurzu, abyste ukázali svou úroveň angličtiny.... [-]


Letní škola v podnikání

L.U.de.S Lugano Campus
Campus forma Kombinované 2 týdnů Přihlašování započato Švýcarsko Lugano

S námi získáte jedinečnou příležitost získat skutečné zkušenosti ve světě podnikání založené na přístupu založeném na učení. Program trvá 2 týdny a je založen na přístupu k učení. To znamená, že budete pracovat v mezinárodních týmech na skutečném podnikatelském projektu. Na konci našich programů získáte 3 ECTS, které mohou být uznány vysokými školami jako součást bakalářského studia. Máte také úžasnou příležitost doplnit si své dovednosti tím, že se účastníte mimoškolních zážitků, jako jsou: Mindfulness, Malta Adventure a další kurzy obchodní angličtiny. Malta je tím nejlepším místem pro začátek budování vaší budoucí kariéry: je to bezpečné, slunné a je to Anglická řečnická země. [+]

.

Během dvouhodinového kurzu "Podnikání" budete trénovat trenéři a ne profesoři. Budete pracovat společně ve společném prostoru místo učeben a budete vyzváni jako skuteční Podnikatelé.

Budete muset použít svůj úsudek, získané znalosti, dělat pozorování a porozumět potřebám trhu, pro které budete muset vyvíjet produktová řešení. Spolu s vaším týmem prozkoumáte obchodní potenciál vašich nápadů a jejich šance na úspěch.

Navíc budete vystaveni hostujícím odborníkům, kteří budou provádět schůzky ad hoc na různých tématech.

Získáte základní informace o podnikání a dovednostech 21. století funkčními způsoby.... [-]


Vysokoškolský vstupní seminář

Summer at Smith College
Campus forma 7 dny July 2019 Spojené státy americké Northampton

Tento týdenní seminář o přijetí na vysokou školu je určen pro vzrůstající juniorské a seniory středních škol, aby slibné mladé ženy, jako jste vy, osvědčené postupy, pokyny a nejlepší tipy pro úspěšné procházení procesu přijímání na vysoké škole. Vaši instruktoři jsou profesionální pracovníci společnosti Smith, stejně jako hostující přijímací důstojníci z jiných špičkových vysokých škol a univerzit. [+]

22. - 28. července 2018

Jak začnete přemýšlet o tom, že budete žádáni o vysokou školu, existují jasné způsoby, jak vaše aplikace - a vy sám - vyniknout. Seznamte se s nejnovějšími poznatky a odbornými znalostmi odborníků v oblasti přijímání o tom, jak uspět v procesu podávání žádostí.

Tento týdenní seminář o přijetí na vysokou školu je určen pro vzrůstající juniorské a seniory středních škol, aby slibné mladé ženy, jako jste vy, osvědčené postupy, pokyny a nejlepší tipy pro úspěšné procházení procesu přijímání na vysoké škole. Vaši instruktoři jsou profesionální pracovníci společnosti Smith, stejně jako hostující přijímací důstojníci z jiných špičkových vysokých škol a univerzit.... [-]


General Spanish

Native Language College
Campus forma Denní studium 1 - 52 týdnů Přihlašování započato Španělsko Madrid

Na Native Language College se věnujeme tomu, že vám nabízíme ty nejlepší možnosti, jak se naučit španělsky a maximalizovat svůj potenciál, ať se učíte dále rozvíjet svou kariéru, rozvíjet své osobní dovednosti nebo cestovat španělsky mluvícím světem s důvěrou. [+]

Španělský intenzivní kurz 20h

Na Native Language College se věnujeme tomu, že vám nabízíme ty nejlepší možnosti, jak se naučit španělsky a maximalizovat svůj potenciál, ať se učíte dále rozvíjet svou kariéru, rozvíjet své osobní dovednosti nebo cestovat španělsky mluvícím světem s důvěrou.

