Ponořte se do Berkeley

Univerzitní program pro přístup k vysokoškolskému vzdělání v Berkeley College (CED-GAP) poskytuje jedinečný přístup k nejvýkonnějším fakultám Berkeley, kursům a sítím v rámci inovačního ekosystému Bay Area a Silicon Valley. Prostřednictvím CED-GAP kvalifikovaní zahraniční studenti získají znalosti, dovednosti a spojení nezbytné k tomu, aby vystupovali jako inovátoři a myslící lídři v oblastech, které zahrnují udržitelný environmentální design. Postavené pro oba projektové společnosti (architekti a architekti krajinné architektury), stejně jako studenti, kteří hledají širší znalosti o zastavěném prostředí, hlavní osnovy kladou důraz na udržitelnost, design, inovace, sociální spravedlnost a historii měst a krajin. Klíčovým programovým prvkem pro designové specializované firmy je možnost absolvovat integrované designové studio, zatímco nevýkonní majitelé mají širokou škálu tříd z celé školy.

106024_18_1127_academicCourses_CED-GAP_1180x290.jpgKromě formálního studia jsou studenti CED-GAP integrováni do oblasti San Francisco Bay prostřednictvím výletů na místě, místních návštěv muzeí, firemních návštěv a vysokých škol - mohou zahrnovat veřejné přednášky, symposia, kluby, společenské akce, a konferencí. Zatímco v Berkeley mají studenti CED-GAP také možnost prozkoumat svůj vlastní profesní rozvoj, dozvědět se o přijetí na postgraduální školu, účastnit se společenských obědů a prozkoumat Kalifornii prostřednictvím výletů v terénu, které kombinují zážitkovou výchovu a zábavu.

Studenti absolvují 4 semestry (12-15 jednotek). Po dokončení budou studenti obdržet přepis z University of California, Berkeley Extension a osvědčení o absolvování z Berkeley College of Environmental Design. Programy mohou být také přizpůsobeny tak, aby splňovaly vzdělávací potřeby studentů.


Vnitřní pohled na CED-GAP

Podívejte se na toto video slyšet od Jennifer Wolch, Dean CED; Elizabeth Bowlerová, koordinátorka politiky a strategických iniciativ; Tommy Haddock, profesor architektury; a nedávných absolventů CED-GAP. Dostanete vnitřní pohled na to, co dělá tento krátkodobý, studijně-zahraniční program fascinující, akademicky podnětný a jedinečně Berkeley:


Podrobnosti o programu

  • Doba trvání: 1 semestr
  • Připravované programy: jaro 2019 (22. ledna - 18. května 2019)
  • Účastníci: vysokoškolští vysokoškolští studenti s nejvyšší kvalitou
  • Nabídka kurzů v architektuře, krajinářské architektuře, městských studiích a udržitelném environmentálním designu


Kurz

Každý semestr CED nabízí různé možnosti kurzů pro studenty CED-GAP. Zahrnuje jeden specializovaný studijní kurz, nazvaný Fundamental Design Studio, stejně jako volitelné předměty z jednotlivých oddělení CED.


Požadavky na portfolio

Pokud jste studenti, kteří chtějí pokračovat v architektuře nebo architektuře krajinné architektury, máte možnost absolvovat kurz Integrated Design Studio: You Are Here - Bay Area Transformations. Studenti, kteří se na tyto tratě účastní, musí předložit portfolio s jejich žádostí. Portfolia mohou obsahovat až 12 stránek (8-1 / 2 "x 11" -formát) obsahu návrhu. Vezměte prosím na vědomí, že za více než 12 stránek nemusí být vaše portfolio přezkoumáno. se nezapočítává do 12 stránek obsahu Digitální portfolio by mělo předvést nedávnou, vysoce kvalitní práci a bude posuzováno jak na obsah, tak i na celkovém návrhu Žadatelé bez odborné přípravy mohou předložit práci, která ukazuje další důkazy tvořivosti (studiové umění, konstrukce / rekonstrukce, návrh nábytku apod.) a jasně prokazuje zájem o zamýšlené předmětové pole. Musí být jasně identifikován jakýkoliv materiál, který není zcela vlastním dílem žadatele.

Portfolio musí být uloženo jako jediný soubor ve formátu PDF a zasláno prostřednictvím online aplikace CED-GAP (Global Access Program, UC Berkeley College). Velikost souboru nesmí být větší než 10 MB. Pokud váš portfoliový soubor přesahuje 10 MB, zkuste jej komprimovat v aplikaci Adobe Acrobat.

Portfolio může být ve dvoustránkovém rozloženém formátu a mohou být použity jakékoliv rozměry. Mějte prosím na paměti, že kontrola bude probíhat na monitorech s různou velikostí.


Statistiky: Vysoká škola environmentálního designu @ UC Berkeley

  • Programy v rámci College of Environmental Design se řadí mezi první veřejné univerzity ve Spojených státech.
  • Program architektury CED je v současné době zařazen # 4 na světě podle QS Rankingu.
  • UC Berkeley se umístila na světě č. 4 v roce 2016 Shanghai Ranking Consultancy.


Programové náklady

$ 19,500 za semestr zahrnuje mezinárodní studentské poplatky, kurzy, zdravotní pojištění, orientaci, studentské poradenství, závěrečný přepis, dokončení certifikátu a vybrané vylepšení UC Berkeley - Environmental Design.


Jazykové požadavky

Máte-li nižší anglický testovací skóre nebo nemáte anglický zkušební test při přihlášce, kontaktujte nás a požádejte o rozhovor jazykové znalosti. Pokud uspokojivě dokončíte tento rozhovor, můžete být přijati do programu nebo máte nárok na CED-GAP.

Pokud máte TOEFL 79 nebo méně nebo neprokazujete dostatečnou jazykovou způsobilost, můžete navštívit jednu z našich partnerských škol angličtiny jako druhého jazyka (ESL). Máme dohody s několika školami ve Spojených státech, abychom přijali institucionální skóre TOEFL.

Podívejte se na toto video a dozvíte se více o programu CED-GAP.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 20 více kurzů z UC Berkeley Extension »

Poslední aktualizace January 9, 2019
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Srp 26, 2019
Led 2020
Duration
1 semestr
Denní studium
Price
19,500 USD
Deadline
Červenec 1, 2019
Lis 29, 2019
Podle místa
Podle data
Start Date
Srp 26, 2019
End Date
Pro 20, 2019
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 1, 2019
Start Date
Led 2020
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Lis 29, 2019

Srp 26, 2019

Location
Termín odevzdání přihlášek
Červenec 1, 2019
End Date
Pro 20, 2019

Led 2020

Location
Termín odevzdání přihlášek
Lis 29, 2019
End Date