Předmět: Brazílie - Ponorná učební cesta zkoumající vodu, jídlo a přírodu

Sustainability Institute

Popis programu

Read the Official Description

Předmět: Brazílie - Ponorná učební cesta zkoumající vodu, jídlo a přírodu

Sustainability Institute

Připojte se k nám na 11 dní transformačního učení se zaměřením na potravinářské systémy, biologickou rozmanitost a vodu

Brazílie je země kontrastu a rozporů. Přeplněné městská centra ustupují masivním sójovým a dobytkovým farmám, zatímco tradiční komunity žijí jednoduše ve světě s největší biodiverzitou na světě. Je to vibrující a okouzlující - cíl každého cestujícího - a přesto Brazílie čelí mnoha sociálním a environmentálním výzvám, které jsou pro průměrného cestovatele neviditelné.

106695_Picture2.png

Připojte se k našemu zkušenému ponoření do Amazonské džungle, kde můžete žít a učit se z tohoto nevysvětlitelného deštného pralesa a jeho lidí. Zažijte, jaký je život, když jsou všechny zdroje a politika města zbaveny, aby odhalily jen svou přírodu v jednoduchosti a hojnosti. Podívejte se, jak žije skupina lidí na rozdíl od toho, s čím jsme se seznámili. Zde žijí s lesem spíše než s ním.

Toto setkání, ve spolupráci s South Collective, potřísní všechny vaše smysly a představí ponoření jako nikdo jiný. Výlet se táhne za devět dní a zahrnuje předem dohodnuté interakce a učení v této oblasti. Přijedete do Manausu, také známého jako Město lesa, a setkáte se s místem, kde žije 2 miliony lidí uprostřed Amazonky. Podívejte se, jak je toto město odlišné a podobné městům, které známe a žijeme. Připojte se k našemu zkušenému ponoření do Amazonské džungle, kde můžete žít a učit se z tohoto nevysvětlitelného deštného pralesa a jeho lidí. Zažijte, jaký je život, když jsou všechny zdroje a politika města zbaveny, aby odhalily jen svou přírodu v jednoduchosti a hojnosti. Podívejte se, jak žije skupina lidí na rozdíl od toho, s čím jsme se seznámili. Zde žijí s lesem spíše než s ním.

Ponoření se bude konat v Tumbire, společenství na Rio Negro, do kterého se dá dosáhnout pouze lodí. To je domov 30 rodin a zabírali tuto zemi už asi sto let. Jako účastník této cesty budete mít výjimečnou příležitost prozkoumat hluboké poznatky o tom, co udržitelný rozvoj ve skutečnosti znamená v praxi, a potýkat se s bohatými a složitými scénáři, které se rozvíjejí, když komunita podniká kroky k ochraně toho, co je, a to nejen ale kvůli přírodě sama o sobě. Díky tomu doufají, že budou inspirovat akce v jiných komunitách po celém světě.

Tato cesta je o pochopení toho, jak by lidská komunita a les mohl žít v harmonii a vypořádat se složitostmi, které se objevují v celém.

106696_Picture1.png


Tento kurz je ideální pro

Tato ponořující cesta je zaměřena na studenty postgraduálního studia, praktiky a zvědavé cestující, kteří se snaží získat zrozené poznatky a zkušenosti v rámci potravinových systémů, biologické rozmanitosti a sociálního podnikání. Tato poněkud učící se výuka vám umožní nové pohledy a pohledy, které lze aplikovat na mnoho situací a složitostí.


Osvědčení

Účastníci, kteří splňují minimální požadavky na výkon, tj. Účast na plné cestě, plnou účast a příspěvek na třídní a skupinové projekty, obdrží certifikát o účasti od Sustainability Institute .


datum

9. až 19. června 2019


Cena

11-denní kurz: R41 250 (2 700 USD) na osobu

V ceně ubytování: Stravování | Denní výlety Přednášky | Zkušenosti | Vnitrostátní lety (bez mezinárodního letu)

Aplikovat

Chcete-li rezervovat svůj prostor, napište na adresu shima@sustainabilityinstitute.net e-mail Eduardo Shimahara

Místa musí být rezervována do 15. dubna 2019.

This school offers programs in:
  • Angličtina


Poslední aktualizace December 14, 2018
Doba a cena
This course is Studium v kampusu
Start Date
Datum začátku
Červen 9, 2019
Duration
Délka trvání
11 dny
Denní studium
Price
Cena
41,250 ZAR
(2 700 USD)
Information
Deadline
Dub. 15, 2019
Locations
Jihoafrická republika - Stellenbosch, Western Cape
Datum začátku : Červen 9, 2019
Termín odevzdání přihlášek Dub. 15, 2019
Datum ukončení Červen 19, 2019
Dates
Červen 9, 2019
Jihoafrická republika - Stellenbosch, Western Cape
Termín odevzdání přihlášek Dub. 15, 2019
Datum ukončení Červen 19, 2019