Náš intenzivní kurz je vyvinuta pro ty, kteří se skutečně angažují v učení se španělsky a ponoří se do španělského života. Naučíte se nejen španělsky, ne-li žít španělsky

Výhody

Naše kurzy se zaměřují na rozvoj vašich komunikačních schopností. Po celou dobu budete povzbuzováni a podporujete používání španělského jazyka. Naučíte se v různých kontextech a rozvíjet všechny hlavní dovednosti: čtení, psaní, mluvení, naslouchání a používání španělštiny. S tímto kurzem budete schopni dosáhnout vašich osobních cílů, jako je certifikace SIELE (Recognition International, která potvrzuje míru znalosti španělského jazyka)... [-]


Založení anglického jazyka

Dongbei University of Finance & Economics
Campus forma Denní studium 8 - 16 týdnů March 2019 Čína Dalian

Nadace GIME pomůže studentům připravit se a projít se přechodem hladce na budoucí studium na univerzitě. Tento program byl navržen pečlivě a je založen na přípravě studentů, kteří potřebují další podporu, aby zvýšili své šance na vzdělávací úspěch. GIME tedy poskytne studentům automatické certifikáty, jakmile předají všechny komponenty a kvalifikují je ke vstupu do programů GIME. [+]

Nadace GIME pomůže studentům připravit se a projít se přechodem hladce na budoucí studium na univerzitě. Tento program byl navržen pečlivě a je založen na přípravě studentů, kteří potřebují další podporu, aby zvýšili své šance na vzdělávací úspěch. GIME tedy poskytne studentům automatické certifikáty, jakmile předají všechny komponenty a kvalifikují je ke vstupu do programů GIME.

OsnovyÚvod do čínštinyÚvod do podnikových studiíObchodní komunikaceVykazovací dovednostiAnglický jazykDatum registrace / délka kurzu / školné a programový poplatekV polovině března - 16 týdnů - 15.000 RMB (cca 2.300 USD)V polovině června - 8 týdnů - 8000 RMB (přibližně 1300 USD) [-]

Přípravný program

Chechen State Pedagogical University
Campus forma Denní studium September 2019 Rusko Grozny

Pokud jde o vzdělání zahraničních studentů, které se skládá ze dvou etap v Rusku, před přijetím na univerzity by všichni zahraniční žáci měli absolvovat kurz ruského jazyka. Tento kurz zahrnuje konverzační ruštinu a úvodní kurz základních předmětů v ruštině. Kurz konverzace ruské je pro začátečníky. Během 1. semestru studují studenti Fonetika, gramatika a konverzní slovní zásoba. [+]

O přípravném oddělení

ChSPU vítá mezinárodní studenty a pro ně byl v roce 2015 zřízen Přípravný oddělení pro zahraniční studenty.

Pokud jde o vzdělání zahraničních studentů, které se skládá ze dvou etap v Rusku, před přijetím na univerzity by všichni zahraniční žáci měli absolvovat kurz ruského jazyka. Tento kurz zahrnuje konverzační ruštinu a úvodní kurz základních předmětů v ruštině. Kurz konverzace ruské je pro začátečníky. Během 1. semestru studují studenti Fonetika, gramatika a konverzní slovní zásoba.

Úvodní kurz je nabízen pro předškolní studenty, kteří mluví rusky, ale chtějí zlepšit své jazykové znalosti a zvládnout jazyk, aby mohli porozumět přednáškám v ruštině. Předmět zahrnuje následující předměty: Biologie, Chemie, Matematika, Fyzika a další předměty relevantní pro jejich budoucí specializaci.... [-]


Kurzy přípravy na univerzitu

Carfax College Oxford
Campus forma Denní studium September 2019 Spojené království Oxford

Společnost Carfax poskytuje širokou škálu kurzů pro žáky, kteří se ucházejí o studium na britských a amerických univerzitách, a také o ty, kteří hledají vstup do světových špičkových univerzit jinde. [+]

Společnost Carfax poskytuje širokou škálu kurzů pro žáky, kteří se ucházejí o studium na britských a amerických univerzitách, a také o ty, kteří hledají vstup do světových špičkových univerzit jinde.

Někteří žáci tráví na vysoké škole jeden až dva roky, připravují se na soubor A-úrovní nebo jiné kvalifikace, stejně jako standardizované testy specifické pro daný kurz (nebo v případě uchazečů na americké univerzity, Advanced Placement (AP) a SAT), zatímco jiní se připojí k víkendovým, večerním nebo prázdninovým kurzům.

