Kde se herní vesmír setkává s globálními hrdiny - John Romero jako VIP host.

Game Executive zkoumá vesmír hry a připravuje vás, abyste se vypořádali s globálními problémy řízení a budování úspěšného podnikání. Program vám nabízí příležitost vytvořit smysluplné spojení s odborníky, kolegy a potenciálními partnery v herním průmyslu. Jedná se o jedinečný 6-denní startovací tábor, který je velmi intenzivní, ale velmi přínosný pro jednotlivce i firmy - velké či malé - hledají vysoké možnosti růstu a rozvoje.

Účastníci se učí od světových mluvčích, špičkových akademických profesorů a inspirují návštěvy firem. Partnerujeme s nejlepšími lidmi - místními a globálními - abychom zajistili skutečně nezapomenutelnou výuku. A poskytujeme bezpečné, vzrušující a multikulturní vzdělávací prostředí, které vyhoví vašim potřebám v oblasti vývoje a kariérním cílům.

Výhody

 • Další informace o nejnovějším akademickém výzkumu a trendech od špičkových profesorů v oblasti řízení podniku, vedení a podnikání
 • Získejte potřebné know-how pro řízení společností zapojených do odvětví videohry
 • Staňte se strategičtější a obchodně důvtipnější
 • Setkat se a diskutovat s podobně smýšlejícími lidmi, včetně odborníků v oboru
 • Naučte se, jak správně rozhodovat a vyvarujte se zásadních chyb
 • Navštivte společnosti a organizace zabývající se herním sektorem

Pro

Program Game Executive je navržen tak, aby splňoval strategické obchodní potřeby jednotlivců a společností zapojených do odvětví videohry. Program vám pomůže uskutečnit další krok ve vaší kariéře a rozvíjet své dovednosti a know-how a bude vás inspirovat k nalezení řešení pro současné výzvy ve vašich projektech.

Doporučuje se pro

 • Ředitelé / zakladatelé herních společností nebo startupů
 • Vedoucí oddělení / vedoucí týmů / manažerů v herním průmyslu
 • Vedoucí představitelé veřejného sektoru, kteří se zabývají hrami, podnikáními a financováním
 • Profesionálové zabývající se herním odvětvím, například v oblasti designu, marketingu, PR, HR nebo advokátních kanceláří
 • Ostatní odborníci s nebo s potenciálem pro manažerské a / nebo vedoucí úlohy

Obsah

Game Executive kombinuje přednášky a workshopy od nejvýkonnějších profesorů s návštěvami firem a rozhovory s odborníky v herním průmyslu.

Nabízí 360stupňové učební prostředí, v němž účastníci rozvíjejí potřebné dovednosti a znalosti pro řízení a budování úspěšného podnikání, nejen hry.

Vstupní požadavky

Žadatelé o program musí

 • Pracujte ve zavedené herní firmě nebo ve společnostech, které obsluhují herní sektor
 • Držte se nebo buďte v řadě pro manažerské nebo seniorské specializované místo v herní společnosti nebo se zřizovatelkou / partnerem herní společnosti nebo společnosti, která obsluhuje herní sektor
 • Dobře ovládají písemnou a mluvenou angličtinu (nejsou požadovány úřední jazykové zkoušky)
 • Vyplňte online formulář žádosti se všemi informacemi

Poplatek za program

Programový poplatek činí 4 950 EUR (DPH).

Programový poplatek zahrnuje materiály ve třídě, obědy a přestávky na kávu během programových dnů. Vezměte prosím na vědomí, že programový poplatek nezahrnuje cestovní náklady ani ubytování. DPH platí pro finské společnosti a soukromé osoby.

Registrace

Počet míst je omezen; k účasti v programu musí uchazeč obdržet a přijmout nabídku účasti na Aalto University Executive Education .

Předčasné podání úplné žádosti zvýší vaši šanci na získání místa v programu. Účastníci budou vybráni řídící skupinou programu, která je tvořena předními odborníky v oboru.

Program se vyučuje na:
Angličtina

Zobraz 3 více kurzů z Aalto University Executive Education »

Poslední aktualizace September 25, 2018
Tento kurz je Studium v kampusu
Start Date
Duration
6 dny
Denní studium
Price
4,950 EUR
( KÁĎ)
Deadline
Podle místa
Podle data
Start Date
End Date
Termín odevzdání přihlášek
Location
Termín odevzdání přihlášek
End Date