Připojte se k nám na 11 dní transformačního učení se zaměřením na potravinářské systémy, biologickou rozmanitost a vodu

Brazílie je země kontrastu a rozporů. Přeplněné městská centra ustupují masivním sójovým a dobytkovým farmám, zatímco tradiční komunity žijí jednoduše ve světě s největší biodiverzitou na světě. Je to vibrující a okouzlující - cíl každého cestujícího - a přesto Brazílie čelí mnoha sociálním a environmentálním výzvám, které jsou pro průměrného cestovatele neviditelné.

106695_Picture2.png

Připojte se k našemu zkušenému ponoření do Amazonské džungle, kde můžete žít a učit se z tohoto nevysvětlitelného deštného pralesa a jeho lidí. Zažijte, jaký je život, když jsou všechny zdroje a politika města zbaveny, aby odhalily jen svou přírodu v jednoduchosti a hojnosti. Podívejte se, jak žije skupina lidí na rozdíl od toho, s čím jsme se seznámili. Zde žijí s lesem spíše než s ním.

Toto setkání, ve spolupráci s South Collective, potřísní všechny vaše smysly a představí ponoření jako nikdo jiný. Výlet se táhne za devět dní a zahrnuje předem dohodnuté interakce a učení v této oblasti. Přijedete do Manausu, také známého jako Město lesa, a setkáte se s místem, kde žije 2 miliony lidí uprostřed Amazonky. Podívejte se, jak je toto město odlišné a podobné městům, které známe a žijeme. Připojte se k našemu zkušenému ponoření do Amazonské džungle, kde můžete žít a učit se z tohoto nevysvětlitelného deštného pralesa a jeho lidí. Zažijte, jaký je život, když jsou všechny zdroje a politika města zbaveny, aby odhalily jen svou přírodu v jednoduchosti a hojnosti. Podívejte se, jak žije skupina lidí na rozdíl od toho, s čím jsme se seznámili. Zde žijí s lesem spíše než s ním.

Ponoření se bude konat v Tumbire, společenství na Rio Negro, do kterého se dá dosáhnout pouze lodí. To je domov 30 rodin a zabírali tuto zemi už asi sto let. Jako účastník této cesty budete mít výjimečnou příležitost prozkoumat hluboké poznatky o tom, co udržitelný rozvoj ve skutečnosti znamená v praxi, a potýkat se s bohatými a složitými scénáři, které se rozvíjejí, když komunita podniká kroky k ochraně toho, co je, a to nejen ale kvůli přírodě sama o sobě. Díky tomu doufají, že budou inspirovat akce v jiných komunitách po celém světě.

Tato cesta je o pochopení toho, jak by lidská komunita a les mohl žít v harmonii a vypořádat se složitostmi, které se objevují v celém.

106696_Picture1.png


Tento kurz je ideální pro

Tato ponořující cesta je zaměřena na studenty postgraduálního studia, praktiky a zvědavé cestující, kteří se snaží získat zrozené poznatky a zkušenosti v rámci potravinových systémů, biologické rozmanitosti a sociálního podnikání. Tato poněkud učící se výuka vám umožní nové pohledy a pohledy, které lze aplikovat na mnoho situací a složitostí.


Osvědčení

Účastníci, kteří splňují minimální požadavky na výkon, tj. Účast na plné cestě, plnou účast a příspěvek na třídní a skupinové projekty, obdrží certifikát o účasti od Sustainability Institute .


datum

9. až 19. června 2019


Cena

11-denní kurz: R41 250 (2 700 USD) na osobu

V ceně ubytování: Stravování | Denní výlety Přednášky | Zkušenosti | Vnitrostátní lety (bez mezinárodního letu)

Aplikovat

Chcete-li rezervovat svůj prostor, napište na adresu shima@sustainabilityinstitute.net e-mail Eduardo Shimahara

Místa musí být rezervována do 15. dubna 2019.

Program se vyučuje na:
Angličtina
Sustainability Institute

Zobraz 9 více kurzů z Sustainability Institute »

Poslední aktualizace December 14, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
11 dny
Denní studium
Price
41,250 ZAR
(2 700 USD)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Červen 19, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date
Červen 19, 2019