Předmět: Objevte své počátky

Všeobecné informace

Popis programu

Objevte své původy

Nabídka naší školy v Miláně

Italské historické knihy jsou často plné obrazů celých rodin, masově se pohybujících z Itálie do zahraničí a doufají, že najdou příjemné město, kde budou pracovat a vychovávat své děti. Všichni si pamatujeme velké migrace do Severní Ameriky (USA a Kanady), Jižní Ameriky (Brazílie, Argentiny a Venezuely) a vzdálené Austrálie. Mnoho rodin také se stěhovalo do Evropy, do sousedního Švýcarska nebo Německa a Spojeného království.

Aby se italští emigranti stále „cítili jako doma“, mluvili se svými dětmi a potomky v mateřském jazyce - od dialektu až po moderní jazyk - a vyprávěli jim příběhy a tradice o svém místě původu.

Kurz „Objevte své původy“ si klade za cíl nabídnout potomkům italských emigrantů možnost prohloubit italský jazyk a kulturu - stejně jako jejich rodiče, prarodiče, strýci, kteří je již minuli - a také možnost navštívit místa původu svých předků!

Kurz nabízí pouze naše škola v Miláně a zahrnuje:

 • 4 denní výuka italské jazykové skupiny se studenty různých národností;
 • 6 týdenních lekcí (pondělí-středa-pátek) s následujícím programem:
  • historie emigrace v Itálii;
  • analýza regionu a místa, kde studenti začali své cesty;
  • studium dialektu mluveného v regionu původu;
  • výzkum původu příjmení studenta s pomocí učitele;
  • plánování návštěvy v místě původu studentovy rodiny.

Kurz je možné absolvovat minimálně 2 týdny, počínaje jakýmkoliv pondělkem, a maximálně 12 týdnů a požadovaná minimální úroveň italského jazyka je základní A2. Aktivuje se i za přítomnosti pouze 1 účastníka: v tomto případě bude počet hodin souvisejících s konkrétním programem omezen na 3 soukromé lekce týdně.

Nabízíme možnost navštěvovat místo původu rodin studentů spolu s učitelem (rozdělit), stejně jako možnost zahájit postupy pro žádost o italské občanství. V tomto ohledu jsme k dispozici, abychom mohli poskytnout pomoc.

Pro účast v kurzu je nutné mít italský původ, doložený dokladem o italském občanství studenta nebo rodičů / předků.

Doporučeno pro: potomky italských emigrantů v zahraničí, kteří pocházejí z kterékoli části světa, kteří si přejí přijít do Itálie, aby prohloubili svůj jazyk původu a nakonec navštívili místo, ze kterého odcházeli jejich předci.

Poslední aktualizace Bře 2020

Informace o škole

Are you looking for a complete and exciting Italian language program? You have found what you were looking for! Our Italian language schools in Italy offer a wide range of high-quality Italian languag ... Čtěte více

Are you looking for a complete and exciting Italian language program? You have found what you were looking for! Our Italian language schools in Italy offer a wide range of high-quality Italian language courses, conceived for any level: from beginners to Italian teachers courses, all the year round. Méně
Florence , Milán , Řím , Siena + 3 Více Méně