O zkoušce IELTS

Mezinárodní testovací systém anglického jazyka (známý jako IELTS); kvalifikace vyžaduje většina malajských, britských, kanadských, australských, maltských a jihoafrických univerzit a v některých případech i amerických akademických institucí. IELTS je často vyžadováno profesními subjekty a je potřebné pro přistěhovalectví pro Kanadu a Austrálii. Chcete-li získat co nejlepší skóre, potřebujete nejlepší pomoc, kterou můžete získat. Absolvování přípravného kurzu IELTS s námi je nezbytným prvním krokem k úspěchu.

Důvody k tomuto kurzu

  • Chcete navštěvovat anglicky mluvící univerzitu
  • Chcete kariéru v mezinárodním prostředí
  • Chcete získat konkurenční výhodu ve své kariérové ​​dráze
  • Chcete mít mezinárodní certifikát, který dokazuje úroveň angličtiny
  • Chcete lepší příležitosti pro budoucí zaměstnání

Proč IELTS

Kvalifikace IELTS vyžaduje většina malajských, britských, kanadských, australských, maltských a jihoafrických univerzit a v některých případech amerických akademických institucí. IELTS je často vyžadováno profesními subjekty a je potřebné pro přistěhovalectví pro Kanadu a Austrálii. Třídy IELTS s vyšším skóre® se zaměří na tři klíčové oblasti, které vám pomohou rychle a snadno dosáhnout skvělého skóre: užitečné strategie zkoušek, efektivní zkouška myšlení a studium pouze angličtiny, kterou potřebujete projít zkouškou.

Naše věc

Naši učitelé jsou plně vyškoleni v tom, co je zapotřebí k získání skvělého skóre v testu IELTS. Váš konečný výsledek bude odrážet důkladné porozumění požadavkům IELTS, stejně jako výrazné zlepšení v čtení, psaní, mluvení a poslechu.

Program se vyučuje na:
  • Angličtina

Zobraz 9 více kurzů z California KL »

Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Led 2020
Duration
1 - 1 měsíc
Denní studium
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date