Předmět: Nástroje grafického návrháře. Vytvářejte, retušujte a prezentujte pomocí sady Adobe Suite

Všeobecné informace

Popis programu

Adresa Quique López a Valeria Dubin
Trvání // hodiny Od 7. do 18. září 2020 (36 hodin)
Od 16:30 do 21:15 (kromě 11 a 16)
Úroveň Úvod / střední
Jazyk Španělsky
Cena 680 EUR. Studenti zapsaní do ELISAVA mají speciální 25% slevu na částku kurzu. ELISAVA Alumni Bold získají 15% slevu na částku programu.

představení

V tomto 8 lekčním kurzu, celkem 36 hodin, se pokusíme přiblížit použití profesionálních nástrojů Adobe věnovaných světu grafického designu. Ze 3 cviků, které lze snadno uplatnit na pracovišti - Kdo nemusel dělat prezentaci ve vaší společnosti? Kdo neprošel některými soubory v programu obtížné výslovnosti (InDesign, Photoshop, Illustrator?) A nevěděl, co s nimi dělat - - Pokusíme se vysvětlit základní použití nástrojů, které grafičtí designéři používají denně zpracovávat naše návrhy.

Prezentace, retušování již vytvořeného a navrženého souboru nebo rozvržení pracovní dokumentace nebo časopisu budou postupy, které nás zavedou na prohlídku světa Adobe CC, vysvětlí a analyzují vlastnosti těchto programů a uvedou do praxe, že Je to nejlépe naučené, každá z možností, které nabízí tento výkonný software. Budeme opakovat používání různých nástrojů a pracovních procesů a rozvíjet jejich znalosti tak, abychom z programů získali maximum.

Od méně komplikovanějších po provedení těchto cvičení nám dá dostatek sebevědomí, abychom byli schopni čelit retušování, tvorbě nebo designu těchto základních grafických prvků v jakékoli profesi, aniž bychom museli být grafickými designéry.

132549_Curso-LasHerramientasdelDisenadorGrafico.CreaRetocayPresentaconSuiteAdobe.jpg

© ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering

cíle

Hlavním cílem je přimět studenta, aby získal potřebné znalosti k přeměně svého projektu nebo nápadu, prezentace atd. Na soudržně uspořádaný digitální dokument, snaží se optimalizovat a maximalizovat hlavní počítačové nástroje používané / grafici.

Struktura a obsah

  • Blok 01. Dobře prezentované prezentace
  • Blok 02. Retušování brožury a katalogů
  • Blok 03. Návrh a rozvržení zpráv, dokumentace a časopisů

Učitelský personál

Valeria Dubin
Vystudoval vizuální komunikaci na Fakultě komunikace a umění na Mackenzie University v Sao Paulu, Brazílie. Art Director v EstudiCanó, kreativní grafický design a vizuální komunikační studio v Barceloně, které od roku 1998 vyvíjí firemní image projekty, komunikační kampaně, grafiku produktů, terénní grafiku, balení, redakční design, gramofon a multimédia, stojanovou grafiku a výstavy.

Quique López
Vystudoval polytechnickou univerzitu ve Valencii v oboru reklama a public relations, diplom z fotografie a magister v oboru grafického umění; Diplom ze sociologie na University of Alicante; Postgraduální studium typografie Eina. Pracoval jako umělecký ředitel v Cosmic Gráfica s klienty jako Esade, Albert a Ferran Adrià International Cooking Concepts, Grup3, Ingoprint nebo Natursystem. Funguje pro klienty, jako jsou Cauchos Karey, Amnesty International Valencia, reklamní agentury Syameses a KeepU Media, v kombinaci s uměleckým zaměřením mezinárodního řetězce hotelů a letovisek Dolce Hotels nebo Meatpacking restaurant. Svou profesní činnost spojuje s výukou na různých školách v Barceloně, je profesorem na ELISAVA (univerzitní titul a cyklus školení) a spolupředsedou postgraduálního studia digitálního a interaktivního designu na IDEP. Laus Jury 2014 v kategorii Studenti. Vítěz ceny Gràffica s Muuu Collective.

příjemci

Navrhněte studenty, architekty, fotografy, ilustrátory a další kreativy a další profesionály, kteří potřebují pracovat a rozvrhnout grafické dokumenty a prezentace. Je požadováno minimum znalostí Mac.

Toto je ELISAVA (ES) od ELISAVA Disseny i Enginyeria BCN na Vimeo.

vstupné

Žádost o registraci

Chcete-li požádat o registraci, musíte:

  1. Vyplňte všechny osobní údaje (jak jsou uvedeny ve vašem pasu nebo národním identifikačním dokladu) a kontaktní informace ve formuláři online žádosti.
  2. Připojte následující dokumentaci: Skener platného cestovního pasu, pokud jste cizinec, nebo skener DNI, pokud máte španělskou státní příslušnost nebo zemi EU, ve formátu PDF.

Na konci žádosti o registraci vygeneruje systém uživatelské jméno a heslo, pomocí kterého musíte sledovat a platit prostřednictvím našich webových stránek; Obdržíte je také ve svém e-mailu, pokud je neobdržíte, musíte napsat na adresu: admissions @ ELISAVA .net.

Upozornění: Použijte prosím platnou e-mailovou adresu, odlišnou od „hotmail“, jinak nebudeme moci žádost potvrdit. Chcete-li zaručit bezpečnost a důvěrnost vašich údajů, použijte pouze e-mailovou adresu zaregistrovanou ve vaší registraci a kontaktujte Admissions @ ELISAVA .net

Termíny registrace

  • Studenti se státní příslušností EU, Islandu, Lichtenštejnska, Norska nebo Švýcarska: Jsou-li místa k dispozici, do 4 pracovních dnů před začátkem kurzu.
  • Zahraniční studenti bez státní příslušnosti EU *: Jsou-li k dispozici místa, do 10 pracovních dnů před zahájením kurzu.

* U kurzů, které trvají méně než 3 měsíce, není nutné studijní vízum, měli byste se však u španělského konzulátu ve vaší zemi zkontrolovat, zda je turistické vízum nezbytné nebo zda musíte dodržet jakýkoli zvláštní postup.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architectu ... Čtěte více

ELISAVA Barcelona School of Design and Engineering is a university center founded in 1961 and it is the oldest school of design in Spain. ELISAVA is among the 100 best schools of design and architecture in Europe according to the Domus magazine. Méně