ZKUŠENOSTI PRO ÚSPĚCH VYSOKÉHO VZDĚLÁVÁNÍ

Angličtina pro akademické účely byla navržena tak, aby vás důkladně připravila na vyšší vzdělávání v Malajsii a dalších zemích. Jazykové, akademické a kulturní dovednosti vyučované tímto kurzem vám pomohou dosáhnout vašich cílů a vstoupit do zvoleného univerzitního kurzu s důvěrou a znalostmi

Vážné prostředí

Prostředí v učebně zrcadlí prostředí univerzity, které vás připraví na styl tříd, od kterých můžete očekávat. Budete vystaveni různým metodám výuky a standardům a očekáváním, které budete čelit na univerzitě. Využijete také pozornost a podporu školy, která je plně zaměřena na mezinárodní studenty.

Cílené výuky

Naše lekce jsou interaktivní, zajímavé a zaměřené na studenty, abychom zajistili, že budete s námi nadále velmi motivováni. Prostřednictvím našich integrovaných sylabů se budete seznámit s typy kurzů, úkolů a dalších akademických situací, které budete čelit při studiu na univerzitě v Malajsii.

Kulturní studie

Chcete-li být úspěšným žákem v Malajsii, je zapotřebí rozvinuté povědomí o kultuře. Dozvíte se o příznacích, rozmanitosti, společenských záležitostech a nemáte, idiomatický jazyk a další důležité kulturní otázky. To vše vám pomůže stát se účinnějším studentem a spolužákem na univerzitě.

Akademická angličtina

Rozvíjíte všechny dovednosti potřebné k tomu, abyste mohli používat angličtinu vhodným způsobem na univerzitě nebo na vysoké škole. Vylepšíte ve všech oblastech - čtení, psaní, mluvení a naslouchání - abyste se ujistili, že jste připraveni na život ve zvolené univerzitě nebo vysoké škole. Důležité dovednosti, jako je vytváření a poskytování formálních prezentací, psaní esejí, shrnutí, kritika akademických textů a mnohem více, bude vaším.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z California KL »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
1 - 1 měsíc
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date