Společnost Carfax také nabízí "program nadace", včetně případného výuky anglického jazyka, který připravuje mezinárodní žáky pro vstup na přední vysoké školy.... [-]


Předškolní umění v umění

Cambridge School of Visual & Performing Arts
Campus forma 1 semestr August 2019 Spojené království Cambridge

Pokud jste mezinárodní student s uměním [+]

Umění

Pokud jste mezinárodní student s uměním

Kreativní průmyslová Pathway

Pro studenty, kteří dokončili titul v jiném než Art

Příklady Pathway kreativního průmyslu *Módní propagaceInovativní řízeníMódní návrhový managementStrategický módní marketingMódní maloobchodní managementŘízení designu a kulturyMódní vizuální merchandisingUměníMódní podnikání a inovacePsychologie pro módní profesionályDesign a inovace v oblasti servisních zkušenostíAplikovaná představivost v kreativním průmysluMódy kulturyMódaKurováníZachováníMódní futuresKultura, kritika a vypořádáníMédia, komunikace a kritická praxeReklamníPublikováníVztahy s veřejnostíVýroba módních médií... [-]

Jednoroční nadace v programu vědy (fis)

Melaka-Manipal Medical College
Campus forma Denní studium 1 rok March 2019 Malajsie Malacca

Centrum Nadace je domovem programu Nadace ve vědě - zamyšleně zpracovaného ročního předuniversity, který vás připravuje na přijetí do našich vlajkových programů MBBS a BDS. [+]

Centrum Nadace je domovem programu Nadace ve vědě - zamyšleně zpracovaného ročního předuniversity, který vás připravuje na přijetí do našich vlajkových programů MBBS a BDS.

Vítejte v Nadaci MMMC ve vědě!

Jsme průkopníci země při vytváření předuniversity programů určených výhradně pro ty, kteří chtějí projít ušlechtilou cestou medicíny a zubního lékařství. První svého druhu nabízí náš jednoroční program "Věda v přírodních vědách" (FiS) kombinaci předmětů zaměřených na poskytnutí komplexní předchůdky lékařským studiím. Pomáháme vám hladký přechod do prvního ročníku lékařské školy tím, že vám posílíme základní znalosti a rozvíjíme své studijní a učební dovednosti. Po splnění požadavků na zadání setkání máte v MMMC zajištěno místo v preferovaném rozsahu. Náš tým vysoce kvalifikované fakulty je určen k uklidnění Vaší cesty k akademické a profesionální excelence!... [-]


Kurz v přípravném programu akademie (APP)

FAMU Film and TV School of the Academy of Performing Arts in Prague
Campus forma Denní studium 1 rok September 2019 Česká republika Prague

Program přípravy akademie nabízí jeden rok intenzivního filmařství / fotografie a akademických oborů s mentorstvím umožňující studentovi dokončit několik uměleckých děl do konce akademického roku. [+]

Chtěli byste se stát režisérem, ale stále se rozhodujete, v jaké funkci? Chtěli byste se stát fotografem? Program přípravy akademie nabízí jeden rok intenzivního filmařství / fotografie a akademických oborů s mentorstvím umožňující studentovi dokončit několik uměleckých děl do konce akademického roku. Tento program funguje dobře a připravuje studenty na magisterské studium v ​​dané disciplíně.

POPIS PROGRAMU

Jednoroční program přípravy akademie na FAMU International má za cíl poskytnout účastníkům příležitost prozkoumat a seznámit se s širokou škálou řemesel, profesí, umění a dovedností, které zahrnují filmové / fotografické úsilí na praktické a teoretické úrovni. Filmový program zahrnuje velké množství praktických studentských projektů a cvičení ve formátech od HDV, HDSLR až po 16mm a 35mm. V prostředí TV studia je také praktická práce. Fotografování je určeno jak pro místa, tak i pro studia. Fotografové získávají dovednosti v rámci oddělení fotografování. Projekty jsou speciálně navrženy pro programové osnovy a jsou pod dohledem fakulty a mentorů FAMU. Produkce všech povinných praktických cvičení a závěrečného filmu je zahrnuta v ceně výuky.... [-]